صفحه اصلی وزیر آمیت شاه صحبت می کند به همه سیستم مدیریت محتوا به دنبال دیدگاه های خود را در فرمت مستند

Amit Shah, extension of lockdown, Narendra Modi, coronavirus outbreak, covid 19 cases, latest news on lockdown extensionدر طول مذاکرات خود با رئیس وزرای شاه در پی دانستن این مناطق از نگرانی ایالات متحده و بخش های آنها می خواهند برای باز کردن بیشتر از ژوئن 1 ، (PTI عکس)

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه صحبت کرد و تمام وزرای ارشد در روز پنج شنبه و به دنبال دیدگاه های خود را در فرمت های جاری در سراسر کشور مستند فراتر از مه 31, مقامات گفت. در مکالمات تلفنی از وزیر خانه آمد و فقط سه روز قبل از پایان مرحله چهارم از مستند.

در سراسر کشور محدودیت هایی بود که برای اولین بار اعلام کرد نارندرا نخست وزیر در مارس 24 به مدت 21 روز در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. این برای اولین بار تمدید تا آوریل 3 و سپس دوباره تا مارس 17. این مستند تمدید شد برای سومین بار تا مارس 31.

اخبار مرتبط

“خانه وزیر به صحبت کرد و تمام وزرای ارشد و به دنبال نظرات خود را گسترش مستند فراتر از 31 مه” صفحه اصلی وزارت رسمی گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

در طول مذاکرات خود با رئیس وزرای شاه در پی دانستن این مناطق از نگرانی ایالات متحده و بخش های آنها می خواهند برای باز کردن بیشتر از ژوئن 1 ،

جالب آن بود که نخست وزیر مودی که تا به حال تعامل با همه وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس قبل از فرمت از هر مرحله از coronavirus ناشی مستند و به دنبال نظرات خود را.

این برای اولین بار است که وزیر خطاب به وزرای ارشد به صورت جداگانه قبل از پایان فاز دیگری از این مستند. شاه شد و در حال حاضر در تمام کنفرانس ها از وزرای ارشد همراه با نخست وزیر است.

جزئیات این نمایش از وزرای ارشد بودند شناخته شده نیست اما این قابل درک است که اکثر آنها را می خواستم این مستند به ادامه در برخی از فرم و همچنین باز کردن از فعالیت های اقتصادی و بازگشت تدریجی به زندگی عادی یک مقام دیگر گفت.

دولت مرکزی است انتظار برای اعلام تصمیم خود در این مستند در سه روز آینده. به عنوان روز پنج شنبه در مرگ و میر با توجه به COVID-19 گل رز به 4,531 و تعداد موارد صعود به 1,58,333 در کشور است.

تعداد فعال COVID-19 موارد می ایستد در 86,110 در حالی که 67,691 مردم بهبود یافته اند و یک بیمار مهاجرت, وزارت بهداشت گفته است. بنابراین در اطراف 42.75 درصد بیماران بهبود آن گفت. در حالی که گسترش مرحله چهارم از مستند تا 31 ماه مه دولت مرکزی اعلام کرده بود ادامه ممنوعیت افتتاح مدارس و مراکز اما اجازه باز کردن مغازه ها و بازار.

آن گفت: هتل ها, رستوران ها, سینما, سالن مراکز, شنا, استخر ورزشگاه بسته باقی می ماند حتی به عنوان همه, اجتماعی, سیاسی, مذهبی, توابع و مکان عبادت باقی خواهد ماند و دید تا مارس 31.

دولت مجاز محدود عملیات آموزش و پروازهای داخلی. راه آهن هند نیز در حال اجرا قطار ویژه پس از مارس 1 برای حمل و نقل کارگران مهاجر از نقاط مختلف کشور به خود بومی متحده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de