پول خود را: بدهی صندوق نیست در مورد بازگشت maximisation

بسیاری بر این باورند بدهی بودجه برای کسانی که نمی خواهید را به هر گونه خطر اما اگر شما یک فوق العاده محافظه کار بهینه ساز که واقعا نمی خواهید را به هر گونه خطرات و سپس به سرمایه گذاری در وجوه بدهی.

بسیاری بر این باورند بدهی بودجه برای کسانی که نمی خواهید را به هر گونه خطر اما اگر شما یک فوق العاده محافظه کار بهینه ساز که واقعا نمی خواهید را به هر گونه خطرات و سپس به سرمایه گذاری در وجوه بدهی. به صورت فوق العاده محافظه کار saver بهتر است به چوب با سپرده ثابت به عنوان تنها خطر آنها حمل است وجودی خطرات برای بانک های خود را به طوری که آنها می توانید با چوب بزرگتر بانک ها و یا بانک ها که بیش از حد بزرگ به شکست است. اما اگر شما می خواهید خود را به درستی مدیریت بلند مدت امور مالی شخصی و اهداف مالی و سپس شما نمی تواند به نادیده گرفتن وجوه بدهی. بسیاری فکر می کنم که بدهی صندوق های ریسک و یا مانند FDs اما این نادرست است.

بازده بالاتر
هدف از سرمایه گذاری در وجوه بدهی است که برای دریافت یک بازگشت بالاتر از خطر بازگشت که ما در حال گرفتن. ریسک نرخ خواهد بود نرخ اوراق بهادار دولتی (G-Sec) به عنوان آنها در نظر گرفته امن ترین در میان تمام ابزارهای مالی. اگر بدهی بودجه بازده بالاتر توسط 1-2 ٪ و پس از آن باعث می شود کمتر احساس را به خطر اضافی به عنوان بدهی صندوق به عنوان امن به عنوان دولت متعلق به اوراق بهادار و یا بانک FDs. دلیل اصلی سرمایه گذاری در وجوه بدهی است که حفظ سرمایه و بازده زیرا که برای ما سهام که در آن یکی می توانید بیشتر می گرداند اما با سهم خود را از خطر است.

اخبار مرتبط

ریسک اعتباری بدهی صندوق به بازده بیشتر از بدهی های سنتی بودجه اما وجود دارد می تواند بالاتر بازگشت بدون خطر است ؟ ریسک اعتباری بودجه قادر به تولید بازده بالاتر از وجوه بدهی زیرا آنها سرمایه گذاری 65 درصد از سرمایه گذاری جسم در کمتر از AA-دارای کاغذ. با در نظر گرفتن بیشتر ریسک اعتباری و سرمایه گذاری در پایین-دارای مقالات آنها تولید بالا می گرداند. بنابراین برای دراز مدت اهداف ریسک اعتباری باید دربسته در محیط کوچک قرار گرفتن در معرض به عنوان آن می تواند نتیجه معکوس دقیقا در همان بار اشتباه با هیچ محدوده و یا زمان برای بهبود و یا اصلاح البته.

ریسک اعتباری
تمام بدهی های بودجه وجود ندارد و باید درجات مختلف مورد علاقه و یا ریسک اعتباری. هر فردی به دنبال بازنشستگی باید برای ایمن گرداند مانند EPF PPF و VPF و بیشتر از این مقدار تنها باید سرمایه گذاری پس از خسته از همه امن تر جایگزین ابزار است. سرمایه گذاران نیز باید کمتر در معرض ریسک اعتباری بدهی وجوه چون چرا را در معرض خطر بدهی ؟ بسیاری از سرمایه گذاران به انتخاب بدهی بودجه بر اساس گذشته خود برمی گرداند که تا به حال مطلوب شرایط بازار ،

این unsuspecting سرمایه گذاران نمی دانند که منبع بازده بالا است در معرض خطر رفتار مدیران صندوق است که می تواند نتیجه معکوس در تفسیر بازارهای آنها به عنوان سرمایه گذاری در کمتر از AA-رتبه اوراق قرضه. همیشه به یاد داشته باشید که اگر بدهی صندوق ارائه شده است واقعا بازده بالا نسبت به آنچه که آن دسته از همسالان مدیریت هستند و سپس این خطر است که گرفته شده.

بدهی صندوق نیست در مورد بازگشت maximisation. برای بازگشت بالاتر شما نیاز به گرفتن خطر بالاتر از طریق حقوق صاحبان سهام. بدهی صندوق است در مورد حفظ سرمایه بنابراین به تعقیب نمی بازده بالاتر از طریق وجوه بدهی.

نویسنده مدیر Tradebulls اوراق بهادار

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de