مبارزه با Covid-19: هند عمل به عنوان داروسازی جهان در پاسخ به کروناویروس می گوید: MEA

Covid-19, coronavirus pandemic, external affairs ministry, coronavirus cases in india, S Jaishankar,narendra modi,latest news on coronavirus otbreakعمده فرصت های اقتصادی برای هند خواهد بوجود می آیند از این درایو برای تنوع بخشیدن به عرضه جهانی زنجیر. (یعنی عکس)

هند عمل کرده است به عنوان “داروسازی جهان” بهداشت و درمان و تامین کننده به تمام نقاط جهان در پاسخ به کروناویروس همه گیر خارجی وزارت امور گفت: در روز پنج شنبه.

در یک آدرس مجازی در افزایش تعامل اقتصادی با خارج از کشور و ارسال COVID-19 جهان, سانجی Bhattacharyya, منشی, (خارج از کشور هند و امور کنسولی گذرنامه ویزا) در امور خارجی وزارت کشور گفت: هند دارای توانایی به عنوان یک پل بین کشورهای توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه و تسهیل جريان دو طرفه اطلاعات محصولات و تخصص است.

اخبار مرتبط

“هند عمل کرده است به عنوان داروخانه جهان و بهداشت و درمان عرضه کننده به تمام نقاط جهان. هند است که توانایی به عنوان یک پل بین کشورهای توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه و تسهیل جريان دو طرفه اطلاعات محصولات و تخصص است. وجود دارد در حال رشد است علاقه به یوگا و آیورودا,” او گفت:.

او گفت: در جبهه دیپلماتیک هند شده است به طور فعال درگیر از طریق رسانه های جدید از مجازی تماس در تلفن و تصویری.

“نخست وزیر و EAM (ع Jaishankar) تا به حال بحث و گفتگو با همتایان خود در کشورهای مختلف نه تنها به به اشتراک گذاری تجربیات coronavirus و راه های مقابله با آن, بلکه به توسعه مثبت دستور کار برای این پست COVID-19 دوره” بیانیه توسط امور خارجی وزارت به نقل از او عنوان کرد و گفت.

“ما مشغول به حرکت جدید به منطقه و plurilateral گروه بندی مانند سارک گروه G-20 و همچنین در سازمان ملل متحد. دوطرفه, EAM حتی برگزار شد کمیسیون مشترک جلسات و ما در حال آماده سازی برای یک نشست به زودی,” او گفت:.

Bhattacharyya گفت: این مبادلات نیز به کمک شکل آگاهانه و هماهنگ پاسخ به coronavirus همه گیر مانند تخلیه رشته اتباع هر یک از دیگر مناطق; تعمیر و نگهداری از بحرانی لوازم زندگی-صرفه جویی در مصرف داروها و مواد غذایی; گسترش و تسهیل ویزا برای هر یک از دیگر اتباع; و به اشتراک گذاری بهترین شیوه با کشورهای شریک.

او گفت: در ارزیابی اولیه بر اساس ورودی از هند ماموریت آن شد که هند سابقه مدیریت بیماری همه گیر از این مقیاس با تعیین و مراحل اولیه و پایین سرانه بروز و مرگ و میر – کشیده شده مطلوب توجه بین المللی را به خود حل و فصل و قابلیت های.

“وجود دارد یک بازار قابل توجهی برای مواد غذایی و محصولات کشاورزی و صنایع غذایی. هندی, ماشین, به خصوص کم هزینه در خودرو از جمله دو و سه چرخ یک افزوده بازار در کشورهای در حال توسعه. پارچه و لباس و با دوام مصرف کننده صنایع خواهد شد که فرصت های صادرات به عنوان بسیاری از بازارهای نگاه به تنوع بخشیدن به منابع تامین خود را از” او گفت:.

او در ادامه گفت که هند e-commerce آن و آن را فعال کنید خدمات صنایع نشان داده اند که آنها می توانند کار را از طریق یک بحران این قدر.

“این بدیهی است که کسب و کار آینده است. دیجیتال بزرگراه ها می توان به اهرم ما آموزش عالی قابلیت از طریق تله-آموزش و پرورش بر روی یک مقدار بزرگتر در بازار,” او گفت:.

عمده فرصت های اقتصادی برای هند خواهد بوجود می آیند از این درایو برای تنوع بخشیدن به عرضه جهانی زنجیر. جاذبه های سرمایه گذاری در هند واضح است. این یک فرصت بزرگ بود و نیاز به درک او اضافه شده است.

“ارزیابی خود را در هند باقی خواهد ماند یکی از سریعترین اقتصاد در حال رشد در پست-COVID-19 سناریو و رشد اقتصادی را شتاب در میان مدت و دراز مدت” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de