نیروی هوایی هند می شود 15 مرگبار و سنگین وزن هلیکوپتر Chinook! برای کمک به عملیات در منطقه شمال شرق

Chinook Helicopters, Indian Air Force, Northeast Region, Boeing, lockdown in India, Air Force Station, Foreign Military Sales, CH-47F (I)Chinooks در حال استفاده توسط ارتش ایالات متحده و نیروهای مسلح بیش از 19 کشور جهان که بسیاری از آنها شده اند عامل Chinooks برای چند دهه.

ما بر اساس هوافضا غول پیکر بوئینگ تکمیل و تحویل آن CH-47F (من) Chinooks به نیروی هوایی هند (IAF) در ماه مارس فقط قبل از اینکه ملت-شبکه مستند در هند. منابع در نیروی هوایی هند (IAF) باید به تایید مالی اکسپرس آنلاین است که “پنج نهایی از 15 Chinook سنگین-آسانسور هلیکوپتر بودند دست به جنگنده ها در نیروی هوایی ایستگاه Chandigarh فقط قبل از سراسر کشور مستند.”

این هلیکوپتر آمده اند به هند از طریق فروش نظامی خارجی (FMS) مسیر و طبق قرارداد بین دولت های هند و ایالات متحده آمریکا; تحویل این هلیکوپتر بود که تکمیل مارس سال 2020 است.

اخبار مرتبط

در سپتامبر 2015 یک معامله به ارزش 3 میلیارد دلار که شامل 22 Boeing AH-64E Apache Longbow حمله هلیکوپتر و 15 Chinook سنگین و بالابر ماشین آلات امضا شد و این inbuilt بند برای پیگیری دستورات 11 بیشتر آپاچی و هفت Chinooks. قرارداد برای هلیکوپتر چینوک برای 1.1 میلیارد دلار است.

اطلاعات بیشتر در مورد CH-47F (I)

H-47 Chinook پیشرفته چند ماموریت هلیکوپتر فراهم می کند که نیروی هوایی هند با بی بدیل استراتژیک هوایی قابلیت در سراسر طیف کامل از مبارزه و ماموریت های انسان دوستانه.

این شامل به طور کامل یکپارچه شیشه ای کابین خلبان برای ماموریت های مدیریت دیجیتال پیشرفته کنترل پرواز و سیستم به منظور افزایش aircrew ایمنی و محموله پیشرفته-قابلیت حمل است که اجازه می دهد aircrews به سرعت و به راحتی تغییر از حرکت های باری برای حمل و نقل افراد و وسایل نقلیه. همه این ویژگی ها طراحی شده برای افزایش aircrew ایمنی در حالی که کاهش خدمه حجم کار و ریسک عملیاتی است.

Chinooks در حال استفاده توسط ارتش ایالات متحده و نیروهای مسلح بیش از 19 کشور جهان که بسیاری از آنها شده اند عامل Chinooks برای چند دهه.

چرا Chinooks بحرانی برای نیروی هوایی اسرائیل?

آینده با قابلیت حمل بار از 10 تن و ارتفاع بالا عملکرد این هلیکوپتر را پر شکاف در IAF سنگین-آسانسور هلیکوپتر قابلیت. تا این هلیکوپتر وارد نیروی هوایی اسرائیل شده بود بسته به ناوگان کوچک از روسیه ساخته شده است Mi-26 هلیکوپتر.

برای انجام عملیات در محیط ماشین آلات ساخته شده در غرب و یا در روسیه باید از طریق خسته کننده زمانی که خواسته های آنها در پرواز 20000 ft., بر خلاف دیگر نقاط جهان که در آن آن را به طور متوسط بین 5000 و 10000 فوت و با یک استثنا 15000 ft.

در پرواز در ارتفاعات بالا وجود دارد شدید مطالبات در موتورهای وجود دارد کاهش در حمل بار و در نهایت و مهمتر از آن اثرات کل ویژگی های زندگی است.

نقش اصلی این هلیکوپتر برای حمل و نقل از نیروهای توپخانه و تجهیزات و سوخت.

ارتش هند نیز علاقه زیادی به گرفتن این برای حمل و نقل و استقرار آن به تازگی تهیه M-777 نور فوق العاده خمپاره انداز توپخانه و اسلحه از BAE Systems ما در هیمالیا مناطق مرزی با چین است.

این هلیکوپتر شده اند کمک بزرگی در ساخت و ساز از زیرساخت ها و جاده های مرزی پروژه ها به خصوص در شمال شرق.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de