As India moves into the top ten in the world in terms of number of cases, an inevitability given its large population, the question is where we go next.به عنوان هند حرکت می کند به ده بالا در جهان از لحاظ تعداد موارد غیر قابل اجتناب با توجه به آن جمعیت بزرگ, سوال این است که ما به آینده است.

توسط Ramanan Laxminarayan

به عنوان هند حرکت می کند به ده بالا در جهان از لحاظ تعداد موارد غیر قابل اجتناب با توجه به آن جمعیت بزرگ, سوال این است که ما به آینده است. این مستند تنها تاخیر در اوج این بیماری همه گیر. اندازه و شکل این قله که به ما می گوید که چگونه بسیاری از موارد سیل در سیستم بهداشت و درمان در طول یک زمان کوتاه پنجره است که تعیین چگونه به خوبی ما قادر به کم کردن سرعت انتقال در صورت عدم وجود یک مستند. و Covid-19 تست فرض خواهد شد اهمیت بیشتر برای انتقال کاهش در غیاب یک مستند.

اخبار مرتبط

ما نیاز به اطلاعات بهتر و وضوح در اطراف تست. برخی از نقطه است که تنها 5 درصد از تست در هند مثبت هستند کمتر از دیگر کشورها است. می تواند به این معنی است که ما در حال آزمایش کافی است ؟ به من کم رای مثبت است به احتمال زیاد به علت ترکیبی از عوامل از جمله ناکارآمد تست استراتژی از ابتدا و نادرست تفسیر اعداد. اگر ما قادر به هدف قرار دادن در معرض خطر جمعیت به دقت از طریق مخلوط, تست, این احتمال وجود دارد که هر یک از آزمون های فردی خواهد بود به مراتب سازنده تر در شناسایی Covid-19 موارد مثبت از رویکرد فعلی. همچنین زمان آزمون تعداد شامل آزمون های که استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا یک بیمار است و دیگر Covid-مثبت است.

از جمله این “بهبود” تست مصنوعی را کاهش می دهد این تست مثبت رای دادن. به درستی محاسبه تست مثبت نرخ ما را به تقسیم تعداد بیماران شناسایی شده به عنوان Covid-19 مثبت توسط تعدادی از بیماران تست شده است. این داده ها شده اند به طور رسمی گزارش شده در حالی که برای در حال حاضر. افزایش دید در تست داده است مهم تر از همیشه. ارائه شفاف اطلاعات به عموم مردم و پژوهشگران در موارد بدون آشکار هر شخصی شناسه را قادر می سازد مردم را به خود محافظت است که در نهایت تنها راه که در آن این بیماری کنترل خواهد شد تا زمانی که یک واکسن می رسد.

ما همچنین نیاز به تجدید نظر ما استراتژی تست را مطابق با مهار استراتژی که در آن نقطه در منحنی اپیدمی. تست دو هدف—برای شناسایی کسانی که بیمار برای منزوی کردن و درمان آنها و پیگیری از این بیماری همه گیر و پیش بینی موارد جدید و مرگ و میر. برای این کار ما دو روش real-time PCR رونوشت معکوس (RT-PCR) آزمون است که به دنبال ویروس و به ما بگویید که آیا بیمار در حال حاضر عفونت و آنتی بادی آزمون است که بگویید که آیا یک فرد آلوده شده است در گذشته حتی اگر آنها دیگر حامل ویروس. ما باید به روشنی در مورد کدام یک از این دو روش استفاده می کنیم و چگونه آن را کمک می کند تا ما دوقلو اهداف اولیه بیمار شناسایی و درمان بیماری های نظارت است.

در مراحل اولیه این بیماری مهم بود که به طور گسترده ای استقرار تست PCR در گروه های در معرض خطر با هدف فردی مهار یا کاهش این بیماری همه گیر. اما در این دوره تست سطح در هند بسیار پایین است که منجر به اپیدمی گسترش به طور گسترده و بدون کسی دانستن در مورد آن.

در مرحله دوم جامعه و یا خوشه مهار آن مهم است برای انجام یک ترکیب از مخلوط RT-PCR و تست آنتی بادی آزمایش با هدف به درستی شناسایی محلات که در آن بیماری پخش شد. در طول این فاز RT-PCR آزمایش را تا سطح شیب دار در هند اما این مفهوم است که جامعه انتقال نه آغاز شده بود hobbled استراتژی تست. علاوه بر این استقرار تست آنتی بادی می تواند کمک کرده اند به درستی شناسایی جوامع به طور هدفمند برای مهار. اگر چه تعدادی از تست های افزایش ضریب 50 در طی این دوره بسیاری از این آزمایشات شد و به احتمال زیاد استفاده می شود برای تایید بهبودی در بیمارانی که بیماری از در شناسایی موارد جدید.

