بدون نیاز به نگرانی در مورد تورم مواد غذایی به مدت شش ماه می گوید: متخصص

Gulati also said that the Rs 20.9-lakh crore package lacked cash stimulus and was more on the liquidity side.Gulati همچنین گفت که Rs 20.9-لاخ کرور بسته فاقد نقدی محرک و بیشتر در این نقدینگی به سمت.

تورم مواد غذایی است نه یک نگرانی برای کشور حداقل برای شش ماه آینده به عنوان دولت دو برابر شده سهام خود را از foodgrains های کشاورزی بخش متخصص گفته است.

وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در مورد تورم مواد غذایی در شش ماه آینده پس از هند به انبار گندم و برنج به عنوان در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 خواهد بود به میزان 95 میلیون تن به 100 میلیون تن نزدیک به 100 درصد بیشتر از بافر هنجارهای 41-42 میلیون تن در این فصل گفت: Ashok Gulati, Infosys, صندلی استاد کشاورزی در ICRIER در روز چهارشنبه.

اخبار مرتبط

حدود 35 میلیون تن گندم شده است تهیه شده در علاوه بر این به 5.5 5.6 میلیون تن برنج و این یک مشکل است از مقدار زیادی Gulati گفت: پرداختن به یک وبینار در ‘تاثیر Covid-19 در اقتصاد کشاورزی از هند و راه پیش رو” برگزار شده توسط NSE.

علاوه بر این کود فروش 40-45 درصد بالاتر از فصل قبل که بدان معنی است که کشاورزان در حال هیجان زده در مورد آینده kharif کاشت او اشاره کرد.

در طول این مستند در سراسر کشور اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در آن کشاورزان از محصولات فاسد شدنی (گل و انگور) که رنج می برد بیشتر به این دلیل که مستند بود ناگهانی و سقوط قیمت ها توسط 30-40 ٪ است.

اگر چه این کشور در انتظار یک بزرگتر بحران تا آنجا که کار نگران است در Mandis در طول مستند, Punjab عنوان مثال مجموعه با تهیه 12.5 میلیون تن گندم از خارج Mandis از طریق 1,800 برنج میلز مصرف اجتماعی فاصله به حساب و جلوگیری از جمعیت در Mandis, Gulati گفت. نزدیک به 35 میلیون تن از گندم تهیه شد در 35-40 روز بود که یک شاهکار در خور توجه او اضافه شده است.

Gulati همچنین گفت که Rs 20.9-لاخ کرور بسته فاقد نقدی محرک و بیشتر در این نقدینگی به سمت.

بافر سهام شده است تهیه شده توسط دولت در Rs 37 در هر کیلو و 27 تومان به ازای هر کیلوگرم و برای گندم و از این طریق به فروش می رسد PDS در 2-3 تومان در هر کیلوگرم است که شامل یک یارانه, او گفت:.

او پیشنهاد کرد که به جای ارائه برنج و گندم از طریق PDS, دولت باید قرار دادن پول در Jan Dhan حساب که مردم اجازه انتخاب کنید آنچه که می خواست به خرید است که می توان با تخم مرغ یا سبزیجات است. این امر کاهش PDS بار او اضافه شده است.

در مورد اصلاحات در مورد کالاهای اساسی, قانون APMC چارچوب و قرارداد کشاورزی Gulati تات گفت: اگر دولت به قانون این امر می تواند خوب برای کشاورز و کشور است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de