هند ‘متکبر توسعه سیاست های’ شدن ‘تهدید’ به همسایگان خود: Pak PM عمران خان

اسلام آباد مه 27

نخست وزیر پاکستان عمران خان در چهار شنبه گفته است که دولت هند “متکبر توسعه سیاست” در حال تبدیل شدن به یک “تهدید” را به همسایگان خود را به عنوان او تلاش برای کاری به نفع با اسلام آباد آب و هوا همه متحد چین است.

دولت هند “با آن متکبر توسعه سیاست های شبیه به نازی ها را Lebensraum (زندگی در فضا) در حال تبدیل شدن به یک تهدید برای هند همسایه است. بنگلادش از طریق تابعیت عمل اختلافات مرزی با نپال & چین & Pak تهدید به عملیات پرچم دروغین” خان گفت: در یک سری از توییت.

مناطق مختلف در طول 3,500-متر-خط طولانی از کنترل واقعی (LAC) در Ladakh و شمال هند را شاهد عمده نظامی ساخت توسط هر دو هندی و چینی ارتش به تازگی در یک سیگنال روشن از افزایش تنش و سخت شدن مواضع مربوطه توسط دو طرف حتی دو هفته پس از آنها درگیر شدند در دو عملیات جداگانه صورت آف.

LAC است بالفعل مرز بین هند و چین است.

پاکستان و چین در نظر گرفتن روابط خود را به عنوان دوستان و آب و هوا و رهبران آنها اغلب بیان و حمایت از یکدیگر در مورد مسائل هسته ای منافع.

خان بیشتر از ادعایی است که هند “به طور غیر قانونی ضمیمه” کشمیر و دوبله آن به عنوان “جنایت جنگی”.

پاکستان شده است تلاش ناموفق به طبل حمایت بین المللی در برابر هند برای خروج جامو و کشمیر ویژه وضعیت در آگوست 5 و bifurcating آن را به دو سرزمین های اتحادیه.

هند قاطعانه گفت: جامعه بین المللی است که لغو ماده 370 بود داخلی آن مهم است. آن را نیز توصیه پاکستان به قبول واقعیت و همه ضد هند تبلیغات.

خان در صدای جیر جیر خود را گفت که دولت هند این است که “نه تنها یک تهدید برای کشور اقلیت بلکه تهدیدی برای صلح منطقه ای.”

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی همچنین گفته است که هند را “سیاست تهاجمی نسبت به همسایگان خود است و قرار دادن در معرض خطر منطقه ای و صلح و امنیت است.” PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de