rbi, loan moratorium, moratorium period, securitisation, NBFC, MFI, HFCدر حالی که مهلت قانونی تمدید خواهد ارائه کمک به بسیاری از خرده فروشی وام گیرندگان این امر می تواند مخل به securitisation بازار است که کلید منبع مالی برای NBFCs.

RBI تصمیم به تمدید دوره توقف در وام های خرده فروشی ممکن است سرمایه گذاران را محتاط تر در مورد عملکرد خرده فروشی وام استخر برای کوتاه مدت است و ممکن است صدمه دیده securitisation بازار به شدت تحت تاثیر نقدینگی برای NBFCs. در حالی که این فرمت را ارائه امداد به بسیاری از خرده فروشی وام گیرندگان این امر می تواند مخل به securitisation بازار است که کلید منبع مالی برای NBFCs, HFCs و MFIs, ICRA گفت: در یک گزارش. آن را نیز تخمین زده شده است که securitisation حجم باقی می ماند ممکن است به طور قابل توجهی پایین تر در نیمه اول مالی جاری.

این securitisation حجم در حال حاضر به توقف در آوریل و مه به عنوان سرمایه گذاران تصمیم به دور ماندن از خرید مخلوط وام هستند که در مهلت قانونی و در حال پیشرفت هستند و بعید است به نتیجه در هر آنی جریان های نقدی. این گزارش همچنین پیشنهاد شده است که سرمایه گذاران ممکن است زمان برای بازسازی اعتماد به نفس خود را به عنوان رفتار مصرف کننده نسبت به بازپرداخت وام نیز ممکن است نهفته باشد با توجه به طولانی مدت توقف و با توجه به جریان اقتصادی استرس توانایی وام گیرندگان به تعهدات خود در موقع حتی پس از توقف همچنان نامشخص است.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: ورشکستگی قطعنامه: در IBC انحلال قریب به اتفاق نتیجه به جای احیای

اثر وام توقف است که انتظار می رود به ایجاد یک دندانه در نقدینگی پروفایل امور مالی غیر بانکی شرکت به عنوان securitisation شده است یکی از کلیدی منابع مالی در سال های اخیر با برخی از مؤلف داشتن خارج از ترازنامه, نمونه کارها به عنوان بالا به عنوان 30 درصد از کل دارایی های تحت مدیریت. اگر وضعیت بودجه برای NBFCs باقی می ماند به چالش کشیدن در ماه های آینده, تازه disbursals می تواند باقی می ماند و خاموش آن خواهد صدمه دیده است securitisation حجم حتی H2 FY21 این گزارش اضافه شده است.

در ضمن رتبه آژانس مشخص شده است که تجدید نظر جزئی تضمین طرح نیز پشتیبانی نمی کند فوری نقدینگی مورد نیاز از NBFCs به عنوان سرمایه گذاران ممکن است محتاط برخی از دارایی و در نتیجه این فرمت از مهلت قانونی توسط یکی دیگر از سه ماه می کاهش بیشتر جریان های نقدی است که می تواند به دست آمده توسط سرمایه گذاران در این دوره ساخت خرید مخلوط وام دارایی در این مقطع کمتر سودآور است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de