گرسنگی برنامه را شروع کند برگ میلیون ها نفر از کودکان انتظار

این برنامه همه گیر-EBT با هدف جبران کاهش رسیدن به وعده های غذایی مدرسه با قرار دادن ارزش خود را در کارت های الکترونیکی است که خانواده ها می توانند استفاده در فروشگاه های مواد غذایی. اما جمع آوری ناهار لیست از هزاران نفر از مناطق آموزش و پرورش انتقال آنها به اغلب منسوخ شده دولت و کامپیوتر و تخصصی صدور کارت ثابت شده است بسیار سخت تر از پیش بینی, ترک میلیون ها نفر از خانواده های نیازمند در انتظار برای خرید مواد غذایی.

کنگره تایید تلاش در اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از خانواده اولین عمل آن عمده coronavirus امداد بسته است. مه 15, تنها در حدود 15 درصد از کودکان واجد شرایط دریافت کرده بود و منافع با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز. فقط 12 متحده آغاز شده بود با ارسال پول و میشیگان و رود آیلند به تنهایی به پایان رسید.

سرعت شتاب با میلیون ها نفر از خانواده ها انتظار می رود برای دریافت پرداخت ها در هفته های آینده. اما 16 متحده هنوز فاقد فدرال تایید برای شروع پرداخت و یوتا برای شرکت کاهش یافته است, گفت: آن را ندارد اداری ظرفیت برای توزیع پول است. بسیاری از ایالت های جنوبی با نرخ بالا از کودک گرسنگی بدست شروع کند.

به عنوان 15 مه متحده صادر کرده است پرداخت حدود 4.4 میلیون کودک از 30 میلیون نفر که به طور بالقوه واجد شرایط زمان تحلیل را نشان می دهد. اگر همه کشورها رسیده هر کس واجد شرایط بعید است چشم انداز خانواده ها می تواند دریافت تا آنجا که $10 میلیارد دلار است.

“این برنامه را به صورت بسیار مهم است, اما آن نشده است سریع گفت:” دوک Storen سابق تغذیه مدافع که منجر ویرجینیا اداره خدمات اجتماعی آغاز شد که ارسال پول هفته گذشته است. “هدف این است که از دست رفته جایگزین وعده های غذایی در مدرسه, اما وعده های غذایی از دست داده اند و چند مزایای رفته اند.”

در میان همه گیر مربوط به مشکلات کودک گرسنگی و خارج از غرفه برای آن ضرورت و نمادین رزونانس — پس از چند دهه از exposés و اصلاحات یک کشور از ثروت و هنوز هم در تلاش برای خوراک آن جوان است. بنابراین حیاتی هستند وعده های غذایی مدرسه در برخی از اماکن متحده در حال صدور مزایای جایگزینی در امواج به نگه داشتن فروشنده از غرق.

تاخیر بین اقدام کنگره و خانواده خرید مواد غذایی است که در بسیاری از مکان ها کمتر از یک داستان بوروکراتیک بی تفاوتی نسبت به عهد به پیچیده طبیعت آمریکا خالص ایمنی.

بسیاری از مقامات را به کار اضافه کاری برای شروع برنامه رقابت میان بحران است. در عین حال حتی در ارائه سود به عنوان ساده به عنوان یک مدرسه غذا فدرال و دولت های ایالتی و محلی می تواند تمام اضافه کردن تاخیر می تواند به عنوان شرکت های خصوصی که, چاپ کارت, که تنها می تواند به خرید مواد غذایی.

“ما آن را دریافت کنید — این وخیم است” گفت: لیزا واتسون معاون وزیر پنسیلوانیا وزارت خدمات انسانی. “ما می خواهیم این منافع است.”

