نوکیا خاموش تامیل نادو گیاه پس از 42 کارکنان تست مثبت برای Coronavirus

Nokia, nokia operations in Tamil Nadu, Nokia Tamil Nadu plant, coronavirus in Nokia, nokia employees coronavirus, coronavirus impact, coronavirus in India, COVID-19کارخانه آغاز شده بود در عملیات محدود شده به شیوه ای بیش از چند هفته گذشته.

نوکیا هفته گذشته به حالت تعلیق عملیات در ارتباطات دنده تولید گیاه در جنوب هند این شرکت گفت: پس از برخی از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

نوکیا فاش نمی کند چگونه بسیاری از کارگران در کارخانه در Sriperumbudur در تامیل نادو تست مثبت اما یک منبع آشنا با این موضوع گفت: آنها حداقل 42.

اخبار مرتبط

این شرکت گفت که در حال حاضر اقدامات اجتماعی مانند فاصله و تغییرات غذاخوری امکانات.

کارخانه آغاز شده بود در عملیات محدود شده به شیوه ای بیش از چند هفته گذشته نوکیا در بیانیه ای گفت: پس از هند کاسته بزرگترین مستند به پا زدن شروع به اقتصاد آن است که کوبیده با خاموش کردن.

“ما امیدواریم که برای از سرگیری عملیات به زودی در یک سطح محدود با اسکلتی کارکنان قدرت” نوکیا اضافه شده است.

چینی ساز گوشی های هوشمند OPPO در هفته گذشته به حالت تعلیق عملیات در به تازگی دوباره باز کارخانه در حومه دهلی نو پس از حداقل نه کارگران آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

شیوع در نوکیا و OPPO تاکید چالش های کاهش دو ماه در سراسر کشور مستند.

هند روز سه شنبه ثبت شده در مجموع 145,380 coronavirus عفونت و مرگ و میر 4,167 نسبتا پایین آمار برای دوم در جهان پرجمعیت ترین کشور است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de