COVID-19, menstrual hygiene campaign, menstrual hygiene day 2020, menstrual hygiene, menstruation, Akshay Kumar, Bollywood, entertainment, Padman movie, Padman movie on menstrual hygiene, Bhumi Pednekar, Diya Mirza,این بازیگر است که حمایت از ابتکار عمل توسط یک سازمان به نام “Samarpan’.

قاعدگی بهداشتی روز: COVID متوقف نمی شود, دوره, بازیگر Akshay Kumar توییتی در جهان قاعدگی بهداشت بعد که مشخص شده است در 28 آوریل هر سال است. تاکید بر اهمیت یک علت بزرگ است که به حمایت شما نیاز دارد’ بازیگر توییتی حمایت خود را با یک ابتکار عمل برای کمک به ارائه محروم و اظهار داشت که “هر اهدا شمارش’. این بازیگر است که حمایت از ابتکار عمل توسط یک سازمان به نام ” Samarpan که اتحاد پیوست دستان با Ketto یک سازمان رهبری Arsalan Sheth و بازیگر کونال کاپور برای کمک به دستمزد روزانه درآمد زنان از درآمد و ارائه آنها را با sanitisation بچه و دستمال بهداشتی.

قاعدگی ساخته شده از جریان اصلی از طریق سینما

سینمای هند شاهد یک انقلاب اجتماعی که تابو موضوعات مرتبط با سلامت زنان بودند ٬ با حساسیت و حساسیت در Akshay Kumar starrer ‘Padman’. فیلم ‘Padman’ به ارمغان آورد به صفحه نمایش بزرگ بسیاری از مشکلات زنان در مناطق روستایی هند زمانی که آنها مجبور به استفاده از پارچه پد و چگونه جامعه به طور کلی در نوبت راه دیگر آید به مقابله با مسائل مربوط به قاعدگی بهداشت.

اخبار مرتبط

با بازی آکشی کومار Bhumi Pednekar و سونام کاپور ‘پد مرد’ روایت قرار داده شد در یک محیط روستایی که در آن یک شوهر نگران سلامت همسرش هنگامی که او می بیند او ناراحتی در حالی که با استفاده از پارچه پد در طول دوره. مجموعه ای از برای پیدا کردن یک مطلب بهداشتی راه حل برای همسر خود می یابد خود را به تمسخر, تمسخر و تمسخر توسط خود اعضای خانواده هنگامی که او باعث می شود تلاش برای بحث در مورد مشکل دوره یک تابو موضوع که وسیعتر از شکاف بین مردان و زنان در جوامع روستایی.

مشاهیر دیگر نیز جلو آمده و به تعهد خود در حمایت از قاعدگی بهداشت ابتکار. Bhumi Pednekar و دیا میرزا شده اند به طور فعال به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی پست برای برجسته کردن اهمیت قاعدگی بهداشت. در یک صدای جیر جیر Bhumi مشترک حمایت Samarpan ماموریت که هدف آن تامین حدود یک لاخ پد بهداشتی به زنان محروم در مهار مناطق زاغه ها و بیمارستان ها در بمبئی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله