اولیه کاوشگر گزارش PIA سقوط هواپیما به مجلس ارائه شده در ژوئن 22: وزیر

اسلام آباد مه 28

تحقیقات مقدماتی گزارش در خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) سقوط هواپیما در هفته گذشته ارائه خواهد شد قبل از مجلس در روز 22 ژوئن در این کشور حمل و نقل هوایی گفت: بعد از نخست وزیر عمران خان ابراز خشم بیش از این تاخیر در کاوشگر.

داخلی پرواز از لاهور به کراچی سقوط کرد و در یک منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی روز جمعه گذشته کشته شدن 97 نفر در هیئت مدیره. دو مسافر به طور معجزه آسایی جان سالم به سقوط.

ایرباس A320 هواپیمای حامل ملی تا به حال 91 مسافر و خدمه از هشت هنگامی که آن را سقوط به جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir روز جمعه ساعت قبل از فرود خود را. یازده نفر بر روی زمین بودند نیز مجروح شدند.

حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان به رسانه ها گفت در اسلام آباد که نخست وزیر خان در دیدار با ابراز خشم بیش از این تاخیر در چنین پروب و دستور به تسریع در آن و به اشتراک گذاری این یافته ها با مردم است.

“ما تصمیم گرفته اند که گزارش اولیه ارائه خواهد شد قبل از اینکه مجلس در 22 ژوئن” وزیر گفت.

او همچنین تاکید کرد که این کاوشگر خواهد بود “آزاد و عادلانه” و هیچ چیز را مخفی نگه داشته و هر کسی گناهکار پاسخگو خواهد بود.

نظرات خود را به عنوان یک تیم از کارشناسان خارجی در روز پنج شنبه بازیافت گم شده cockpit voice recorder از باقی مانده از سقوط هواپیما.

وزیر گفت: 12 درجه تصادفات رخ داده در پاکستان پس از استقلال مربوط به PIA هواپیما در 10 از آنها را در حالی که دو هواپیما متعلق به بخش خصوصی AirBlue و Bhoja هواپیمایی بود.

او گفت که گزارش تحقیق ساخته شد و در آن تصمیم گرفته شد توسط دولت به آزادی تمام کسانی که گزارش ارائه آنها در مجلس.

وزیر گفت که پرواز ضبط داده ها از سقوط هواپیما و ضبط صدای کابین خلبان بازیافت شده و به دست مقامات فرانسوی به رمزگشایی آنها.

او گفت: یک تیم به نمایندگی از ایرباس نیز در پاکستان پس از 26 ماه مه برای جمع آوری شواهد برای مستقل خود را آغاز کرد.

وزیر گفت که 51 بدن به رسمیت شناخته شده اند و تحویل به بستگان در حالی که روند شناخت دیگران از طریق DNA بود.

او گفت این بود: “میلیون دلار به سوال” چرا خلبان لمس کردن و ضربه زدن به باند سه بار قبل از بلند کردن هواپیما.

که قبلا گزارش شده بود که این هواپیما تا به حال برخی از مشکل با دنده فرود اما وزیر حاضر به حدس و گمان در مورد مسائل فنی تا زمانی که این کاوشگر به اتمام است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de