بازار سهام سرمایه گذاری در زمان Covid-19: زمان به توازن خود را نمونه کارها, اقامت سرمایه گذاری برای بلند مدت

stock market, Stock Market Investment, share market, how to invest in stock market, covid-19, SIP, mutual funds, equity mutual funds, ثروت ایجاد نشده است پیش بینی قله ها و کف. آن است که با ایجاد نظم و انضباط. وقتی که می آید به سرمایه گذاری زمان در حال حاضر.

فقط چند ماه پیش به بازارهای تجاری در اوج تمام وقت. The black swan نام Coronavirus از هیچ جا آمد و خراب گاو نر ، کلمه اجتماعی فاصله بی سابقه بود تا زمانی که این ویروس پدید آمده است. تاثیر این ویروس رشد بزرگتر و با گذشت هر روز بلع رشد ساخته شده توسط اقتصاد در دهه گذشته است.

سرمایه گذاران را مجبور به تحمل فشار به بازار آغاز شد غلتیدن در سراشیبی سفر که به شدت دستپاچه شده و حتی چاشنی ترین سرمایه گذاران. این ارزیابی بودند پرتاب مانند یک مقاله در یک طوفان است. کسب و کار به حرکت آمد. ضخامت ابرها از عدم احاطه به اقتصاد جهان است.

اخبار مرتبط

سرمایه گذاران باید به یاد داشته باشید که یک بازار گاو نر می تواند برای یک دهه اما خرس بازارهای کوتاه عمر. از لحاظ تاریخی حتی بدترین خرس ساز است نه به طول انجامید فراتر از 300 روز. عدم قطعیت و سرمایه گذاری, به اشتراک گذاری ابدی پیوند دوستی به یاد داشته باشید بهترین چیزها در دنیا هستند از بدبختی است.

هر چه هزینه های اقتصادی و عدم اطمینان در دراز مدت بازار تمایل به مثبت باشد. یک سرمایه گذار هوشمند کسی است که فکر می کند منطقی و غیرعقلانی است. پس از یک 369 درصد افزایش در یک دهه سقوط 30% باید جشن گرفته شود. به جای وحشت و تلاش برای مبارزه با این بازار باید یک گام به عقب و اجازه نوسانات اجرای آن.

یک سرمایه گذار هوشمند آگاه است خائنانه طبیعت بازار است. در زمان نوسانات, او تلاش می کند برای پیدا کردن یک مسیر به پیروزی. بهترین پاسخ به بی ثباتی است به فروش سرمایه گذاری اما به توازن نمونه کارها برای حفاظت از اهداف بلند مدت است. به ندرت خوب سهام در دسترس هستند در تخفیف و در حال حاضر اصلاح شده یک فرصت نادر برای جمع آوری سهام خوب در تخفیف قابل ملاحظه. در زمانی که بسیار خوب معامله در زیر آن 10 سال به ميانگين متوسط این می تواند یکی از این فرصت نادر که در حال حاضر خود را پس از هر چند سال.

ثروت ایجاد نشده است پیش بینی قله ها و کف. آن است که با ایجاد نظم و انضباط. وقتی که می آید به سرمایه گذاری زمان در حال حاضر. اگر شما یک جرعه سرمایه گذار شما باید آن را تنظیم و آن را فراموش کرده ام. در یک بازار گاو نر هر سرمایه گذار احساس می کند او می داند که آن همه. برعکس در بازارهای خرس هر کس احساس می کند مانند او همه چیز را فراموش کرده. به سادگی به دنبال در بازده هر سال است مانند در اختیار داشتن یک قمار باز طرز فکر که می تواند پر هزینه در دراز مدت است.

سرمایه گذاری است که در مورد سطح بازار است. آبی-شرکت تراشه موجود در تخفیف یک شاخص قوی برای خرید. به شدت با تخفیف قیمت سهام نشان از بی خردی و بازار همیشه منطقی آنها را پیدا خواهد کرد این نمایشگاه به سطح دوباره. موفق ثروت سازندگان همیشه امکان استفاده از روپیه هزینه به طور متوسط. این تنها استراتژی یکی از نیاز به ایجاد ثروت است و آن یکی که با این نسخهها کار.

واقع بینانه سرمایه گذار انتظار ندارد یک شبه می گرداند. او توازن تاثیر نوسانات از طریق کارآمد تخصیص دارایی. در فرار بار حق مخلوط دارایی یعنی حقوق صاحبان سهام و بدهی کمک می کند تا برای بهبود بازده کلی در دراز مدت. برای کسی که با داشتن یک افق سرمایه گذاری از 20 سال نوسانات باید مهم نیست در همه. در واقع نگاهی نزدیک تر به سرمایه گذاران موفق نشان می دهد که در طول نوسانات مکرر یک 60/40 تخصیص دارایی استراتژی کمک می کند تا آنها را به بیرون آمدن در بالا. خوب تخصیص دارایی استراتژی برنده به دلیل ترکیبات بازده در بلند مدت است. زیبایی از ترکیب بازده است که آن را انحراف قابل ملاحظه ای از ميانگين در یک بازه زمانی طولانی تر.

فقط یک نگاه در سال 2008 نشان می دهد که ترس و وحشت جمعی است نشانه ای از قریب الوقوع پایین. بازارهای در حال سخت برای پیش بینی. بهترین راه برای زمان بازار باقی می ماند سرمایه گذاری در بازار است.

(توسط Abhinav Angirish موسس Investonline.در)

سلب مسئولیت: نظرات شخصی هستند. خوانندگان توصیه به مشورت خود مشاور مالی قبل از هر گونه سرمایه گذاری است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de