Caseloads افزایش در هند و روسیه تاکید بازگشایی خطرات

مسکو, مارس 28

هند شاهد یکی دیگر از رکورد روزانه پرش در coronavirus موارد در روز پنج شنبه در حالی که روسیه گزارش داد افزایش مداوم در آن caseload حتی آن را به عنوان نقل مکان کرد و به سرعت سهولت محدودیت همگام با کرملین بلند پروازانه برنامه های سیاسی.

تحولات آمدن به ایالات متحده عبور حزن انگیز نقطه عطفی از 100,000 coronavirus مرگ و میر به این معنی است که بیشتر آمریکایی ها کشته شده اند از این ویروس بیش از کشته در ویتنام و کره جنگ های ترکیب شده است.

هند به بیش از 1.3 میلیارد نفر بیش از 6,500 جدید عفونت یکی دیگر از رکورد روزانه خروش آورده است که این کشور در مجموع به بیش از 158,000 عفونت. سنبله می آید به عنوان کشور دو-ماه-پیر مستند مجموعه ای است برای پایان دادن به یکشنبه.

نارندرا نخست وزیر دولت در حال آماده سازی یک مجموعه از دستورالعمل صادر می شود این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در بدترین آمار مناطق آن را به عنوان ترویج فعالیت های اقتصادی.

در اوایل این ماه در این کشور اجازه بازگشایی و مغازه های تولید و از سرگیری برخی از قطار و پروازهای داخلی و وسایل نقلیه’ جنبش است.

کره جنوبی روز پنج شنبه گزارش داد که بزرگترین پرش در coronavirus موارد در بیش از 50 روز یک شکست است که می تواند پاک کردن برخی از سخت موفق به کسب سود است که باید آن را به یک مدل برای بقیه جهان است.

مقامات بهداشت هشدار داد که تجدید حیات گرفتن سخت تر برای پیگیری و اجتماعی فاصله و سایر مراحل باید گرفته شود.

و در روسیه بالا روزانه شماره جدید کروناویروس عفونت تاکید بر خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد است که به شدت مضروب توسط outbreak.

در اوایل این هفته رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین اعلام کرد که روسیه به برگزاری یک رژه نظامی به مناسبت سالگرد 75 از نازی شکست در جنگ جهانی دوم در 24 ژوئن اعلام کرد که این کشور تصویب کرده است و اوج این بیماری همه گیر است که تا به حال مجبور کرملین برای به تعویق انداختن جشن.

عظیم 9 مه رژه مارک روسیه مهم ترین تعطیلات در نظر گرفته شده بود و تاکید بر این کشور نقش کلیدی در جنگ جهانی دوم و بین المللی آن تاکید نفوذ با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و سایر رهبران جهان را برای شرکت در.

وزارت خارجه روسیه روز پنجشنبه گفت که مسکو در حال حاضر مجددا دعوت به پاکسازی و دیگران.

رسانه های روسیه گزارش داد که کرملین در حال حاضر نیز برنامه ای برای رفتن پیش با یکی دیگر از اولویت بالا در رویداد پوتین دستور کار سیاسی — یک همه پرسی در قانون اساسی اصلاحات است که می تواند اجازه می دهد تا او را به ماندن در راس طریق 2036 اگر او را انتخاب می کند.

رئیس جمهور روسیه به تعویق افتاد رای از آوریل به دلیل شیوع.

دولت ضد coronavirus نیروی کار گزارش بیش از 8,300 عفونت های جدید پنج شنبه, در مورد همان است که در روز قبل و پایین تر از سطوح اوج بیش از 11,000 موارد در اوایل این ماه.

تعداد کل عفونت صدر 379,000 جهان سوم-بزرگترین caseload پشت در ایالات متحده و برزیل است.

مقامات روسیه گزارش 174 جدید, مرگ و میر, تکرار بالاترین روزانه تلفات ثبت شده از دو روز پیش و در آوردن ملت را در مجموع به 4,142.

برخی از منتقدان کرملین گفته است که این کشور نسبتا پایین مرگ و میر در حدود 1 درصد از افراد آلوده ممکن است منعکس کننده دستکاری رانده شده توسط مقامات تمایل به تنظیم یک محیط مثبت برای هر دو رژه و قانون اساسی رای می دهند.

مقامات روسی با عصبانیت رد اتهامات شارژ که کم تلفات ناشی از جارو اقدامات پیشگیرانه گسترده آزمایش و درمان کارآمد.

مسکو که حدود نیمی از تمام عفونت دستور داد به سهولت تنگ مستند در محل پس از اواخر ماه مارس گفت که غیر از فروشگاه های مواد غذایی خشک پاک کننده ها و تعمیرگاه مجاز به باز دوشنبه.

شهردار پایتخت همچنین اعلام کرد که ساکنان اجازه خواهد داشت به پیاده روی در پارک با برخی از محدودیت ها و شرکت در ورزش در صبح است.

بسیاری دیگر از روسیه استان در حال حاضر کاسته مستندات.

این وضعیت در بسیاری از کشورهای دیگر نیز تأکید مشکل در بازگشایی اقتصاد.

در آمریکا, لاس وگاس قمار و والت دیزنی جهان را ساخته اند برنامه ای برای بازگشایی و جمعیت از آشکار آمریکایی ها انتظار می رود به ازدحام سواحل در طول ماه های تابستان است. مقامات بهداشت عمومی پیش بینی تجدید حیات توسط پاییز.

برخی دیگر از کشورهای در حال دیدن پیشرفت. موارد جدید در اسپانیا و ایتالیا کاهش یافته است به طور پیوسته برای دو ماه. چین گزارش شده فقط دو مورد جدید در روز پنج شنبه هر دو از خارج از کشور.

نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید به مدت شش روز و فقط هشت فعال موارد باقی مانده است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 5.7 میلیون نفر کشته و بیش از 355,000 با ما با داشتن بسیاری از موارد تایید شده و مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اروپا ثبت کرده است در مورد 170,000 مرگ و میر. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de