زن سفید اخراج از کار پس از تماس با پلیس بیش از مرد سیاه و سفید در نیویورک, پارک مرکزی

این ویدئو جلب خشم در رسانه های اجتماعی بود که در آن بازدید بیش از 30 میلیون بار و واکنش وادار فرانکلین تمپلتون روز سه شنبه به آتش زن امی کوپر.

“پس ما بررسی داخلی از حادثه در پارک مرکزی دیروز ما را ساخته اند این تصمیم به خاتمه کارمند درگیر بلافاصله موثر. ما نه تحمل نژادپرستی از هر نوع” این شرکت گفت: در توییتر.

زمانی که ساعت زودتر شرکت قرار داده و او را در مرخصی اداری کوپر گفت WNBC او می خواست به “صمیمانه و متواضعانه عذر خواهی” به مرد مسیحی کوپر است که هیچ رابطه ای.

او بیش از تبدیل سگ به رها فرشتگان Cocker Spaniel Rescue, Inc.

این آخرین نژادی زمان رویارویی به ویروسی. آمریکا وزارت دادگستری در حال بررسی است به عنوان یک جرم و جنایت نفرت سیاه هل دهنده را تیراندازی مرگبار توسط مردان سفید در گرجستان و دستگیر شده است ،

ملودی کوپر مسیحی که نوشته آخرین ویدئو به نام صاحب سگ یک کارن, زبان عامیانه مورد استفاده برای توصیف یک میانسال زن سفید درک شده به عنوان.

“آه که Karens یک پیاده روی با سگ خود را خاموش دسته سه تایی معروف خاردار در نیویورک, پارک مرکزی, که در آن است که به وضوح نوشته شده در نشانه هایی که سگ باید بند زده در تمام زمانها و کسی مثل برادر من (مشتاق مرغدار) مودبانه می پرسد او را به قرار دادن سگ خود را در دسته سه تایی” ملودی کوپر نوشت.

“من قصد دارم به تماس با پلیس” امی کوپر می گوید مسیحی کوپر در این ویدئو ظاهرا شات در روز دوشنبه با دوربین تلفن همراه. “من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی-آمریکایی تهدید زندگی من است.”

“لطفا به آنها بگویید هر آنچه که شما مانند” مسیحی کوپر پاسخ در این ویدئو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de