بانک مرکزی هند باید به آن پودر خشک با استفاده از مهمات با احتیاط سابق RBI فرماندار D Subbarao

Talking about the fiscal package, the former RBI governor believes the government did a reasonable job within the fiscal constraints.صحبت کردن در مورد مالی بسته سابق RBI فرماندار معتقد است دولت را مناسب کار در درون محدودیت های مالی ،

سابق بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار D Subbarao گفت: با توجه به عدم قطعیت در ادامه اطراف Covid-19 بحران بانک مرکزی باید در حفظ آن پودر خشک و استفاده از مهمات آن با احتیاط. Subbarao صحبت شد در یک وبینار انجام شده توسط SPJIMR.

‘اگر من به مشاوره RBI من می گویند خود را نگه دارید پودر خشک. پس شما باید مستقر کمی از سلاح های خود را و شما نمی دانید که چگونه این بیماری همه گیر در حال رفتن به آشکار شدن– آن است که آیا برای رفتن به یک V-شکل بازیابی و یا هر نوع دیگری از بهبود آن ممکن است بعدا. بنابراین خود را نگه دارید پودر خشک. استفاده از هر آنچه که مهمات شما باید با احتیاط,’ Subbarao اعلام کرد.

اخبار مرتبط

صحبت در مورد سلامت خدمات مالی, سیستم Subbarao نشان داد که وضعیت بسیار نگران کننده است. ‘اگر شما پرتاب ذهن خود را به عقب به ژانویه یعنی قبل از Covid-19 بحران ما بسیار نگران در مورد بخش مالی ما در مورد سلامت بانک های ما سلامت NBFCs سطح دارایی های غیر نمایشی و کمبود اعتماد در بخش خصوصی بانک ها. ما نگران بودند در مورد همه آنها و تمام این پارامترها می رویم به دریافت بدتر که ما بیرون آمدن از این بحران’ او گفت.

صحبت کردن در مورد مالی بسته سابق RBI فرماندار معتقد است دولت را مناسب کار در درون محدودیت های مالی ، ‘دولت مورد انتقاد قرار گرفته است به قرض گرفتن نیست ، من برای یکی این باورند که دولت باید قرض بیشتر به منظور صرف شده است. که اخلاقی ضروری است و سیاسی ضروری است. اما من را پشتیبانی نمی کند این دیدگاه است که دولت باید با توسل به باز قرض گرفتن. دولت نمی تواند می گویند که ما در حال رفتن به قرض گرفتن هر آنچه لازم است. مهم این است که مجموعه دولت خود را محدود کند و من فکر می کنم آنها باید کاملا عاقلانه در محیط است که حد او گفت:.

Subbarao توضیح داد که یک چیز در مورد بحران کنونی در سراسر جهان است که سیاست های مالی ندارد اما این کشش در حالی که سیاست پولی است اما آن را بدون کشش. که همین کار را با RBI. آنها را کاهش و نرخ تزریق نقدینگی اما وام اتفاق می افتد نیست. به دلیل آنچه که محدود وام امروز است و نرخ بهره و یا نقدینگی اما ریسک گریزی. RBI انجام داده است و همه آن را می تواند اما آن را قادر به شکستن بن بست. است که چرا مهم بود که برای دولت به بیرون آمدن با بسته محرک با تضمین و مدیریت نقدینگی و….’ Subbarao گفت.

در همین حال معاون سابق رئیس کمیسیون برنامه ریزی Montek سینگ Ahluwalia توضیح داد که نیاز به وضوح بیشتر از دولت در توجه به مستند وضعیت.

‘همه ما فرض است که زمانی که مستند برداشته است اقتصاد را به رونق. اما در جاهای دیگر در جهان, مستند برداشته شود که این موارد جدید در حال پایین آمدن. که در مورد وضعیت ما. من نگران که مستند برداشته است فرض کنید تعداد موارد جدید شاخه– ممکن است چرا که ما در حال آزمایش بیشتر است و این سیاست است که ما در حال حاضر آماده را به صورت بالاتر حوادث عفونت یا مستند رفتن به دوباره معرفی شده است. ما نیاز به برخی از وضوح بر روی آن است. کسب و کار در حال رفتن به سطح شیب دار بالا تولید اگر آنها هنوز مطمئن شوید که چه دولت در حال رفتن به انجام. بیشتر از دولت بیرون می آید و می گوید این است که چگونه ما با دیدن این وضعیت و این است که چگونه ما می رویم به رفتار ما خواهد بود خیلی بهتر’ Ahluwalia گفت.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de