مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد به واسطه یا حکمیت بین هند و چین

واشنگتن مه 27

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او “آماده, مایل و قادر” به “واسطه یا حکمیت” مواج درگیریهای مرزی بین هند و چین در میان ادامه بن بست بین ارتش های دو همسایه در خط کنترل واقعی (لاک).

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ارائه شده برای میانجیگری بین هند و پاکستان, یک پیشنهاد رد دهلی نو که مدعی است که وجود دارد هیچ نقشی برای هر شخص ثالث در مسائل دو جانبه.

“ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صبح زود صدای جیر جیر.

حدود 3,500 کیلومتر-طولانی لاک است بالفعل مرز بین هند و چین است.

مناطق مختلف به همراه لاک در Ladakh و شمال هند را شاهد عمده نظامی ساخت توسط هر دو هندی و چینی ارتش به تازگی در یک سیگنال روشن از افزایش تنش و سخت شدن مواضع مربوطه توسط دو طرف حتی دو هفته پس از آنها درگیر شدند در دو عملیات جداگانه صورت آف.

هند گفت: نظامی چینی بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را در امتداد لاک در Ladakh و هند و به شدت رد پکن مشاجره که افزایش تنش بین دو ارتش باعث شد خاطی از نیروهای هند و در سراسر طرف چینی.

وزارت امور خارجی گفت: هندی تمام فعالیت های انجام شده در آن طرف مرز تصریح می کند که هند همیشه یک کار بسیار مسئول رویکرد به سمت مرز مدیریت. در همان زمان آن گفت: هند بود عمیقا متعهد به حفاظت از حاکمیت و امنیت است.

“هر گونه پیشنهاد که سربازان در حال انجام فعالیت در سراسر لاک در بخش غربی و یا هند بخش است که دقیق نیست. هند نیروهای نظامی به طور کامل آشنا با تراز خط کنترل واقعی در هند-چین مناطق مرزی و رعایت آن را با وسواس,” MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت: در رسانه های آنلاین جلسه هفته گذشته است. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de