کروناویروس در هند: در حال شهرهای بزرگ به Covid-19 چالش ؟

And, this assumes that all non-Covid patients are kicked out of hospitals, which is quite unrealistic.و این فرض که همه غیر Covid بیماران به بیرون از بیمارستان که کاملا غیر واقعی است.

حتی یک ماه پیش هند تا به حال 16 بیشترین تعداد Covid-19 نفر در جهان آن را نقل مکان کرد تا به جای 10 در حال حاضر از نظر موارد جدید در هر روز و هند در رتبه 4 و حرکت خواهد کرد تا بیشتر. این البته درست است که هند بسیار پایین تر مرگ و میر از بسیاری از دیگران و بهبودی خود را با نرخ بالاتر از 8 درصد در مارس 1 به 40 درصد امروز; بلکه دیگران نیز باید بالا میزان بازیابی بنابراین هند منحصر به فرد نیست. بیشتر نگرانی با هیچ نشانه ای از عفونت فرو بردن تعداد افراد آلوده می تواند به زودی قابل کنترل به خصوص در شهرهای بزرگ که در آن بخش عمده ای از عفونت ها هستند.

همچنین با مقامات به طور منظم صحبت از چگونه ‘دو برابر شدن نرخ’ در حال سقوط است—به عنوان پایه رشد می کند نرخ رشد در حال سقوط است و بسیار طبیعی به نظر می رسد ضد Covid مبارزه با از دست دادن برخی از بخار. در زمانی که دولت تنها باید متمرکز بر ایجاد به اندازه کافی در بیمارستان/جداسازی زیرساخت—که شامل پزشکان و پرستاران نه تنها تجهیزات— وجود دارد که خبر از حرکت به سرنگونی رژیم کنونی در ماهاراشترا; ممکن است این کار با شکست مواجه خواهد شد اما باید آن را داشته باشند و حتی سعی شده است? معلوم نیست اگر این عملیات محلی و یا اینکه آیا آن را نعمت بی جی پی را فرماندهی مرکزی; یا سناریوی نگران کننده است. و متحده همچنان ناعادلانه گرسنگی از وجوه یک بار دیگر جلوگیری از یک لیزر مانند تمرکز بر مشکل به طور منظم تیراندازی با دولت های مختلف دولت ها تنها می افزاید: به سردرگمی است.

اخبار مرتبط

در حالی که اکثر شهرهای بزرگ به نظر می رسد به مبارزه با تعداد لازم از تخت بیمارستان و غیره روشن نیست که چرا هیچ کدام در حال قرار دادن یک داشبورد در دسترس تخت و تجهیزات مانند PPE, اکسیژن, سیلندر و حتی پیش بینی برای آینده است.

برخی از جزئیات را برای پونا هر چند این نبوده است را در حوزه عمومی است. بر اساس موارد دو برابر شدن هر 14 روز دولت محلی انتظار می رود تعداد موارد به افزایش حدود 4.3 بار بین مارس 28 و 30 ژوئن (بیت.ly/2B8wzIr). زمانی که این شهرستان دارای 22,940 موارد که حدود 40 درصد خواهد بود ‘فعال’ موارد این انتظار به کمبود 216 تخت ICU. قرار داده و به این ترتیب به نظر می رسد وضعیت تحت کنترل است اما روشن نیست که آیا تخمین زده می شود کاملا دقیق; است که چرا ساخت برآورد عمومی کمک می کند. این شهر فقط 1,671 تخت بیمارستان اختصاص داده شده به Covid-19 با توجه به گزارش خود که به احتمال زیاد به سقوط به خصوص اگر بستری شدن در بیمارستان نیاز به گفتن 30% سطح است که آنها در دهلی نو در حال حاضر.

در مورد بمبئی در حالی که دولت با در نظر گرفتن بیش از 80 درصد از بخش خصوصی تخت بیمارستان ظرفیت کمک خواهد کرد و بخش بزرگی از نیازهای اگر موارد پرش به نیویورک سطوح—15,000 فعال مورد در هر میلیون نفر جمعیت در عفونت اوج—حتی این کاملا لمس و رفتن. برای یک, با وجود این دولت ایجاد 60,000+ جداسازی تخت, آن را هنوز هم کمبود 5,000-10,000 تخت بیمارستان (بیت.ly/2M4znZ6). و این فرض که همه غیر Covid بیماران به بیرون از بیمارستان که کاملا غیر واقعی است. علاوه بر این با دولت تثبیت بسیار پایین کلاه خصوصی-بیمارستان تعرفه های آن حتی روشن نیست آیا آنها می توانند خدمات 80 درصد تخت—از نظر تعداد لازم از پزشکان و پرستاران ICU امکانات و غیره—از آنجا که هزینه های در حال اجرا در بیمارستان چندین بار بیشتر از آنچه که آنها در حال رفتن به اجازه به اتهام بیماران.

در دهلی نو به طور مشابه اگر عفونت سطوح افزایش نگه دارید به عنوان آنها در حال حاضر—و آنها باید پس از هر 100 تست جدید پرتاب تا 22 عفونت های جدید—شهرستان خواهد شد که 2.8 لاخ موارد توسط پایان ماه ژوئیه. که 13,428 افراد آلوده به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت تقریبا به طور متوسط از شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لندن و سنگاپور و میلان; لندن عفونت نرخ 3,009 و نیویورک 24,418.

همانطور که در مورد بمبئی شکاف در بیمارستان زیرساخت ها را نشان می دهد تا کاملا به سرعت. کمتر از نیمه راه به 2.8 لاخ شماره هنگامی که عفونت در از 6000 مورد در هر میلیون دهلی نیاز 19,000 تخت بیمارستان برای کامپیوتر (با فرض اینکه نیمی از موارد ‘فعال’ و بستری نرخ 30%); فرض غیر Covid بیماران در حال پرتاب از بیمارستان های دولتی, بیمارستان تخت به اندازه کافی برای دیدار با عجله. در 10 ، 000 مورد در هر میلیون, اما, دولت, تخت اجرا همراه با 20% خصوصی تخت شده اند که requisitioned تا کنون; ICU تخت سقوط کوتاه در حتی از 6000 مورد در هر میلیون نفر است.

همانطور که در بمبئی مصرف بیش از همه خصوصی تخت یک راه حل; مانند بمبئی آن است که یک بار دیگر لمس کنید و بروید و سوالات مشابه از زنده ماندن از بیمارستان های خصوصی می آید اگر غیر واقعی قیمت کلاه قرار داده و شما می توانید برخی از آنها خواهد شد. هر چه زودتر به جای بعد دولت مرکزی را مجبور به بازی بیشتر نقش مرکزی—در حالی که واقعا مشاوره با ایالات—شاید در حالی که درخواست ارتش را به سرعت راه اندازی بیمارستان در مناطق عمده ای از عفونت است. و آن را نمی توان گفت به اندازه کافی زمان وجود دارد به مقدار زیادی کسب اطلاعات بیشتر—بدون امروز سطح fudging توسط بسیاری از دولت های ایالتی—قرار دادن در حوزه عمومی از طریق داشبورد دادن جزئیات از تمام پارامترهای مهم و 24×7.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de