Instagram می خواهد آن اثرگذارندهها به پول بیشتر

این شرکت اعلام کرد چندین ویژگی جدید جمعه از جمله تبلیغات در IGTV ویدئوها دیجیتال مدالها که طرفداران می توانید خرید از طریق Instagram Live, فروش کالا از طریق Instagram خرید و گسترش نام تجاری Collabs مدیر را تسهیل حمایت کمپین بین شرکت ها و سازندگان.

این به روز رسانی هستند که علاوه بر گسترش Instagram Live خرید امکانات در هفته گذشته اعلام کرد.

اثرگذارندهها یک دارایی به سیستم عامل اجتماعی. آنها رانندگی نامزدی, اما سیستم عامل است که امیدواریم برای حفظ سازندگان برتر باید کمک به آنها برای انجام یک چیز خوب: پول. مؤثر است حرفه ای, بعد از همه, و اگر سازندگان دریافت نمی پرداخت و آنها را در نهایت متوقف کردن کار.

تا به حال Instagram گرفته است نسبتا نقش دست در کسب درآمد. اثرگذارندهها رایگان برای مذاکره با نام تجاری خود را معاملات ارائه شده آنها را نقض نمی کند پلت فرم شرایط استفاده از خدمات.

اما Instagram را پرداخت نمی سازندگان به طور مستقیم و یا آنها را به یک درصد از فروش را از طریق پلت فرم های خرید از ویژگی های به عنوان مثال. اثرگذارندهها به طور کلی دریافت چک از مارک های که تیم با آنها به جای از Instagram که میزبان خود را محتوا است.

با توجه به ماه فوریه گزارش در Digiday برخی از تاثیرگذاران شده اند شک و تردید در مورد Instagram را IGTV از ویژگی های است که آنها فکر می کنم خرس هم شباهت های بسیاری به یوتیوب و Infinite بدون مزایای این سیستم عامل است.

در یوتیوب سازندگان می تواند اجرای تبلیغات بر روی فیلم ها و دریافت پرداخت های ماهانه از پلت فرم. و در Infinite livestreaming سازندگان می تواند هزاران دلار درآمد در دیجیتال هدیه. Instagram اثرگذارندهها در نتیجه باید به دنبال مخاطبان در سیستم عامل های دیگر که در آن درآمد خود را جریان ممکن است با ثبات تر.

جدید خود را با کسب درآمد, ویژگی های Instagram امید به متقاعد کردن سازندگان که پلت فرم آن را پشتیبانی می کند کار خود را در هر دو عملکرد و مالی. تبلیغات از مارک های از جمله Sephora, Ikea, Puma و دیگر آزمون شرکای آغاز خواهد شد ظاهر می شود در IGTV ویدئوها هفته آینده با 55 ٪ از درآمد تبلیغ رفتن به خالق (یک برش است که قابل مقایسه با یوتیوب).

“سازندگان در حال حاضر قرار داده و یک مقدار باور نکردنی از تلاش به محتوای خود را و آن را بسیار مهم است که آنها می توانید پول را از آن محتوا به منظور سوخت کار خود را در آینده گفت:” جاستین Osofsky این افسر ارشد عامل از Instagram.

با مقدمه ای از مدالها سازندگان قادر خواهد بود برای کسب درآمد از طریق Instagram زندگی می کنند که بیشتر دیده می شود تعامل گسترده پس از اقامت در خانه سفارشات در محل قرار داده شد (این شرکت در گزارش 70% افزایش نمایش ها از فوریه تا مارس).

مدالها ظاهر خواهد شد به عنوان قلب کوچک در کنار یک کاربر نظرات به a livestream و هزینه 99 سنت برای $4.99. در حال حاضر سازندگان دریافت 100 ٪ از پول ساخته شده از مدالها اگر چه Instagram می تواند رول کردن درآمد های توافق پس از آزمون مرحله است که بیش از احتمال زیاد در سال 2021.

“وجود ندارد one-size-fits-all روش برای کسب درآمد, بنابراین ما در حال تمرکز بر ایجاد یک مجموعه ای از ابزار است که می تواند با توجه به نیازهای مختلف و جاه طلبی های سازندگان در دراز مدت” Osofsky نوشت: در یک ایمیل.

بیش از دو سال گذشته اثرگذارندهها به دنبال مستقیم اشکال کسب درآمد از طریق فروش کالا; گسترش Instagram خرید امکانات است که با هدف پرداختن که جریان درآمد. و در حالی که معاملات تجاری نیز خواهد بود آسان تر برای پیدا کردن با گسترش Instagram نام تجاری Collab مدیر این توافق نامه به احتمال زیاد خواهد شد پیچیده تر می شود.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de