پکن سخت حل و فصل به سرپیچی از ما حتی در حالی که خواستار همکاری

اما حتی به عنوان طرح مصوب شد چین بالا مقننه و مقامات چینی به سخره ایالات متحده به عنوان یک امر فضول برتر لی کچیانگ زده آشتی جویانه تن. در حالی که ارائه هیچ امتیازی به ما و خواسته های او به نام برای روابط تجاری بین دو کشور.

برخورد بیش از هنگ کنگ و مسائل دیگر نقاط به سردرگمی مواجه چین به عنوان آن رشد می کند در قدرت و معتقد با به طور فزاینده تهاجمی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. چینی رهبری نمی خواهند به سوزاندن رابطه با آمریکا با توجه به منافع اقتصادی عظیم. و نه آن است که مایل به پایین منعکس کننده اختلافات در پکن بین شاهین و بیشتر تعدیل نیروهای.

“هر چیزی به ما می گوید و یا خواهد شد و یا فراموش چین را رد خواهد کرد,” شیعه Yinhong یک استاد روابط بین الملل در دانشگاه Renmin در پکن گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

با هر دو کشور سرزنش یکدیگر برای coronavirus همه گیر اختلافات تجاری و در حال حاضر بحران roiling هنگ کنگ نتیجه این شده است یک مارپیچ رو به پایین از اقدامات و پاسخ که ممکن است اجازه دهید تا قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در ماه نوامبر.

عقب و جلو بین واشنگتن و پکن به شدت در دو روز گذشته.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo شنبه اعلام کرد که واشنگتن دیگر نمی خواهد در نظر هنگ کنگ به مهم استقلال پاکسازی راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای پایان دادن به ویژه روابط تجاری و اقتصادی این سرزمین در حال حاضر برخوردار است. کمتر از 24 ساعت بعد کنگره خلق ملی چین قوه مقننه را دقیقا چه Pompeo بود برافراشته در برابر: اجازه قوانین امنیتی جدید در هنگ کنگ است.

پس ما برنده اولیه پیروزی در کانادا دادگاه روز شنبه در طولانی خود را در تلاش برای آوردن اتهامات جنایی علیه یک مقام ارشد اجرایی از هواوی چینی غول ارتباطات از راه دور چین به سرعت متعهد به مقابله به مثل در برابر هر دو کشور کانادا و ایالات متحده و چین در حال حاضر مسدود شده بود برخی کانادا-صادرات و بازداشت دو شهروند کانادا برای بیش از 500 روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت استدلال می کنند که آنها را آورده چین به جدول در تجارت با اعمال تعرفه. اما آنها شکست خورده اند که تا کنون برای رسیدن به هدف خود را اساسا تغییر چین رفتار در تجارت و یا هر موضوع دیگر.

از پکن دیدگاه این اقدامات تنبیهی را به سادگی نشان داد که هسته از ما خصومت نسبت به چین است.

“هنگامی که چین در حال افزایش بود و به عنوان یک قدرت اقتصادی ایالات متحده تحمل آن” شن دینگلی یک کارشناس روابط با آمریکا در دانشگاه Fudan در شانگهای گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “در حال حاضر که چین آن را نمی تواند تحمل آن را ندارد.”

زمانی که برگ برنده دولت اعلام محدودیت های جدید برای جلوگیری از شرکت ها در سراسر جهان با استفاده از آمریکایی ساخته شده ماشین آلات و نرم افزار به کمک Huawei پکن وعده داده شده به هدف قرار دادن آمریکا تکنولوژی شرکت های فعال در چین است.

زمانی که دولت دربسته در محیط تعدادی از خبرنگاران چینی در آمریکا و چین لگد بسیاری از خبرنگاران آمریکایی از سه اخبار مهم سازمان در آمریکا از جمله نیویورک تایمز.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور شی جین پینگ از چین احساس اجبار به ظاهر قوی. رئیس جمهور ایالات متحده views سرزنش چین برای coronavirus بحران در ایالات متحده به عنوان یک راه برای انتخاب مجدد. چینی, رهبر, چهره های عظیم اقتصادی و دیپلماتیک چالش های است که می تواند هم بزنید داخلی مخالفان به قدرت را در دستان خود.

آنچه آمریکا حرکت را انجام نداده است و تصفیه و تزکیه یازدهم دولت که به نظر می رسد به احساس به طور همزمان بحرانزده و مبارز.

هو Xijin های صریح ویرایشگر جهانی بار یک ناسیونالیستی تلخیص کنترل حزب کمونیست همه اما جرأت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انجام آن تهدید برای پایان دادن به هنگ کنگ مورد علاقه تجارت وضعیت. او اشاره کرد که وجود دارد 85,000 آمریکایی ها وجود دارد و تعداد زیادی از شرکت ها که درو “تلخ میوه ها” از ما تصمیم گیری است.

