نوازنده Shujeo Shyam بستری شدن COVID-19 علائم

او بستری شد Kurmitola بیمارستان عمومی با مشکلات تنفسی و تب حدود 12:30 روز چهارشنبه گفت: دختر خود را Rupmanjuri Shyam.

“سلامت خود را بهتر در حال حاضر. اما او نمونه جمع آوری خواهد شد برای COVID-19 آزمون در شب,” او گفت: bdnews24.com.

Sujeo شده است مبتلا به عفونت ادراری به دو سال گذشته است. او درد و رنج از مشکلات تنفسی بعد از اینکه تشخیص داده پنومونی چند ماه پیش.

“به او داده شد اکسیژن در یک بیمارستان در Dhanmondi دو روز پیش پس از نشان دادن علائم مانند تب و مشکلات تنفسی. بعد پزشکان توصیه نمونه آزمایش می شود برای COVID-19 بیماری” Rupmanjuri گفت.

متولد در Syhlet در سال 1946 Sujeo مفتخر Ekushey Padak در سال 2018 است. او دریافت Shilpakala Padak, بهارات Gourav جایزه و بنگلادش بالاترین غیرنظامی جایزه Swadhinata Padak یا استقلال جایزه در سال 2015.

او پیوست و سپس شرق پاکستان رادیو در سال 1964 به عنوان یک گیتاریست و مدیر موسیقی کودکان. او پیوست داکا بتر در سال 1968 بازنشسته شد به عنوان رئیس تولید کننده موسیقی در بنگلادش بتر در سال 2001.

Sujeo Shyam نیز کارگردانی موسیقی برای فیلم است. آثار او برای فیلم ” حسن عثمان او را به دست آورده خود را برای اولین بار جایزه ملی. او موفق به دریافت جایزه ملی همچنین برای ‘Joyjatra’ و ‘Obujh ت’.

او تشکیل شده نه آهنگ در Swadhin Bangla Biplobi بتر Kendra که پخش شد از ماه ژوئن تا دسامبر در طول جنگ آزادی بنگلادش در سال 1971.

اولین آهنگ در ایستگاه بود ‘Ayre chashi kuli ماژور’. دیگران شامل ‘Rokto مرگ نم likhechhi’, ‘سنگ shonre تورا شون’, ‘Muktir ektai poth sangram’, ‘Rokto چای rokto چای’, ‘امیرحسین rono saje bajiye bishan’ و ‘Aha dhonyo amar’.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de