در طول مرحله سوم جایی است که ما در حال حاضر تست باید تمرکز بر روی هر دو جامعه مهار و کاهش مرگ و میر. حتی اگر مورد نرخ مرگ و میر در هند تنها یک چهارم از آنچه که آنها در برخی از کشورهای دیگر هنوز وجود دارد و دلیلی برای نگرانی از آن جمعیت بزرگ. زمان ICMR معیارهای تست را بدون ذکر سن به عنوان یک تست معیار است.

اما در این مرحله ما باید مطمئن شوید که هر فرد بالای سن 65 که هر نشانه ای از Covid-19 علائم آزمایش بلافاصله ردیابی و بررسی نشانگر پیشرفت بیماری شدید از جمله چک کردن سطح اشباع اکسیژن خود را. تست دیگر می تواند یک وسیله قابل اعتماد از انجام مورد شمارش از آنجا که نیاز به میلیون ها نفر از آزمون PCR در روز است که به احتمال زیاد فراتر از کل ظرفیت بخش های خصوصی و عمومی در هند در این زمان. این ظرفیت را دشوار است به گسترش در زمانی که کشورهای دیگر در حال رقابت برای تست تجهیزات و کیت های.

رفتن به جلو راه برای پیگیری از عفونت بار است که از طریق هفتگی مطالعات سرولوژی با استفاده از آنتی بادی آزمایش مانند ELISA (enzyme-linked immunosorbent assay) و نه از طریق گزارش های روزانه از RT-PCR آزمایش است که می تواند گمراه کننده اگر هدف این است که به ارزیابی جامعه بار. ظرفیت برای انجام تست آنتی بادی موجود در هند در هر دو بخش دولتی و خصوصی بدون نیاز به وارد کردن سریع تست از چین است.

اما تا کنون شده است وجود دارد بسیار کمی سیستماتیک تلاش به درستی ارزیابی مقیاس قرار گرفتن در معرض ویروس سرولوژی با استفاده از نظر سنجی. دو هفته نظرسنجی ها می تواند مفید در ارزیابی مقیاس و گسترش این بیماری همه گیر است و می تواند کمک به محدود کردن مهار تلاش به جایی که آنها کاملا مورد نیاز است.

مهم تر از مورد-شمارش تعداد Covid-19-مربوط به مرگ و میر. مرگ و میر مطمئن ترین راه برای دانستن که در آن اپیدمی در حال گسترش است پس هر Covid-19 مرگ بدان معنی است که وجود دارد احتمالا در حدود 100 عفونت های دو تا سه هفته قبل از آن تاریخ است. در حالی که کشورهای دارای انگیزه به زیر گزارش مرگ و میر این می تواند نتیجه معکوس توسط خیره کننده مقامات بهداشت عمومی و مکان های که در آن به موارد جدید و مرگ و میر هستند به احتمال زیاد به ظهور. توسط undercounting مرگ و میر ما در حال محروم کردن خودمان از اطلاعات ارزشمند است که می تواند ما را قادر به کاهش آینده مرگ و میر. روابط عمومی دستاوردهای ممکن است در کوتاه مدت به عنوان اپیدمی منحنی رشد می کند و باعث می شود امروز undercounts بی ربط که نسبت به آینده روزانه, نرخ مرگ و میر.

دو ماه مستند خرید با ارزش زمان برای آماده سازی و تست اما آن را در خدمت هدف خود را به عنوان موقت Covid-19 مهار استراتژی است. رفتن به جلو وجود دارد نیاز به روشن تست استراتژی متمرکز بر کاهش مرگ و میر. این نیاز به در محل در سراسر کشور به طوری که بالاترین-گروه های در معرض خطر شروع با کسانی که با بیماریهای بالای سن 65 سال می تواند دارای اولویت برای آزمایش و بستری شدن در بیمارستان در صورت نیاز. ما ممکن است برنده دور اول 12-دور مسابقه بوکس البته در بزرگ هزینه تمدید مستند. اما وجود دارد 11 برای رفتن و ما می توانید مطمئن باشید که این ویروس exploit هر گونه خطاهای استراتژیک در بخشی از ما.

مدیر CDDEP و ارشد و محقق دانشگاه پرینستون. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de