بنگلادش مجموعه به گام به کروناویروس جدید عادی با تعداد زیادی در خطر

آن را صادر کرده است مجموعه ای از سلامت دستورالعمل های ایمنی برای حفاظت از ویروس برای بازگشایی دوره یک و نیم ماه گفت: قوانین سختگیرانه خواهد بود دوباره تحمیل اگر وضعیت بدتر.

اگر قوانین به دنبال به نامه دولت انتظار بازگشایی برای کمک به این کشور تا حدودی جبران تاثیر بحران بر شغل و درآمد و زیان در حالی که حاوی شیوع.

اگر نه, سپس کارشناسان و منتقدان ترس ویرانگر انفجار coronavirus موارد است که فشار سیستم مراقبت های بهداشتی به آستانه و همه چیز به مارپیچی خارج از کنترل است.

آن را در زمان حدود یک ماه برای caseload برای رسیدن به 100 پس از اولین COVID-19 بیماران شناسایی شده در Mar 8.

تعداد coronavirus موارد شروع به پرش پس از آن به عنوان برخی از پوشاک readymade کارخانه بازگشایی و قوانین کاسته شد در ماه آوریل است. این caseload صدر 10,000 توسط هفته اول ممکن است.

پس از شل شدن بیشتر از قوانین در طول ماه مبارک رمضان و بازگشایی مراکز خرید جلوتر از سعید فطر تعدادی از موارد نیز به سرعت در حال.

رسمی سفارشات در آخرین بازگشایی آمد و در روز پنج شنبه زمانی که این کشور coronavirus عفونت رسید گذشته 40,000 بعد از روزانه caseload عبور از 2000 برای اولین بار. به عنوان بسیاری از 15 جدید مرگ و میر در زمان تلفات به 559.

چه منتقدان می گویند

BNP و چپ دموکراتیک داد باید اعتراض بازگشایی تصمیم گیری است.

BNP ارشد دبیر Ruhul کبیر رضوی به تشریح تصمیمات به عنوان “خودکشی” در حالی که چپ داد به نام این “بسیار غیرمسئولانه”

“توسط دولت را برای اثبات آن است که قوی تر از coronavirus با بلند کردن این به اصطلاح مستند که به اجرا گذاشته شده بود به نام تعطیلات به طور کلی؟”

دولت قرار داده و صدها هزار نفر از مردم در معرض خطر ابتلا به عفونت BNP رهبر گفت:, و اضافه کرد که دولت باید به مسئولیت مرگ رخ می دهد با توجه به بازگشایی.

دولت تصمیم گرفتند برای “herd immunity” که اشاره به یک وضعیت که در آن مردم به اندازه کافی در یک جمعیت ایمنی به عفونت قادر به به طور موثر جلوگیری از این بیماری از گسترش ادعا چپ احزاب داد.

آنها می گویند کشورهایی که در حال صحبت کردن در مورد “گله ایمنی” قادر به انجام coronavirus آزمون در یک مقیاس بزرگ و منزوی کردن افراد آلوده در حالی که بنگلادش را “شکننده” سیستم مراقبت های بهداشتی فاقد هماهنگی است.

آنچه دولت می گوید

دولت شده است با این استدلال که باید آن را صرفه جویی در معیشت و همچنین به عنوان زندگی می کند.

“زندگی نمیتواند در وقفه. ما ممکن است مجبور به زندگی با coronavirus حداقل تا یک واکسن توسعه یافته است. اما فعالیت های اقتصادی باید دوباره به خاطر ما معیشت” نخست وزیر شیخ حسینه خواستند تا به حال گفت: در آستانه عید.

Obaidul Quader دبیر حاکم عوامی لیگ و حمل و نقل جاده ای وزیر بنگلادش گفت: باید به دنبال کسانی که در حال تلاش برای تعادل در زندگی و معیشت.

“هیچ کشوری نمی تواند زنده ماندن با انجماد فعالیت های اقتصادی برای ماه” گفت: وزیر اطلاعات و حسن محمود.

کارشناسان چه می گویند

بازگشایی تقریبا همه چیز به معنی دادن این بیماری یک فرصت برای تشدید بیشتر با توجه به Mushtuq حسین که در حال کار به عنوان یک مشاور در COVID-19 همه گیر در کنترل دولت موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات و یا IEDCR.

“همه چیز اما مدارس به بازگشایی شد. چه چیزی باقی میماند ؟ شیوع این بیماری را نمی توان تحت کنترل در این راه” رئیس سابق علمی افسر IEDCR نگهداری می شود.

“ما می دانیم که دولت تحت اجتماعی و فشار اقتصادی. اما چه اتفاقی می افتد اگر یک فاجعه بزرگ اعتصابات مردم زندگی می کند؟”

دکتر حسین فکر می کند دولت باید بازگشایی برخی از دفاتر اول و تماشای وضعیت قبل از بازگشایی همه چیز.

“به نظر می رسد که دولت داده است تا به عنوان اگر آن را شکست خورده است برای حفظ وضعیت تحت کنترل است. اما این نوع نگرش خواهد بود خودکشی. هیچ ملت باید به این,” او اضافه شده است.

فنی ملی کمیته مشورتی برای مبارزه با شیوع گفت: بنگلادش روبرو خواهد شد یک افزایش شدید در COVID-19 موارد و مرگ و میر اگر آن را بازگشایی اقتصاد بدون به طور کامل اجرای پادمان.

با استناد به تجربیات کشورهای دیگر در این کمیته ابراز نگرانی از افزایش این بیماری اگر زندگی عادی دوباره بازسازی شده است قبل از رای دادن از عفونت پایین می آید به یک سطح معینی’.

یک افزایش سریع در coronavirus موارد ایجاد فشار سنگین بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de