ایتالیا سری آ می شود چراغ سبز برای 20 ژوئن راه اندازی مجدد

او افزود که وجود دارد امکان از سرگیری این فصل بود که به حالت تعلیق در مارس 9, می تواند قبل از جام حذفی مسابقات یک هفته زودتر. رئیس Serie B گفت: ردیف دوم نیز امیدوار به راه اندازی مجدد در ژوئن 20.

“ایتالیا شروع دوباره و این تنها حق است که فوتبال همچنین می توانید رفتن” Spadafora به خبرنگاران گفت: پس از یک کنفرانس تلفنی با فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC).

سری A خواهد بود چهارم اروپا پنج لیگ داخلی به راه اندازی مجدد پس از بوندسلیگا که از سر on May 16 و لالیگا و لیگ برتر که همچنین با توجه به زیر راه دوباره در ماه ژوئن.

لیگ فرانسه به پایان فصل در ماه گذشته با پاریس سنت ژرمن نام لیگ 1 لیگ قهرمانان با 10 بازی باقی مانده است.

Spadafora گفت: دولت ایتالیا تایید ایمنی و بهداشت اقدامات پیشنهاد شده توسط FIGC به علاوه یک برنامه پشتیبان گیری در مورد لیگ تا به حال به دوباره متوقف شد. “در پرتو این می توان گفت که این قهرمانی می تواند شروع دوباره در ژوئن 20,” او گفت:.

تصمیم به پایان رسید پر پیچ و خم دو ماه از مذاکرات که در طی آن طبع ساییده شده با Spadafora در یک نقطه و شکایت در مورد میلیونر پرداخت حقوق به بازیکنان و گفت که سری A باشگاه های زندگی در یک حباب.

“ما تا به حال یک دوره فوق العاده و پر از موانع و فشارهای با ثبات عزم و روحیه خدمت” گفت: سری جمهور پائولو دال پینو.

“برای سری آینده باید معنی رفتن به زیبا ترین مسابقات در جهان است.”

یوونتوس منجر

وجود دارد 12 دور از مسابقات هنوز به بازی به علاوه چهار برجسته بازی از دور قبلی.

یوونتوس تعقیب نهمین بار متوالی در سری آ عنوان رهبری که جدول با 63 امتیاز از 26 بازی یک نقطه جلوتر از لاتزیو که در آخرین خود شکست نخورده 21 بازی های لیگ.

اینتر میلان هشت امتیاز سوم با یک بازی در دست.

جام ایتالیا هنوز دوم از ناپولی-اینتر و یوونتوس-آث میلان نیمه نهایی به بازی plus final.

Spadafora گفت: یکی امکان به بازی نیمه نهایی در ژوئن 13 و نهایی سه روز بعد.

یکی از شرایط سری آ شروع مجدد بود که coronavirus تست آن را به دنبال دارد “نباید تحت تاثیر قرار به طور کلی نیازهای همه شهروندان ایتالیایی,” او اضافه شده است.

Spadafora اضافه شده است که اگر نشانه هایی از افزایش جدید در coronavirus موارد به طور کلی در لیگ ممکن است مجبور به توقف دوباره.

“راه اندازی مجدد از فوتبال است و یک پیام از امید برای کل کشور است. من راضی و خوشحال گفت:” FIGC جمهور گابریل Gravina و اضافه کرد که او نیز امیدوار ردیف های پایین تر Serie B و C به همراه زنان سری A نیز می تواند راه اندازی مجدد.

Serie B جمهور مائورو Balata تایید کرد که در آن در نظر گرفته شده برای از سرگیری در ژوئن 20.

“شروع دوباره یک چیز فوق العاده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de