COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده بالا 100,000; تهمت sympathises با خانواده های قربانیان

واشنگتن, مارس 28

ایالات متحده پیشی گرفته است “غم نقطه عطف” از بیش از یک لاخ COVID مرتبط با مرگ و میر بالاترین در جهان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد روز پنج شنبه بعد از چهار ماه به او گفت که این وضعیت “کاملا تحت کنترل” و مطمئن باشید ملت است که آن را “رفتن به فقط خوب”.

“ما فقط به یک بسیار غم انگیز نقطه عطف با کروناویروس همه گیر مرگ و میر رسیدن به 100,000,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ساعت پس از کشور ثبت نام گریم چهره در انتخابات سال است.

“به تمام خانواده و دوستان از کسانی که گذشت, من می خواهم به گسترش صمیمانه همدردی و عشق برای همه چیز است که این مردم بزرگ ایستاده بود برای نشان دادن. خدا با شما باشد!” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

“ما آن را کاملا تحت کنترل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در CNBC در 22 ژانویه. “این یک نفر در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: “50 تا 60,000” مردم می میرند و در طول شیوع اما در این ماه رئیس جمهور گفت که او امیدوار تلفات خواهد بود کمتر از 100,000. ترسناک است که معیار در حال حاضر آمار هر چند هنوز هم وجود دارد در مورد 1000 تن در روز به طور متوسط در ایالات متحده است.

موج مرگ و میر یک سوم از آن آمده است از سرمایه مالی جهان از نیویورک و همسایه نیوجرسی و کانکتیکات موضوع تاثیر مخربی بر اقتصاد آمریکا که در حال حاضر از بین رفته را با رکود بی سابقه ای بیش از 35 میلیون از دست دادن شغل خود در سه ماه گذشته.

اما یک پوشش نقره ای با نرخ هر دو مرگ و میر و موارد جدید شده اند ثبت کاهش یک توسعه است که تشویق تقریبا تمام 50 ایالت به اعلام برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را.

به عنوان ما رسیده دردناک نقطه عطف از 100,000 coronavirus و میر مربوط به روز چهارشنبه این رقم نشان دهنده حدود مرگ و میر از 9/11 حملات تروریستی ضرب 33, NBC News اشاره کرد.

“مادران, پدران, دختران, پسران, خواهر برادر خاله نجف عموزاده و دوستان و همسایگان و همکاران و غریبه ها در شهرها و شهرستانها و ایالات — 100000 نفر رفته ترک ژرف و اندوه و سردرگمی و خشم در خود بیدار” این گفت: در یک گزارش.

ما بیشتر دیده می شود مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر در حالی که آن 1.69 میلیون تایید عفونت حدود 30 درصد از در سراسر جهان کل است.

اولین عفونت گزارش شده در ایالت واشنگتن در ژانویه 21.

در سطح جهان وجود داشته است 5.6 میلیون نفر ثبت شده به عنوان آلوده و 354,983 مرگ و میر ناشی از ویروس پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

از ما تلفات می ایستد در 100,276 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی این بیماری همه گیر.

“با 100.000 هفتم ثبت مرگ در آمریکا با توجه به COVID-19 ملت ما نشانه حزن انگیز نقطه عطف. در سراسر کشور خانواده های عزادار عاشق-آنهایی که دست به این بیماری” رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer گفت.

“آن را دشوار است به درک دامنه این فاجعه و هر یک از این 100 ، 000 آمریکایی است که پدربزرگ و مادر بزرگ و خواهر و برادر و فرزند و ارزش جامعه عضو,” او گفت: پس از این کشور عبور گریم نقطه عطف در انتخابات سال است.

نیویورک تایمز گفت که شمار کشته شدگان بیش از این تعداد نظامی آمریکا برای مبارزه با مرگ و میر در هر درگیری پس از جنگ کره.

این مسابقات تلفات در ایالات متحده از سال 1968 آنفولانزای همه گیر است و با نزدیک شدن به 116,000 کشته در یکی دیگر از شیوع آنفولانزای یک دهه قبل از آن گفت.

با توجه به مرکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری COVID-19 نهفته است همه گروه های سنی و جوامع در ایالات متحده است. آسیایی, آمریکایی ها حساب 4.7 درصد از کل coronavirus موارد و سیاه و سفید آمریکایی 26.3 درصد است.

هیچ ثبت رسمی مرگ و میر هندی-آمریکایی ها و یا کسانی که آلوده شدم. اما برخی از تخمینهای غیررسمی تعداد مرگ و میر در میان هندی-آمریکایی ها به بیش از 500 در نیویورک و نیوجرسی منطقه و کسانی که آزمایش مثبت به چند هزار نفر.

چند برجسته هندی-آمریکایی پزشکان و برجسته اعضای جامعه باید تسلیم COVID-19 در دو ماه گذشته.

پس از سکسکه اولیه از ما تا به حال ramped تا آن تست در سراسر کشور. تا کنون آن را انجام داده بود یک رکورد 15.7 میلیون آزمون که 1.8 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت CDC گفت.

بیشترین تعداد موارد بیش از 500.000 یافت شده در گروه سنی 18-44 سال پس از بیش از 450.000 در گروه سنی 45-64 سال است.

“ملت ما سوگوار از دست دادن بسیاری از آمریکایی ها به این همه گیر مرگبار – در حال حاضر بیش از 100 ، 000 کشته از جمله نزدیک به 5000 در ایلینوی” کنگره لایحه پرورش گفت.

“این مهم است که متوجه باشید که در حالی که این بحران باعث شده است که عمیق اقتصادی فشار به اقتصاد ما کسانی که از دست داده اید دوستان و یا اعضای خانواده به coronavirus هستند که تجربه کرده ام بیشتر درد و افکار ما هستند با هر کس عزاداری عزیزان,” او گفت:.

در سال های آینده رئیس جمهور تهمت و انکار در اوایل هفته به احتمال زیاد خواهد شد به دیده می شود به عنوان یکی از مخرب ترین معابر از بحران است. آن را کمک به فاجعه کسری بودجه آمریکا بعد از تجربه در حال توسعه یک تست زیرساخت ها و کمبود دنده محافظ برای پاسخ اضطراری و پزشکان و پرستاران سی ان ان اظهار نظر.

یک دانشگاه کلمبیا مطالعه منتشر شده در هفته گذشته یافت که تا به حال ما آغاز شده اجتماعی فاصله یک هفته قبل از آن می تواند مانع از دست دادن حداقل 36,000 زندگی می کند. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net