در برزیل, سایه, گذاشته پشت اروگوئه محدودیت COVID-19

آمریکای جنوبی کشور از 3.5 میلیون نفر شناخته شده برای آن, گوشت گاو, گذاشته پشت, شیوه زندگی و قانونی شاهدانه, ثبت 789 موارد تایید شده از رمان coronavirus و 22 مرگ و میر. که حدود 23 مورد در هر 100000 نفر در مقابل نزدیک به 200 مورد در هر 100000 نفر در برزیل.

اروگوئه منتقل سریع در ماه مارس زمانی که اولین موارد تشخیص داده شد. آن را معرفی داوطلبانه قرنطینه گسترده نظارت و ردیابی عفونت تصادفی تست و استفاده از مدل ها برای پیش بینی بیماری خواهد پیشرفت در بخش های مختلف کشور است.

با مرگ و میر پس از مارس 23, دولت, مشاور رافائل رادی توصیف وضعیت در هفته گذشته به عنوان تحت “کنترل نسبی.”

در حال حاضر آن است که کاهش اقتصاد باز از جمله مبهوت شروع مجدد مدارس. برخی از آنها خواستار آن نیوزیلند از آمریکای لاتین به دلیل مشابه اندازه جمعیت و تعداد مرگ و میر.

در ماه مه به مشتریان شروع به ظاهر شدن در کتابفروشی که آمده بود برای مدت زمان طولانی گفت: سیلویرا.

“مردم نه تنها به خرید کتاب اما به شما را ببینید و صحبت کنید در حالی که برای. این یک خوشحال چیز را به آنها را ببینید – در فاصله اما با هم در اینجا در فروشگاه” او گفت:.

و همچنین برزیل و کشورهای همسایه مانند شیلی و پرو و آرژانتین و بولیوی به مراتب بالاتر از میزان عفونت از اروگوئه.

پاراگوئه نگه داشته است موارد در یک سطح مشابه اما بسیار سخت تر اقدامات از جمله با استفاده از نیروهای نظامی برای اجرای آن مستند.

آدریانا گارسیا دا رزا, 57, متخصص اطفال در مونته ویدئو گفت: این موفقیت برای دولت خوب برنامه ریزی در حالی که واکسن آنفولانزا کمک کرده بود نگه داشتن فشار سرویس های بهداشتی از بیماری های فصلی.

“اروگوئه جمعیت به خوبی پاسخ داده و مزدکی مقررات دولت, ساخت این امکان را برای کنترل این بیماری همه گیر به طور موثر,” او گفت:.

جیووانی اسکلنت اروگوئه نماینده در سازمان بهداشت پان آمریکا گفت که این کشور با موفقیت همراه بود و به یک پاسخ سریع و قدرتمند اقدامات و ایجاد یک کمیته بحران رهبری بهداشتی و اپیدمیولوژیک ،

تنها تعداد انگشت شماری از این کشور حدود 650 واحد مراقبت های ویژه تخت های موجود برای COVID-19 بيمار در حال حاضر اشغال شده او گفت:.

اما سایه ای باقی مانده است. اروگوئه سهام یک مرز شمالی با برزیل که در حال حاضر دومین شماره از موارد ثبت شده در جهان است.

شهرستان مرزی ریورا دیده است موارد کنه و اروگوئه مقامات از ترس هنوز باز مرز باقی مانده یک “نقطه ضعف” دولت مشاور رادی گفت.

ورود نیمکره جنوبی زمستان است یکی دیگر از نگرانی.

با اینحال بسیاری از اروگوئه را تشویق می کردند نشانه هایی از بازگشت تدریجی به حالت عادی پس از کسب و کار خود را در زمان ضربه.

سباستین Barbat, اجرا می شود که فروشگاه رفاه در مونته ویدئو گفت: کسب و کار خود افتاده بود به شدت در طول مستند شد اما در حال حاضر دوره نقاهت.

“ما شاهد حدود نیمی از این مقدار از مشتریان ما در بهترین زمان در نیمه اول مارس” او گفت:, و اضافه کرد این شرکت در حال حاضر به دنبال استخدام افراد دوباره پس از برش کارکنان.

“ما تا به حال به کاهش نیروی کار ما به حداقل ممکن با فقط دو نفر از کارکنان چپ که صاحبان. در حال حاضر ما در حال آمدن به عقب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de