پلیس ضد شورش سپر هنگ کنگ مقننه به عنوان اعتراض جمع آوری در برابر سرود لایحه

اعتراضات به خیابانها بازگشتند چینی-اداره شهرستان پس از پکن پیشنهاد قوانین امنیت ملی در هفته گذشته که موجب جهانی نگران است که چین قصد پایان دادن به آزادی های را ساخته اند که شهر های مالی نیروگاه.

صدها پلیس ضد شورش در زمان مواضع و مقامات بنا دو متر (6 فوت) دیوار ساخته شده از پلاستیک موانع پر از آب در اطراف قانونی شورای گسترش در سراسر یک پارک به ویکتوریا هاربر.

در دیگر نقاط شهر به معترضان با استفاده از سطل و باقی مانده به مسدود کردن جاده ها در حالی که فعالان صادر شده تماس آنلاین برای تظاهرات در مکان های مختلف بعد از آن در روز.

“اگر شما ترس در داخل قلب خود را, شما نیاز به صحبت کردن گفت:” چانگ 29 یک کارمند و معترضان در لباس سیاه و سفید با یک کلاه ماسک و عینک ایمنی در کوله پشتی خود را.

پلیس گفت که آنها تا به حال بازداشت دو نفر مرد در سن 15 و 18 به اتهام حمل چندین بنزین بمب عینک و کلاه.

معترضان در خلیج کازوی بازار شعار “آزادی هنگ کنگ! انقلاب از زمان ما” و “هنگ کنگ استقلال, تنها راه” اما پراکنده به عنوان lookouts فریاد زد: هشدار به “خرید بروید!” در نزد پلیس وانت خارج است.

یکی دیگر از معترضان دیده می شد با یک پلاکارد خواندن “یک کشور دو سیستم است و دروغ” با اشاره به نظام سیاسی قرار داده و در محل تحویل که به معنای تضمین هنگ کنگ آزادی تا 2047.

“من می ترسم … اگر شما نمی آمد امروز شما هرگز قادر به بیرون آمدن. این قانون که به طور مستقیم تاثیر می گذارد ما” گفت: Ryan Tsang, مدیر.

پکن پرده برداری از برنامه های هفته گذشته, برای امنیت ملی, قانون برای هنگ کنگ است که با هدف مقابله با تجزیه طلبی براندازی و فعالیت های تروریستی.

آن را می توانید ببینید, چینی, سازمان های اطلاعاتی راه اندازی پایگاه در این شهرستان که قرار بود به درجه بالایی از خودمختاری تحت شرایط آن تحویل سال 1997 به چین سابق قدرت استعماری بریتانیا بود.

این حرکت باعث بزرگ خیابان ناآرامی ها در هنگ کنگ در ماه در روز یکشنبه با پلیس و شلیک گاز اشک آور و ماشین های آب پاش برای متفرق کردن معترضان فراخوانی خاطرات خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی که فلج نقاط شهر در سال گذشته است.

مقامات چینی و پکن مورد حمایت دولت در هنگ کنگ وجود دارد که می گویند هیچ تهدیدی برای این شهر درجه بالایی از خودمختاری و قوانین خواهد بود محکم متمرکز شده است.

هنگ کنگ رسانه ها گفت که پکن در حال گسترش دامنه پیش نویس قانون امنیت شامل سازمان و همچنین افراد است.

قانون بود که تجدید نظر به پوشش نه فقط رفتار و یا عمل به خطر افتادن امنیت ملی بلکه فعالیت های محلی, پخش RTHK و جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که ایالات متحده در این هفته اعلام خواهد کرد یک پاسخ قوی به برنامه ریزی قانون امنیت برای هنگ کنگ است.

سهام آسیا تضعیف روز چهارشنبه بیش از افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین است. هنگ کنگ سهام منجر به کاهش با هانگ سنگ در حال سقوط 0.46% هر چند آن را نگه داشته کمی فاصله از یک دو ماه اخیر لمس در روز دوشنبه.

معترضان طرفدار دموکراسی سیاستمداران می گویند هنگ کنگ سرود ملی لایحه که هدف آن به حکومت استفاده و بازی چینی سرود ملی نشان دهنده یکی دیگر از نشانه ای از آنچه آنها را به عنوان شتاب دخالت از پکن است.

این لایحه حمل مجازات تا سه سال حبس و یا جریمه تا HK$50,000 ($6,450) برای کسانی که توهین سرود. همچنین سفارشات که اولیه و ثانویه دانش آموزان مدرسه در هنگ کنگ آموخته بود به خواندن “مارس از داوطلبان” همراه با تاریخ آن و قوانین و مقررات.

سرود لایحه تنظیم شده است برای خواندن دوم در روز چهارشنبه و انتظار می رود که تبدیل به قانون در ماه آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de