اتحادیه اروپا پیشنهاد 750 میلیارد یورو بازیابی صندوق

بروکسل, مارس 27

اتحادیه اروپا اجرایی می باشد پیشنهاد 750 میلیارد یورو ($825 میلیارد دلار) بازیابی صندوق برای کمک به بلوک اقتصاد از طریق رکود اقتصادی عمیق ناشی از Covid همه گیر کمیسر Paolo Gentiloni روز چهارشنبه گفت:.

Gentiloni که مسئول امور اقتصادی در کمیسیون نوشت: در یک صدای جیر جیر که این حرکت است “اروپا نقطه عطفی برای روبرو شدن با یک بحران بی سابقه ای.” اما 27 کشور اتحادیه اروپا عمیقا تقسیم شده بیش از آنچه که باید شرایط متصل به بودجه و چهار پیشنهاد از بازوی اجرایی اتحادیه اروپا است به احتمال زیاد به مجموعه ای خاموش هفته از کشمکش است.

این حرکت همراه با بزرگترین بلوک تجاری مجموعه ای برای ورود به عمیق ترین آن-تا کنون در رکود به تاثیر از Covid نابسامانی اقتصاد. تقریبا در هر کشور شکسته اتحادیه اروپا کسری بودجه محدود آنها برد و به حفظ سلامت سیستم مراقبت های کسب و کار و شغل زنده است. در اوایل این ماه, رهبران آلمان و فرانسه — از لحاظ تاریخی دو رانندگان اصلی ادغام در اتحادیه اروپا — توافق در یک بار 500 میلیارد یورو ($543 میلیارد دلار, صندوق, یک پیشنهاد است که اضافه کردن بیشتر به یک زرادخانه از اقدامات مالی بلوک استقرار برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی. این طرح را شامل اتحادیه اروپا قرض گرفتن پول در بازارهای مالی برای کمک به بخش ها و کشورها است که به خصوص تحت تاثیر این بیماری همه گیر. کمیسیون اروپا طرح است که به احتمال زیاد شبیه به فرانسه و آلمان طرح در راه های بسیاری در حالی که اتصال صندوق به اتحادیه اروپا در آینده دراز مدت بودجه. سوال این خواهد بود که چگونه مقدار پول را در قالب کمک های مالی و چه مقدار خواهد بود وام.

اتریش و دانمارک و هلند و سوئد — یک گروه از کشورهای لقب “صرفه چهار” برای خود بودجه rectitude — تمایلی به دیدن پول داده شده را بدون هیچ رشته های متصل و مخالفت خود را به کمک های مالی می تواند نگه دارید تا پروژه.

“آن خواهد شد کمک های مالی و یا وام ؟ و اگر از آن خواهد شد کمک های مالی که در حال رفتن به پرداخت کمک های مالی? وام من فکر می کنم جالب تر راه رو به جلو گفتگو و اما ما نیز باید به بحث تحت چه شرایطی ما باید به این وام” سوئدی وزیر دارایی مگدلنا اندرسون گفت: در روز سه شنبه.

هر چه محتوای آن کمیسیون طرح است به احتمال زیاد به جرقه بحث و اتحادیه اروپا را برای کشمکش به کشیدن. بودجه در دوره جدید آغاز می شود در Jan 1 و کشورها در سراسر اتحادیه اروپا در حال از جان گذشته برای کمک های مالی در حال حاضر. تمام 27 کشور عضو باید توافق می کنید برای بازیابی صندوق را به اثر. — AP

توییتر و برچسب تهمت توییتهای با واقعیت بررسی

واشنگتن: برای اولین بار در توییتر قرار دادن یک برچسب هشدار دهنده تحت دو پست توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث رئیس جمهور ایالات متحده را متهم محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی از “دخالت” در انتخابات ریاست جمهوری برنامه ریزی شده در ماه نوامبر است. توییتر برجسته دو از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها روز سه شنبه که به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به گسترده رای دهندگان تقلب. PTI

طرح

  • این طرح شامل اتحادیه اروپا قرض گرفتن پول در بازارهای مالی برای کمک به بخش ها و کشورها است که به خصوص تحت تاثیر این بیماری همه گیر.
  • سوال این خواهد بود که چگونه مقدار پول را در قالب کمک های مالی و چه مقدار خواهد بود وام.
  • کمیسیون برنامه ریزی است به احتمال زیاد به جرقه بحث و اتحادیه اروپا را برای کشمکش به کشیدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de