بمبئی: عمده آتش سوزی در پنج طبقه هتل 25 نفر نجات

mumbai hotel, fire, mumbai hotel fire news, mumbai latest newsهتل مسکن حدود 25 مقیم پزشکان و همه با خیال راحت تخلیه, آتش, مقامات گفت. (فایل عکس/PTI)

حداقل 25 نفر نجات داده شدند پس از یک آتش سوزی در پنج طبقه هتل در جنوب بمبئی در چهارشنبه شب خبر داد.

بیست و پنج پزشکان ساکن شد و در هتل فورچون در نزدیکی مترو سینما که فروغ را شکست با توجه به تیپ آتش کردند.

اخبار مرتبط

BMC مرتب موقت اسکان اضطراری و ضروری خدمات کارکنان از جمله پزشکان و پرستاران در هتل های مختلف و لژ در این شهرستان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“آتش در گسترش اول تا سوم طبقه از این هتل واقع در 1st Marine خیابان” یک مقام رسمی گفت. “این است که یک سطح-2 آتش و حداقل هشت موتورهای آتش شده اند با عجله به سمت نقطه.”

افسر گفت: آتش محدود به سیم کشی برق و کابل در کل برق داکت و به سقف کاذب در لابی مشترک معابر در اول و دوم و سوم طبقه از هتل.

“هتل مسکن حدود 25 مقیم پزشکان و همه در حال تخلیه با خیال راحت” این مقام افزود که پنج تن از آنها نجات داده شدند با استفاده از نردبان و پوشیدن دستگاه تنفس را تنظیم می کند.

آتش نشانی و همچنین به عنوان جستجو و نجات عملیات در داخل هتل. علت این آتش سوزی مشخص نیست که بلافاصله آتش نشانی گفت. جزئیات بیشتر در حال انتظار.

پیشتر در آوریل 21, یک آتش سوزی در یک منزل اتاق هتل باغان در نزدیکی بمبئی مرکزی بود که در حال استفاده به عنوان یک مرکز قرنطینه توسط بدن مدنی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de