FPIs فروش بیش از $2.6 میلیارد دلار از اوراق قرضه در ماه مه

FPIs have sold over $14 billion worth of Indian bonds on a net basis since the beginning of 2020.FPIs فروخته اند بیش از 14 میلیارد دلار ارزش اوراق قرضه هند در یک شبکه پایه و اساس از ابتدای سال 2020 است.

حتی به عنوان ریسک گریزی همچنان در میان خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) و عدم اطمینان همچنان ادامه دارد در اطراف رشد و مالی شماره لغزش از اقتصاد هند, سرمایه گذاران خارجی همچنان به تخلیه هندی اوراق قرضه به فروش می رسد بیش از $2.6 میلیارد دلار از بدهی ممکن است خود را. FPIs فروخته اند بیش از 14 میلیارد دلار ارزش اوراق قرضه هند در یک شبکه پایه و اساس از ابتدای سال 2020 است.

هند شاهد بالاترین FPI خروج از اوراق قرضه در میان آسیایی همسالان در این سال به دنبال اندونزی که دیدم خروج از $7.9 میلیارد دلار است. مالزی و تایلند را دیدم خروج از 3.8 میلیارد دلار در هر, در حالی که کره جنوبی جذب یک جریان از 27 میلیارد دلار.

اخبار مرتبط

Manish Wadhawan موسس و شریک مدیریت در آرامش ماکرو همکاران گفت: هند است خیره در یک شوک منفی 3-5 ٪ رشد تولید ناخالص داخلی برای سال و در این سناریو آن را دشوار است به این باور است که FPIs خواهد بود تخصیص پول به هند است. “تا زمانی که ما می بینیم برخی از مرتب کردن بر اساس از وضوح از نظر ما وضعیت مالی و امداد با توجه به مستند شرایطی انتظار نداریم که هر گونه تغییر در جریان می یابد. هند در بدترین نقطه در میان کشورهای در حال ظهور در بازار کشور است. من فکر می کنم اوج فروش توسط FPIs در بدهی باید بیش به زودی اما چرخش ممکن است زمان” Wadhawan گفت.

قابل توجه است که FPI سرمایه گذاری در رده بندی کلی دولت مرکزی اوراق بهادار کاهش یافته و به پایین ترین سطح در بیش از سه سال در تومان 1.11 لاخ کرور. در حال حاضر به طور کلی دسته FPIs باید مورد استفاده تنها 47.51 درصد از آنها در دسترس سرمایه گذاری محدودیت تومان 2.34 لاخ کرور در دولت مرکزی اوراق بهادار. با وجود چنین خروج باند و بازده دیده می شود یک حرکت نزولی در این سال به رهبری بانک مرکزی هند (RBI) سیاست رای دادن اقدامات و یک مجموعه از نقدینگی اقدامات است. در برابر یک مخزن کاهش نرخ 115 اساس امتیاز از آغاز سال 2020 معیار عملکرد کاهش یافته 81 اساس امتیاز به 5.75%.

اوراق قرضه شرکت کنندگان در بازار هستند که بازده تحت کنترل هستند به این دلیل است که شایع انتظار است که RBI به زودی اعلام خواهد کرد اقدامات لازم برای جذب اضافی عرضه اوراق قرضه این سال است. “هر گونه تاخیر بیشتر در اطلاعیه بانک مرکزی می تواند منجر به یک حرکت رو به بالا در بازده گفت:” یک فروشنده است.

Ananth Narayan, professor-سرمایه گذاری در SPJIMR گفت: توسعه بازار پناهگاه های امن را به دادگاه تجدید نظر بیشتر با بانک مرکزی و دولت به شدت حمایت همه دارایی. “ما همچنین باید اذعان کرد که ما وضعیت اقتصادی به نظر نمی آید خوب است. تا کنون نقدینگی و پولی اقدامات انجام شده توسط RBI حمایت کرده است بازده اوراق قرضه با وجود بزرگتر عرضه اوراق قرضه از دولت و فروش توسط FPIs. تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از شفافیت در مالی لغزش و کلی مسیر اقتصاد FPIs ممکن است با احتیاط از دوباره وارد بازارهای هند در یک بزرگ راه” Narayan گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de