Amphan cyclone: بیمه برآورد ضرر و زیان به Rs از 1000 کرور روپیه

The powerful cyclone struck the two eastern states on May 20قدرتمند طوفان زده دو ایالت های شرقی در آوریل 20

با کلی بیمه دریافت بیشتر اموال و موتور ادعا می کند پس از طوفان Amphan باعث گسترده distructions در غرب بنگال و Odisha بیمه ضرر و زیان را از این فاجعه می تواند در طیف وسیعی از 800 تومان کرور روپیه به تومان به 1000 کرور.

قدرتمند طوفان زده دو ایالت های شرقی در مارس 20. آن را ویران شهرستانها و روستاها جامعی خطوط برق و چپ دستگاه های گسترده ای از زمین در زیر آب است. به طور کلی شرکت های بیمه باید گفت بررسی های خود را از تیم در حال بازدید از آسیب دیده اماکن به بازرسی فیزیکی به منظور ارزیابی خسارت.

اخبار مرتبط

“Amphan طوفان باعث آسیب گسترده در غرب بنگال و Odisha. بیمه ادعا می کند در حال گرفتن رندانه به شرکت های بیمه بر اساس مداوم. بیمه ضرر و زیان ناشی از Amphan می تواند در محدوده 800 تومان کرور روپیه– تومان از 1000 کرور روپیه” HDFC بنابر این به طور کلی بیمه MD و مدیر عامل Ritesh کومار گفت: FE.

“ما تا به حال با صدور اطلاعیه به مشتریان از طریق کانال های مختلف ارتباطی مانند روزنامه ها WhatsApp و emailers به طوری که آنها ممکن است در رسیدن به هر گونه ادعا می کند با توجه به آسیب های ناشی از این فاجعه طبیعی. ما تا کنون دریافت حدود 80 ادعا بیمه موتور و حدود 40 تجاری ادعا می کند. ما انتظار داریم که بیشتر ادعا می شود ثبت بیش از یک دوره از زمان” Kumar اضافه شده است.

دولتی ملی شرکت بیمه (NIC) تا کنون دریافت کرده ادعا می کند حدود 160 تومان کرور روپیه و بررسی و از دست دادن ارزیابی آثار در حال پیشرفت هستند. “بیمه ملی شرکت تا کنون بیش از 500 ادعاهای مربوط به گردباد. اکثر این ادعا از غرب بنگال و یک چند از اوریسا” گفت: Tajinder موکرجی رئیس-تقدیر-مدیر عامل NIC.

“بسیاری از این ادعا اموال مربوط و که بیش از حد به طور عمده از شرکت های تجاری مانند واحدهای تولیدی و کارخانه ها و پروژه های مغازه ها و godowns ، همانطور که در حال حاضر تعداد بیمه موتور ادعاهای گزارش شده است که کمتر از 100,” موکرجی گفت: FE.

در محصول بیمه او گفت: فصل برداشت تقریبا بیش از زمانی که گردباد Amphan زده. “در محصول بیمه ما مواجهه در چند منطقه از غرب بنگال. مناطق آسیب دیده در حال حاضر بازرسی شده است. خوشبختانه فصل برداشت تقریبا بیش از زمانی که طوفان زده. ما نمی هر گونه بيمه قرار گرفتن در معرض در اوریسا” موکرجی گفت.

“ما قطعا روش های ساده برای طوفان مرتبط ادعا می کند که ما در حال انجام قبلا برای چنین حوادث فاجعه بار” او اضافه شده است.

ICICI Lombard عمومی بیمه تا کنون دریافت به عنوان بسیاری از 165 ادعای مالکیت و 51 موتور ادعا می کند. “طبق آمار منتشر شده توسط مقامات در کلکته بیش از 13 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار شده است — برخی از از دست دادن خانه ها و محصولات زراعی و اراضی و بیش از 1.5 میلیون خانه آسیب دیده اند. تلفات در برآورد مقدار بیش از حدود Rs 1 لاخ کرور اموال و همچنین پرسنل دارایی گفت: Sanjay داتا رئیس – ادعای تعهد و بیمه اتکایی, ICICI Lombard.

بیمه تنظیم کننده Irdai کارگردانی کرده است همه به طور کلی شرکت های بیمه و مستقل شرکت های بیمه به آغاز گام های فوری برای ثبت نام سریع و دفع می کند. “همانطور که شما آگاه هستند cyclone Amphan باعث شده است که بسیار زیاد به از دست دادن اموال در بخش هایی از Odisha, West Bengal و دیگر کشورهای همسایه. به طور کلی شرکت های بیمه ممکن است سیاست های نوشته شده که گسترش به زندگی و اموال واقع در مناطق آسیب دیده. از این رو ضرورت دارد برای صنعت بیمه به اقدامات فوری برای کاهش سختی آسیب دیده بیمه جمعیت با تضمین فوری ثبت نام و حل و فصل واجد شرایط ادعای” این Irdai گفت: در 22 مه صدور دستورالعمل در بیمه ادعا می کند از قربانیان Amphan.

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de