پس از گرافیک تصویری منتشر شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی شهردار محکوم کرد و این اقدامات از چهار افسران بودند که درگیر و گفت: بعد از ظهر سه شنبه که آنها تا به حال از کار اخراج شده است. او شناسایی قربانی به عنوان جورج فلوید.

فلوید, 46 یکی از سنت لوئیس پارک مینه سوتا مینیاپولیس حومه شهر بود مرده در 9:25pm دوشنبه در Hennepin County Medical Centre, با توجه به معاینات پزشکی.

فلوید اعضای خانواده با سی ان ان گفت در سه شنبه شب که افسران باید به اتهام قتل.

“آنها او را تحت درمان بدتر از آنها درمان حیوانات” گفت: Philonise فلوید Floyd برادر. “آنها در زمان زندگی آنها شایسته زندگی است.”

دستگیری صورت گرفت دوشنبه شب مینیاپولیس اداره پلیس در بیانیه ای گفت: پس از افسران در پاسخ به یک تماس در مورد یک مرد مظنون به جعل. پلیس گفت: این مرد پیدا شد نشسته در بالای یک ماشین آبی و “به نظر می رسد تحت تاثیر.”

صبح روز سه شنبه بدون اشاره به فیلم ضبط شده توسط bystander پلیس به روز شده یک بیانیه با عنوان “مرد می میرد پزشکی پس از حادثه در طول پلیس تعامل” که گفت که اطلاعات اضافی کرده بود “در دسترس ساخته شده است” و این که اف بی آی بود و پیوستن به بررسی است.

روز سه شنبه بعد از ظهر شهردار یعقوب فری مینیاپولیس توییتی که چهار افسران درگیر در این مورد شده است خاتمه یافته است. “این درست است تماس,” او گفت:.

اداره پلیس بیانیه گفت که هیچ سلاح استفاده شده بود و افسران بدن دوربین ضبط شد. فری گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او تا به حال دیده می شود تصویری “گرفته شده و ارسال شده توسط یک غیر نظامی” اما نه بدن دوربین فیلم.

اطرافیان ویدیو نشان می دهد یک مینیاپولیس افسر پلیس فشار دادن زانو خود را به یک مرد سیاه و سفید گردن در طول بازداشت به عنوان مرد بارها و بارها می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم” و “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم.”

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” فری گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de