فرهنگ سکوت در اطراف قاعدگی تبدیل شده است و حتی بیشتر آشکار در COVID همه گیر: یونیسف

New Delhi, مارس 28

فرهنگ سکوت در اطراف قاعدگی تبدیل شده است و حتی بیشتر آشکار در COVID همه گیر و شکستن سکوت, بالا بردن سطح آگاهی و تغییر منفی هنجارهای اجتماعی مهم تر است در حال حاضر از همیشه قبل از, UNICEF India نماینده یاسمین علی Haque گفته است.

در قاعدگی بهداشت روز شنبه Haque گفت: میلیون ها نفر از زنان و دختران از لحاظ اقتصادی بخش های محروم جامعه در حال پیدا کردن آن را دشوار برای مدیریت دوره های خود را با خیال راحت گلاب و با عزت.

“فرهنگ سکوت در اطراف قاعدگی تبدیل شده است و حتی بیشتر آشکار در COVID بیماری همه گیر. میلیون ها نفر از زنان و دختران از لحاظ اقتصادی بخش های محروم جامعه در حال پیدا کردن آن را دشوار برای مدیریت دوره های خود را با خیال راحت گلاب و با عزت” او گفت:.

بسیاری از آنها بدون کار رشته دور از خانه با دسترسی به بهداشت قاعدگی محصولات Haque بیان شد که در یک بیانیه یونیسف.

“شکستن سکوت, بالا بردن سطح آگاهی و تغییر منفی هنجارهای اجتماعی مهم تر است در حال حاضر از همیشه قبل از,” او اضافه شده است.

یونیسف-راه اندازی هفته کمپین #RedDotChallenge برای حصول اطمینان از تمام دختران مدیریت دوره های خود را با خیال راحت و با عزت رسیده 3.2 میلیون نفر از طریق رسانه های اجتماعی.

کمپین راه اندازی شد پیش از قاعدگی بهداشت روز به رسمیت شناختن اهمیت قاعدگی سلامت و بهداشت و مسائل را به توجه به مشکلات مواجه توسط دختران نوجوان بیشتر در میان تشدید بحران با توجه به این بیانیه.

یونیسف ملی جوانان سفیر Hima دس و مشاهیر Manushi Chillar و Dia Mirza, همچنین, Aditi Rao Hydari, Diana Penty, Neeru Bajwa و بزرگسالان جوان نشان داد و حمایت خود را از کمپین در بیانیه ای گفت:.

“دیجیتال influencers Sejal کومار Meghna Kaur, Aashna شروف و بسیاری دیگر نیز پشتیبانی از این موضوع ،

با توجه به ملی سلامت خانواده بررسی 2015-16 تنها 48 درصد از زنان روستایی با استفاده از بهداشتی قاعدگی محصولات در مقایسه با 78 درصد در مناطق شهری است.

یونیسف گفت: حتی با پوشش بالاتر در مناطق شهری این را بگویم داستان کامل در مورد عمیق شکاف در دسترسی در محله های فقیرنشین و به خصوص در حال حاضر با جمعیت مهاجر در این حرکت با توجه به همه گیر.

قاعدگی بهداشت روز است که سالانه روز آگاهی است که می افتد در 28 مه به اهمیت خوب قاعدگی بهداشت مدیریت. —PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de