کمک در ایالات متحده به طور کلی به شرح زیر چهل تکه منطق اما خودسرانه طبیعت حاضر است به خصوص تلفظ: خانواده با سه فرزند در جکسون ویل کارولینای شمالی دریافت کرده اند $1,100 در حالی که خانواده ها در جکسون ویل فلوریدا دریافت کرده اند هیچ چیز نیست. یک گوشه ای از قرمز-خارجه امریکا (فردنیا آریزونا) می تواند کمک کند در حالی که 7 مایل دور دیگری (Kanab یوتا) نمی تواند.

“این است که چرا ما نیاز به یک فدرال تغذیه خالص ایمنی — گرسنگی ندارد مرزهای دولتی گفت:” کریستال FitzSimons از مواد غذایی تحقیق و عمل مرکز واشنگتن وکالت ،

بسیاری از ضد گرسنگی کارشناسان هنوز هم فکر می کنم این برنامه را یک تفاوت بزرگ و طرفداران به طور کلی شده اند و تمایلی به گسل متحده است. “بدیهی است که ما احساس می کنیم بسیاری از ضرورت” گفت: لیزا دیویس از ما به اشتراک گذاری قدرت ضد گرسنگی ، اما او به نام اداری چالش قدیمی رایانه های متعدد سازمان های دولتی — “یک کار بسیار نیرومند است.”

اما لیزا Hamler-Fugitt که اجرا می شود اوهایو انجمن بانک های مواد غذایی گفت: این پول به آینده “به عنوان یک قطره نه یک شلنگ آتش به عنوان آن را باید شده اند.”

بیش از نیمی از دانش آموزان واجد شرایط برای یارانه وعده های غذایی — 78% در لوئیزیانا و 85% در غرب ویرجینیا. این برنامه می رسد بالاتر از درآمد نردبان از اکثر کمک های اولیه تلاش برای خانواده های با درآمد تا 185 درصد از خط فقر و یا $48,000 برای یک خانواده چهار.

بعد از کلاس های درس بسته در اواسط ماه مارس اکثر مدارس ادامه داد: برای خدمت به وعده های غذایی در گرفتن و رفتن خطوط و یا در امتداد مسیرهای اتوبوس و حتی به عنوان آشپز و رانندگان بیمار. اما با وجود سر سخت تلاش های وعده های غذایی رسیده اند سهم کوچکی از کسانی که قبلا به آنها کردم. ملی اطلاعات وجود ندارد اما نظرسنجی هفتگی از خانواده های کم درآمد در فیلادلفیا (توسط الیزابت Ananat از کالج بارنارد و آنا Gassman-سنبه از دانشگاه دوک) یافت می شود سهم در محدوده از 11 درصد به 36 درصد.

همه علائم نشان می دهد کودک از گرسنگی سر به فلک کشیده است. در یک نظرسنجی از مادران با کودکان خردسال توسط موسسه بروکینگز نزدیک به یک پنجم گفت: فرزندان خود را نمی شد به اندازه کافی به غذا خوردن — میزان سه برابر بیشتر از بدترین رکود اقتصادی ، اداره آمار گزارش شده در هفته گذشته که 31 درصد از خانواده ها با کودکان فاقد مقدار و یا کیفیت مواد غذایی مورد نظر آنها از آنجا که آنها “نمی تواند استطاعت به خرید بیشتر است.”

با افزایش در سایر فدرال امداد به تدریج از رسیدن به خانواده مشکل می کند. اما کودک از گرسنگی معمولا رشد می کند در طول تابستان هنگامی که مدرسه آشپزخانه و نوجوانان در حال حاضر کمتر توانایی مکمل بودجه خانواده با شغل تابستان. قیمت مواد غذایی در ماه آوریل افزایش یافت در سریع ترین سرعت در 46 سال است.

در ایجاد بیماری همه گیر-EBT (الکترونیکی انتقال سود) کنگره شرط می بندم که کارت های پلاستیکی می تواند رسیدن به مردم بیشتر از وعده های غذایی مدرسه و ارائه بیشتر انتخاب کنید. آن را فراهم می کند $5.70 یک کودک برای از دست هر روز مدرسه — $285 هر کودک در تگزاس و 420 دلار در نیویورک که در آن سال تحصیلی به پایان می رسد و بعد از آن. دولت فدرال می پردازد و مزایا و ایالات متحده پرداخت نیمی از هزینه های اداری.

