ساعت نارندرا مودی تبریک سریلانکا PM Rajapaksa در تکمیل 50 سال به عنوان یک نماینده مجلس

Narendra Modi, Sri Lankan PM,  Mahinda Rajapaksa, COVID-19 pandemic, latest news on narendra modiرهبران دو کشور در مورد سلامت اقتصادی و تاثیر غالب COVID-19 همه گیر و اقدامات انجام گرفته در دو کشور برای مقابله با آن است. (فایل عکس: IE)

نخست وزیر نارندرا مودی تبریک گفت او سریلانکا همتای ماهیندا Rajapaksa روز چهارشنبه در تکمیل 50 سال به عنوان یک نماینده مجلس. رهبران دو کشور همچنین در مورد سلامت اقتصادی و تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

“نخست وزیر صحبت می کرد امروز به ماهیندا Rajapaksa نخست وزیر سریلانکا را تبریک می گویم او در پایان 50 سال پس از اولین ورود به پارلمان سریلانکا” یک بیانیه رسمی گفت.

اخبار مرتبط

مودی به یاد می آورد Rajapaska را کمک به توسعه سریلانکا در طولانی در فعالیت های سیاسی و خواست او بهترین ها را برای آینده خود را. او نیز منتقل تسلیت خود را در مرگ ناگهانی Arumugan Thondaman یک رهبر برجسته هندی-منبع تاميل در سريلانكا در روز سه شنبه.

نخست وزیر به یاد می آورد نقش Thondaman بازی کرده بود در نظر گرفتن رو به جلو توسعه همکاری بین هند و سریلانکا است.

رهبران دو کشور در مورد سلامت اقتصادی و تاثیر غالب COVID-19 همه گیر و اقدامات انجام گرفته در دو کشور برای مقابله با آن است. مودی مطمئن Rajapaksa که هند آمادگی خود را برای گسترش همه امکان پشتیبانی به سریلانکا در طول این زمان به چالش کشیدن ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de