برای لبنان و خانواده های ضعیف با بحران شام به معنی نان و گوشت

بیروت, مارس 28

در یک خیابان بازار در جنوب بیروت, لبنان جمعیت در اطراف داوطلبان توزیع رایگان جیره غذایی از نان و ماکارونی و اساسی است که باید تبدیل به یک تاسیسات برای خانواده هایی که استانداردهای زندگی را فرو برد در طول یک بحران مالی است.

“مردم نمی توانند خرید گوشت و یا ماهی های دیگر. مرغ گران تر شدن. آنها فقط می توانید استطاعت سبزیجات و نان گفت:” سلوی Hable یک سازمان کمک به توزیع خصوصی اهدا مواد غذایی است.

لبنان بحران اقتصادی به ارمغان آورده است نصب سختی برای آن در حدود 6 میلیون نفر است. قیمت ها افزایش یافت و در نتیجه یک دلار بحران است که غرق ارز محلی از اکتبر و eviscerated قدرت خرید.

“آن را به زودی تبدیل به گرسنگی تظاهرات گفت:” Hable.

آن را سخت تر برای درخواست کمک های مالی از بهتر کردن لبنان خود احساس خرج کردن بیشتر میخواهد بحران از 1975-1990 جنگ داخلی, او گفت:.

وخیم تر شدن شرایط در حال حاضر تهدید جدی تر گرفته است. ماه گذشته معترضان هجوم یک coronavirus مقررات منع رفت و آمد rioted سوزش بانک ها و خروج از یک نشان دهنده مرده است.

نخست وزیر حسن دیاب گفت: در هفته گذشته دو ضربه از بحران مالی و coronavirus همه گیر می تواند نکته لبنان را به تمام عیار بحران مواد غذایی به عنوان اصول اولیه مانند نان تبدیل غیرقابل تحمل شده است.

مردم در حال غذا خوردن کمتر با قصابی شکایت از کاهش فروش رستوران خالی و خانواده های ساخت را با کربوهیدرات های ساده—حتی در طول ماه رمضان به طور معمول یک زمان از شبانه اعیاد.

“ما متوقف خرید میوه برای خودمان. ما چیزی برای دختر من اما که در آن است” گفت: جورج Ortass, 46, یک راننده تاکسی است.

در بیروت, بازار ماهی, فروشنده Noureddine Mhaysa گفت: فروش نیز با کاهش 75% به قیمت بیش از دو برابر شده است.

“شما استفاده می شود برای دیدن ازدحام در بازار با مردم در خرید مواد غذایی و لباس و شیرینی. ماه رمضان گذشت و هیچ یک از خرید هر چیزی—هیچ شیرینی بدون ر” گفت: Mhaysa.

لبنان و قصور در آن بدهی در ماه مارس و وارد مذاکرات با صندوق بین المللی پول. بیروت امیدوار است یک طرح اصلاحات اقتصادی را جلب میلیاردها دلار تامین مالی برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را, اما کوتاه مدت ریاضت است به احتمال زیاد به درد بیشتر.

حتی قبل از coronavirus مستند صدها نفر از کسب و کار بودند توقیف و کارگران گذاشته است. به عنوان دولت کاسته محدودیت های بسیاری از کسب و کار بسته باقی ماند به هر حال افزایش قیمت دلار ساخت هزینه های بیش از حد گران در زمانی که مشتریان اندک.

در میان وعده هانری که قبلا مردم خواهد خط خارج از ظهر ساندویچ رستوران نشسته به طور کامل خالی کرده بودند.

“من در اینجا از 20 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت: هانری مالک.

“چند روز پیش کسی در آمد و دستور داد یک ساندویچ ژامبون. من به او گفتم من اصلا ژامبون دیگر به دلیل آن را بیش از حد گران است اما اگر او می تواند برخی از من آن را انجام دهد. و این چیزی است که او انجام داد.” ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de