رشد تولید ناخالص داخلی به احتمال زیاد در 3.6 درصد در Jan-Mar چهارم: مراقبت رتبه بندی

GDP growth, fourth quarter GDP data, economic activity, indian economy, Care Ratings, consumption cycle, latest news on GDPانتظار می رود رشد اقتصادی 3.6 درصد خواهد بود یک زمان تمام کم در تولید ناخالص داخلی سری جدید آن گفت. در سه چهارم از FY2020 رشد بود و 5.1 درصد است.

تولید ناخالص داخلی این کشور رشد است به احتمال زیاد در 3.6 درصد در ماه های ژانویه-مارس سال 2020 به عنوان فعالیت های اقتصادی آمد به توقف کامل با توجه به سراسر کشور مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس می گوید: یک گزارش.

دولت به انتشار سه ماهه چهارم تولید ناخالص داخلی در روز جمعه. “ما انتظار داریم رشد تولید ناخالص داخلی در Q4 به 3.6 درصد با تیتر شماره پایین آمدن به 4.7 درصد برای کل سال” آژانس رتبه مراقبت رتبه بندی گفت: در یک گزارش.

اخبار مرتبط

انتظار می رود رشد اقتصادی 3.6 درصد خواهد بود یک زمان تمام کم در تولید ناخالص داخلی سری جدید آن گفت. در سه چهارم از FY2020 رشد بود و 5.1 درصد است.

به تازگی SBI گزارش تحقیقات – Ecowrap پیش بینی کرده است تولید ناخالص داخلی سه ماهه چهارم رشد 1.2 درصد با سال کامل رشد انتظار می رود در 4.2 درصد است.

این گزارش در سه ماهه چهارم رشد تولید ناخالص داخلی شماره خواهد بود قابل توجه به عنوان آن شامل یک هفته از مستند که به طور بالقوه برای انحراف رشد اعداد.

چندین شرکت ها تمایل دارند به نوعی از bunching از فعالیت نسبت به پایان سال مالی برای دیدار با اهداف خود که آشنایی به سمت بالا محوری به رشد اعداد.

“در حالی که خاموش بود در آخرین هفته مارس محدودیت های متعددی آمده بود در اوایل به خصوص برای خدمات است که می توانست عقب رانده رشد تعداد بیشتر” رتبه آژانس گفت.

آن گفت: نرخ رشد سه ماهه گذشته نیز مربوط به زمانی که برآورد سه ماهه اول FY2021 نرخ رشد زمانی که فعالیت های اقتصادی آمده بود برای متوقف مجازی در مارس و نشان داد بسیار محدود حرکت در مه با بخش خدمات تحت تاثیر قرار است.

“با توجه به اینکه رشد است و انتظار می رود به طور قابل توجهی منفی در Q1 از FY21 رو به پایین مسیر خواهد بود تشدید این سال و نشان می دهد نشانه های مثبت تنها پست Q3 FY21,” مراقبت گفت: در گزارش.

بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد کشور به کوچک شدن 5 درصد به 6.8 درصد این مالی.

پاسخ از افراد خواهد بود مهم در از سرگیری این چرخه مصرف. این صنعت خواهد سرمایه گذاری بیشتر بسته به شرایط تقاضا است و در اینجا است که مادون فشار دولت می تواند تفاوت را.

“می تواند وجود داشته باشد یک مورد قوی برای دولت اعلام تهاجمی مادون هزینه های طرح می گویند 1-2 درصد از تولید ناخالص داخلی است که می تواند به مقابله با این موضوع از هر دو سرمایه گذاری و اشتغال برای شروع با” آژانس رتبه بندی اضافه شده است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de