میشیگان تنظیم سرعت ساخت آن پرداخت و در 17 آوریل حدود چهار هفته بعد از کنگره با تصویب قانون. آن رسیده است که نزدیک به 1 میلیون کودک در حالی که برخی از کشورها هنوز بحث که آیا برای ادامه.

“اعداد در گرسنگی هستند هولناک بود و این یک راه سریع برای دریافت کمک به انواع خانواده ها گفت:” رابرت گوردون, دولت بهداشت و خدمات انسانی مدیر با استناد به تحقیقاتی که نشان می دهد کودکان با تغذیه کمک به انجام بهتر در مدرسه است.

میشیگان میانه همسایه ایلینوی و ویسکانسین نیز ارسال پول در ماه آوریل به عنوان آریزونا, رود آیلند و ماساچوست است. اما فلوریدا گرجستان و می سی سی پی را هنوز دریافت نکرده فدرال اجازه برای شروع و کارولینای جنوبی هنوز به اعمال می شود.

دو ایالت های جنوبی نقل مکان کرد و به سرعت: آلاباما و کارولینای شمالی (سوم دولت به یک دولت فدرال نور سبز).

آبی متحده باید به طور کلی نقل مکان کرد و سریع ترین. دو سوم از کشورهای است که با ارسال پول توسط مارس 15 دموکراتیک را برنداشته است. از 16 متحده بدون چشم پوشی 11 به رهبری جمهوری خواهان.

در میان کسانی که احساس خرج کردن از مدارس بسته است Melynda بیکر یک Walgreens صندوقدار در تایلر که پسران 15 و 12. هر چند مدارس ارائه می گرفتن و رفتن وعده های غذایی بیکر با این نسخهها کار در وانت بار و معلول شوهر رانندگی نیست. که او را ترک کرده است جایگزینی 20 هفتگی وعده های غذایی — پنج صبحانه و پنج ناهار برای هر یک از کون خوردن پسر.

“من متاسفم, اما آنها پسران — آنها 6 فوت قد و نیاز به مقدار زیادی از مواد مغذی,” او گفت:.

بیکر باعث می شود حدود 10 ساعت یک و بودجه $125 در مواد غذایی برای مواد غذایی در هر هفته با یک شرکت قانون آن را به آخرین. در حال حاضر که آن را باید کشش بیشتر و توت فرنگی هستند و joes درهم و برهم هستند.

Lunches are prepared at Sinclair Lane Elementary School in Baltimore on April 14, 2020. The New York Times

ناهار آماده در سینکلر لین مدرسه ابتدایی در بالتیمور در 14 آوریل سال 2020 است. نیویورک تایمز

او و همسرش خوراک فرزندان خود را برای اولین بار تظاهر به پریشان در حالی که پسران با شتاب ثانیه است. “ما می گویند وجود دارد مقدار زیادی به سمت چپ و سپس خوردن یک بولونیا ساندویچ, زود,” او گفت:. اما بزرگتر از یک در. “گفت:” نه مادر من کامل,’ زمانی که من می دانم او نیست.”

زمانی که بیکر دیدم Facebook پست در مورد همه گیر-EBT او فکر آن را یک جعل است. اما $570 هفته گذشته رسید و او است که صرفه جویی در آن را به صورت گوشت به فروش سهام خود را منجمد.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تمام دولت به انجام پول نسبتا به سرعت,” او گفت:. “من بسیار سپاسگزار.”

