غربی مد مارک های که ‘شر’ بنگلادش تامین کنندگان صورت فهرست سیاه

بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان (BGMEA) نوشته شده به انگلیسی, میلیاردر فیلیپ روز ادینبورگ های پشمی آسیاب (EWM) گروه درخواست آن را به پرداخت پنج شنبه برای لباس های حمل قبل از 25 مارس.

“BGMEA گرفته ایستاده از فهرست سیاه خریداران خاص و شروع با EWM” گفت: Rubana Huq رئیس BGMEA این کشور بزرگترین گروه تجارت برای پوشاک صاحبان کارخانه گفت: بنیاد تامسون رویترز در WhatsApp.

“قطع کسب و کار با آنها نهایی نیست یعنی ما باید دنبال کنند اما ما قطعا به یک موقعیت که در آن ما می بینیم خریداران را به طور کامل تلاش برای بهره برداری از تامین کنندگان.”

یک سخنگوی ادینبورگ های پشمی آسیاب که شامل Austin نی و Jaeger گفت که این شرکت تا به حال درگیر با همه تامین کنندگان خود را با بهترین نیات.

“ما باید نگاه کرد به معنای واقعی کلمه هر گزینه روی میز و مشغول به کار دست در دست با تمام تولید کنندگان ما به پیدا کردن راه حل, اما ما همچنین نیاز به رسمیت شناختن است که این کار دشوار و مسائل پیچیده” او گفت:.

بنگلادش که صفوف پس از چین به عنوان یک تامین کننده از لباس به کشورهای غربی متکی به صنعت پوشاک برای بیش از 80 درصد از صادرات آن و آن 4,000 کارخانه استخدام حدود 4 میلیون نفر بیشتر از زنان است.

به عنوان coronavirus منجر به جهانی فروشگاه تعطیلی بسیاری از غربی خرده فروشان قرار داده اند لباس سفارشات در انتظار خروج از کارگران سراسر آسیا بدون شغل و بالا بردن شک و تردید در مورد بقای طولانی مدت از این صنعت است.

بنگلادش صادرات پوشاک کاهش 84 درصدی در نیمه اول مارس به 3 میلیارد دلار ارزش سفارشات لغو شد یا به حالت تعلیق در توجه به صاحبان کارخانه.

بنگلادش صاحبان کارخانه گفت: آنها به طور خاص به ادینبورگ های پشمی آسیاب دلیل آن خواسته بود برای تخفیف بزرگ است که نقض قوانین محلی استانداردهای بین المللی و نادیده گرفتن اصول اخلاقی منابع.

“برخی از خریداران در نظر گرفتن استفاده ناروا از COVID-19 وضعیت و خواسته های غیر منطقی تخفیف با وجود به این نتیجه رسیدند قرارداد قبل از COVID-19 و با وجود ادامه فعالیت های کسب و کار” در این نامه گفت.

“شما اطلاع گیرندگان در میان کسانی که مدعی هستند چنین تخفیف” آن گفت:, و اضافه کرد که چنین خواسته خواهد بود “از نظر مالی فاجعه بار” برای تولید کنندگان.

Kalpona Akter بنیانگذار بنگلادش مرکز برای کارگر همبستگی یک اتحادیه ستایش BGMEA موضع به عنوان آن می تواند کمک به پوشاک کارگران که در اعتراض عدم پرداخت حقوق.

“پوشاک صاحبان حفظ کرد و گفت که آنها در حال تلاش برای پرداخت به کارگران به دلیل سفارشات لغو شد,” او گفت:. “اگر مارک شروع پرداخت از آنجا که این رویکرد از آن خواهد شد خوب برای کارگران … آن زمان صاحبان یادگیری برای گفتن ندارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de