کاهش شغل در آمریکا: موج جدید اخراج می ترسید به عنوان coronavirus درد عمیق تر

US employment, US government employment, US jobs, jobs in US, coronavirus pandemic, coronavirus impact, coronavirus impact on employment, coronavirus impact on US, coronavirus impact on jobs in US, COVID-19تمرکز باید بر روی تعداد زیادی از مردم هنوز هم دریافت مزایای بیکاری.

کاهش شغل توسط دولت ایالات متحده و دولت های محلی که در بودجه شده است خرد شده و مبارزه با COVID-19 همه گیر و مطلب دوم-موج اخراج ها در بخش خصوصی کمک به احتمال زیاد در هفته گذشته به 10 در هفته بیش از 2 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری. وزارت کار هفتگی مدعیان گزارش روز پنجشنبه ترین و به موقع اطلاعات در اقتصاد سلامت نیز انتظار می رود برای نشان دادن تعداد زیادی از مردم در مزایای بیکاری در هدف قرار دادن یک رکورد جدید در اواسط ماه مه.

این گزارش در حال تماشا برای ارزیابی چگونه به سرعت اقتصاد پس از پرتاب ریباند کسب و کار توقیف در اواسط ماه مارس برای کنترل گسترش COVID-19 و تقریبا زمین این کشور را متوقف کند. در حالی که غیر ضروری کسب و کار شروع به بازگشایی ادعا می کند باید ماند در حیرت انگیزی سطوح بالا. “من نگران هستم که ما شاهد دور دوم از بخش خصوصی اخراج که همراه با افزایش تعداد بخش عمومی پشت برش رانندگی است تا تعداد زیادی از مردم بیکار” گفت: Joel Naroff اقتصاددان ارشد در Naroff اقتصاد در هلند, Pennsylvania.

اخبار مرتبط

“اگر این مورد است, با توجه به سرعت بازگشایی ما می تواند برای یک دوره طولانی از فوق العاده بالا و بیکاری است. و این بدان معناست که بهبود کندتر خواهد بود و خواهد شد بسیاری دیگر.” تعداد زیادی از مردم تشکیل پرونده ادعاهای جدید دولت برای مزایای بیکاری به احتمال زیاد بالغ بر یک تنظیم فصلی 2.1 میلیون برای هفته منتهی به مارس 23 از 2.438 میلیون قبل, هفته, بر اساس یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان. این تعداد کاهش یافته است به طور پیوسته از هدف قرار دادن یک رکورد 6.867 میلیون در اواخر ماه مارس اما ثبت نام نکرده اید زیر 2 میلیون از اواسط ماه مارس. دولت فرمانداران درخواست 500 میلیارد دلار برای کمک به پوشش بهداشت عمومی هزینه و از دست درآمدهای مالیاتی تأکید تاثیر مخرب COVID-19 در اقتصاد است.

وزارت بازرگانی در انتظار تایید در گزارش دیگری در روز پنج شنبه که تولید ناخالص داخلی قرارداد در 4.8% annualize نرخ در سه ماهه اول, عمیق ترین کاهش در خروجی از 2007-09 رکود اقتصادی ، موج دوم اخراج می تواند به رشد بزرگتر با بوئینگ اعلام روز چهارشنبه این بود از بین بردن بیش از 12000 مشاغل آمریکا و همچنین افشای آن برنامه ریزی شده “چند هزار باقی مانده اخراج” در چند ماه آینده.

فدرال رزرو بژ کتاب در چهار شنبه متشکل حدیثی اطلاعات در فعالیت های کسب و کار از مخاطبین در سراسر کشور و یا قبل از 18 مه بود به همان اندازه ترسناک است. آن تصویر از بازار کار گفت: “اشتغال به کاهش ادامه داد و در تمام مناطق” و “ادامه داد: به شدت سقوط در خرده فروشی و در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش است.”

در علاوه بر این به بیش از نشت به بخش اقتصاد و نه در ابتدا تحت تاثیر بسته شدن غیر ضروری کسب و کار برخی از اقتصاددانان گفت: مدعیان اقامت داشتند بالا نیز به دلیل انباشت پرونده ها از سیل از برنامه های کاربردی است که ضعف دولت بیکاری دفاتر. اما این اخراج شد توسط بسیاری از کسانی که استدلال این کارهای عقب افتاده شده اند باید حذف در حال حاضر.

ادعای MISREPORTED?

نیز وجود دارد که اعتقاد به این که دولت اشتغال دفاتر ترکیب براده برای دولت فدرال همه گیر کمک های بیکاری (PUA) برنامه به طور منظم با تعداد مدعیان بیکاری به جای جدا کردن آنها را به عنوان مورد نیاز توسط وزارت کار. از شر برنامه برای فرفره کارگران و بسیاری دیگر که واجد شرایط نیست به صورت منظم و بیمه بیکاری. اما آنها باید اول فایل برای منافع دولت و محروم به منظور دریافت فدرال کمک برای coronavirus مربوط به شغل و درآمد و زیان.

هفته گذشته براده را در بالا بردن تعداد افرادی که در زمینه ادعا می کند برای مزایای بیکاری به بالای 40 میلیون از مارس 21. اقتصاددانان هشدار داد این رقم را نمایندگی نمی کند تعداد مشاغل از دست رفته به علت همه گیر با استناد به مشکلات فنی و روش در حالت بیکاری دفاتر. تمرکز باید بر روی تعداد زیادی از مردم هنوز هم دریافت مزایای بیکاری. این اصطلاح در ادامه ادعا می کند می تواند نور را در اثربخشی دولت چک حفاظت از برنامه.

PPP بخشی از یک تاریخی مالی بسته به ارزش نزدیک به 3 تریلیون دلار ارائه وام کسب و کار است که می تواند تا حدی ببخشند اگر آنها استفاده می شود برای حقوق کارمند. در ادامه ادعا می کند که گزارش شده با یک هفته تاخیر به احتمال زیاد افزایش یافته و به رکورد 25.750 میلیون در هفته پایان مارس 16 از 25.073 میلیون در قبل از هفته, به گزارش ایسنا بررسی. این اطلاعات را پوشش دوره که در طی آن دولت مورد بررسی ممکن است خانواده ها برای کاهش نرخ بیکاری. بر اساس پیش بینی, ادامه, ادعای افزایش حدود 7.7 میلیون بین آوریل و مه نظرسنجی دوره نشان می دهد افزایش نرخ بیکاری از ماه گذشته پس از جنگ جهانی دو رکورد از 14.7%.

“اکنون زمان خوبی برای فکر می کنم که چگونه بسیاری از کسانی که شغل خود را از دست می رویم به آنها پشت من حس 25 درصد است و این چیزی است که به ما می دهد دو رقمی و نرخ بیکاری نیز به 2021 گفت:” جو Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM در نیویورک است. “ورشکستگی شرکت های کوچک و متوسط منجر خواهد شد در نرخ بسیار بالاتر از اخراج دائم.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de