ایکس باکس یک سری X در مقابل PS5: مایکروسافت فقط به سرقت برده سونی با رعد و برق و در عین حال دوباره

Xbox Series Xایکس باکس سری X

مایکروسافت به نظر می رسد به ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به یک تا سونی در نسل بعدی کنسول بازی جنگ های. پس از نشان دادن به معنای واقعی کلمه همه چیز در مورد ایکس باکس سری X, مایکروسافت نیز اجازه خریداران بالقوه می دانم که آن کنسول بازی در حال آمدن است به زودی احتمالا حتی قبل از سونی PS5. این اطلاع-من صفحه برای Xbox One X رفته زندگی می کنند و در حالی که آن را هنوز هم می گوید: “در دسترس تعطیلات سال 2020” آن را در واقع در خدمت کسب اطلاعات بیشتر از آنچه که سونی قرار داده است تا خود را در آن مشابه صفحه برای PS5. به همین دلیل است که دلیل است که مایکروسافت در حال حاضر نشان داد همه چیز را در مورد آن بعدی کنسول بازی — در حالی که سونی نیست.

پس چگونه مایکروسافت سرقت سونی تندر دوباره ؟ خوب اگر شما نگاهی به روند از چه چیزهایی بوده است مایکروسافت شده است بسیار تهاجمی در صحبت کردن در مورد آن بعدی کنسول بازی تلاش برای اجازه و یا برخی از اطلاعات دیگر چکه کردن “جالب” فقط قبل از سونی انتظار می رود خود را به PS5 اخبار. سونی شایعه به میزبانی PS5 آنلاین رویداد در 4 ژوئن که در آن گفت: به رها کردن “عمده” PS5 جزئیات. آن را بلافاصله روشن اگر سونی در نهایت آشکار نهایی طراحی PS5 در ژوئن 4, اما بسیاری از چیت پچ پچ در حال رفتن در اطراف موضوع PS5 بازی. این که آیا آن خواهد بود PS5-عناوین منحصر به فرد است که ما به دنبال در و یا یک کیسه مخلوط از بازی ها که برخی از آنها نیز خواهد آمد به ایکس باکس یک سری X البته چیزی است که تنها زمان خواهد گفت.

اخبار مرتبط

در حال حاضر حتی قبل از آن اتفاق می افتد — اگر آن اتفاق می افتد که مایکروسافت قرار داده است تا دقیق اطلاع-من صفحه برای ایکس باکس سری X, با, بزرگ, بنر, تصاویر تبلیغی خود را به نسل بعدی کنسول بازی در داخل و خارج به علاوه تمام سخت افزار که آن را کلیک کنید و ترجمه آن را تا زمان بزرگ برای علاقهمندان به بازی. آن را مانند مایکروسافت گفتن سونی (و جهان) آن را آماده برای نبرد. سونی اطلاع-من صفحه برای PS5 است در عین حال به عنوان استخوان به استخوان می شود چرا که آن را هنوز هم نگه داشتن آن طراحی محرمانه محافظت. همه آن را نشان داده است PS5 آرم و DualSense کنترل کننده بی سیم. ما می دانیم همه چیز در مورد سخت افزار آن اما دوباره که قابل مقایسه با ایکس باکس سری X است. علاقهمندان به بازی در سراسر جهان در حال انتظار به شدت برای دیدن آنچه که PS5 به نظر می رسد.

سونی PS5 ممکن است در قرعه کشی بیشتر جمعیت به عنوان و هنگامی که آن را می رسد و بعد از آن در سال به دلیل محبوبیت و منحصر به فرد کاتالوگ, بازی, اما وقتی که می آید به خالص بازاریابی اعتقاد ما بر این مایکروسافت است که به وضوح در نظر گرفتن یک جهش بزرگ در این سال است. سونی از آن نوبت خود را در حال حاضر.

همچنین بخوانید, سونی, پلی استیشن 5 کامل مشخصات سخت افزاری نشان داد در اینجا چگونه آن را در مقایسه با ایکس باکس سری X

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de