لیگ برتر فوتبال به راه اندازی مجدد پس از Covid-19 مستند در ژوئن 17, می گویند در گزارش

English Premier League, EPL, football, London, Premier League season, coronavirus, coronavirus pandemic, Britain, Leicester City, Aston Villa, Liverpool, BBC, Sheffield United, Manchester City, Arsenal, coronavirus, Germany, Bundesliga, La Liga, Spain, Italy, Liverpool FC, Bournemouth FC, Norwich Cityکامل لیست ثابت خواهد بود سپس در آخر هفته از ماه ژوئن 19-21.

لیگ برتر فصل تنظیم شده است به راه اندازی مجدد در ژوئن 17, سه ماه پس از آن متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, انگلیسی, به گزارش رسانه ها در روز پنج شنبه.

هیچ منطبق شده اند پس از لستر را 4-0 به پیروزی استون ویلا در مارس 9, با لیورپول فقط دو برد دور از امنیت عنوان شده است.

اخبار مرتبط

بالا پرواز باشگاه ها رای به اتفاق آرا روز چهارشنبه برای بازگشت به تماس های آموزشی و نشست دوباره در روز پنج شنبه برای بحث در مورد مسائل از جمله راه اندازی مجدد تاریخ و تخفیف برای پخش.

بی بی سی گزارش داد که دو بازی اول خواهد بود Aston Villa v شفیلد یونایتد و منچستر سیتی v آرسنال. کسانی که مسابقات دو بازی در دست است.

کامل لیست ثابت خواهد بود سپس در آخر هفته از ماه ژوئن 19-21.

تا کنون 12 نفر تست مثبت برای coronavirus پس از 2,752 آزمون در سراسر لیگ.
آلمان بوندسلیگا از سر گرفت در اوایل این ماه و لالیگا در اسپانیا امیدوار به بازگشت از 11 ژوئن در حالی که بسیار مهم اجلاس بین فوتبال ایتالیا مقامات این کشور و وزیر ورزش برگزار خواهد شد و بعد از آن در روز پنج شنبه.

لیورپول شد 25 امتیاز روشن 2019 قهرمانان منچستر سیتی که در لیگ برتر بود تعطیل در آستانه بودن تاج فارسی قهرمانان برای اولین بار در 30 سال.
Bournemouth, استون ویلا و نوریچ سیتی در حال سقوط ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de