در اوکلید جنوبی, اوهایو, نزدیکی کلیولند ربکا Payton کمتر احساس بیمار. زمانی که او یک مکانیک خود را از دست داد در همان زمان فرزندان خود 11 و 6 متوقف شد, رفتن به مدرسه, هزینه های مواد غذایی افزایش یافت به عنوان درآمد از بین رفت. یک ماه تلاش در گرفت تا آنها به بیمه بیکاری و مواد غذایی. بدتر از بدتر شدن رژیم غذایی استرس. “من واقعا نگران من قادر نخواهد بود برای تغذیه کودکان,” او گفت:.

تا زمانی که یک خبرنگار به نام Payton تا به حال شنیده نشده از بیماری همه گیر-EBT. گفت: او واجد شرایط برای 600 $در کمک های اضطراری Payton مقامات به عجله بسر می رسانید. “به نظر نمی رسد مانند یک اورژانس به آنها,” او گفت:. اوهایو و پنسیلوانیا برنامه شروع به ارسال مزایای این هفته است.

اکثر کشورهای در حال ارسال پول به خانواده ها در مواد غذایی پس از آنها در حال حاضر کارت. آن است که سخت تر برای رسیدن به دیگران در مورد 40 درصد از واجد شرایط بودن لیست اغلب اقامت در مدارس, برخی با منسوخ آدرس. برخی از ایالت ها به طور خودکار ارسال کارت به خانواده هایی که فاقد آنها است. دیگران آنها را اعمال می شود. چگونه بسیاری از شما می دانید برای انجام این کار ناشناخته است.

کالیفرنیا داوطلب خدمت سربازی یک گروه غیر انتفاعی, کد برای امریکا که کردم بشردوستانه حمایت از ساخت یک نرم افزار آنلاین برای خانواده ها بدون کارت یک گروه که شامل 1.7 میلیون کودک. این سایت رفت و زنده در صبح روز جمعه و توسط midafternoon تا به حال برنامه های کاربردی برای 370,000 کودکان است.

“این به من می گوید این مقدار نیاز در این حالت متناوب است” گفت: تریسی Patterson, کد برای امریکا manager که نظارت این پروژه است. “آن را نیز به من می گوید که دولت فن آوری ندارد به بد. ما آن را آزمایش با 1200 نفر” از جمله غیر انگلیسی زبان است.

بر خلاف اکثر برنامه های کمک, مدرسه ناهار — و همه گیر-EBT — در دسترس هستند به فرزندان بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت. اما کنگره از سمت چپ پورتو ریکو شاید توسط حادثه.

در صرف نظر کردن از برنامه یوتا مقامات ممکن است نگه داشته اند خانواده های نیازمند از دریافت تا آنجا که $50 میلیون. در میان همه گیر “تغییرات ما می توانید در یک دوره کوتاه از زمان نباید بیش از حد پیچیده” یک خدمات انسانی سخنگوی بروک پورتر Coles نوشت: در یک ایمیل.

کارولینای جنوبی تردید به دلیل هزینه های اداری می تواند بالای 1 میلیون دلار, هر چند خانواده های نیازمند ایستاده به جمع آوری بیش از 100 برابر. دولت با هدف به دنبال فدرال تصویب ژوئن 1.

در نیویورک همه گیر centre مقامات گفتند که شروع به ارسال پرداخت در اواخر ماه مه و نه رسیدن به همه 2.1 میلیون کودک تا جولای.

یک سوال بزرگ این است که آیا کنگره آمریکا به تمدید برنامه برای تابستان. حامیان آن می گویند که این کارت می تواند پیشگام یک راه حل پایدار برای تابستان گرسنگی است. حزب دموکرات به رهبری خانه به تازگی شامل یک فرمت در 3 تریلیون دلار بسته کمک که رهبران جمهوریخواه سنا را رد کرد.

با تلاش بسیار صرف شده در آماده کردن زمینه این برنامه طرفداران می گویند این امر می تواند زباله به اجازه دهید آن گذشت. “ما این دستگاه گفت:” مندی کوهن کارولینای شمالی وزیر بهداشت و خدمات انسانی. “من به شدت لاغر به گسترش این مطمئن شوید که ما لازم نیست که کودکان گرسنه.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de