“واشنگتن بیش از حد خودشیفتگی” او نوشت: چین در Weibo در روز پنج شنبه. “سیاستمداران آمریکایی مانند Pompeo متکبرانه فکر می کنم که سرنوشت هنگ کنگ در دست آنها است.”

ملی در روز پنج شنبه وحی تصویب پیشنهاد دولت برای تحمیل قوانین جدید در هنگ کنگ به سرکوب براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و اعمال دیگر که ممکن است تهدید چین امنیت ملی — به عنوان مقامات در پکن تعریف آن است. رای نزدیک به اتفاق آرا و تنها با یک نماینده رای مخالف و شش ممتنع.

چین سیستم استبدادی و رسانه دولتی به Xi قدرت بسیار زیادی برای کنترل پیام در مواجهه با ما خصومت — بهره برداری از آن به تجمع محبوب خشم و معتدل آن به نقش آیةالله جهانی شریک است.

در مراسم کنفرانس خبری بسته بندی کنگره خلق ملی در پنج شنبه, Li, برتر به طور خاص برای ستایش یک شرکت آمریکایی Honeywell که سه شنبه اعلام کرد سرمایه گذاری در ووهان — شهر که از گسترش این بیماری همه گیر. یک ماه قبل از پنتاگون اهدا کرده بود Honeywell یک قرارداد برای عرضه ماسک محافظ.

لی دو بار به نام “صلح آمیز” روابط با تایوان پس از آشکارا انداختن کلمه در زمانی که او در مورد تایوان در شروع یک هفته ای جلسه قانونی. و او تاکید چین تمایل به نگاه بیشتر برای ریشه coronavirus.

چین اگر چه نشان داده کمی تمایل برای مصالحه.

پکن در واکنش به شدت به کانادا حکم دادگاه که پاک اولیه مانع برای استرداد Meng Wanzhou ارشد اجرایی Huawei شارژ توسط ما با تقلب در بانک مربوط به تحریمهای آمریکا علیه ایران است.

چینی سفارت در اتاوا, انتاریو, متهم آمریکا و کانادا از سوء استفاده دو جانبه استرداد پیمان و “خودسرانه مصرف پرقدرت اقدامات” علیه Meng.

“هدف از این ایالات متحده است که به پایین آوردن هواوی و دیگر چینی شرکت های با تکنولوژی بالا و کانادا اقدام شده است در این روند به عنوان همدست از ایالات متحده,” سفارت گفت در توییتر که ممنوع است در داخل چین است. “کل صورت کاملا قبر سیاسی حادثه است.”

چین در حال حاضر انتقام در برابر کانادا-صادرات گوشت و روغن کانولا و محصولات دیگر و در روزهای اخیر به آن اشاره کرده است که آن را به هدف هنوز هم بیشتر. آن نیز برگزار شد و دو کانادایی مایکل Kovrig و مایکل Spavor در بازداشتگاه های مخفی در وزارت امور خارجه اتهامات امنیتی به طور گسترده ای به عنوان تلافی جویانه.

نه به نظر می رسد در دادگاه فراهم شده است و یا دسترسی به وکیل در دادگاه. که سخت ضد چینی احساسات در کانادا که تا به حال در طول تاریخ شده است به عنوان مشکوک از پکن به عنوان می گویند ایالات متحده است.

این گروه بین المللی بحران که در آن Kovrig یک دیپلمات سابق مشغول به کار ارسال یک پیام در توییتر اشاره کرد که پنج شنبه بود 535th روز در بازداشت است. “گذشت هر روز یک لکه در چین شهرت” گروه گفت.

یازدهم که حکومت با به طور فزاینده ای استبدادی گرفتن از سال 2012 به نظر می رسد غیر قابل نفوذ به نگرانی در مورد چین شهرت. او پدید آمده از این بیماری همه گیر به تازگی جسارت تصرف در ملی, تم برای منحرف کردن از دولت را زود شکست در توقف coronavirus’ گسترش یافته است.

او در توصیف این بیماری همه گیر و آن را هنوز هم اتفاق می افتند چالش اقتصادی به عنوان یک بوته است که ایجاد یک دولت قوی تر و قوی تر ، چین نیز نشان داد که آن را نمی خواهد پریشان از آن دفاع از ادعاهای ارضی همراه آن زمین و دریا مرزها — از جنوب دریای چین به هیمالیا. فرمانده از افراد ارتش آزادی بخش را در پادگان هنگ کنگ تحویل اشاره کرد و یادآور وظیفه خود برای حفظ صلح وجود دارد در حاشیه این کنگره در پکن این هفته است.

این پهلوانان را تضعیف کرده است چه اهرم ما ممکن است یک بار در اختیار داشت: تهدید بین المللی محکومیت محدودیت در تجارت حتی چشم انداز افتراق این دو اقتصاد بزرگ. پکن در حال حاضر به نظر می رسد حاضر به تحمل هر هزینه.

لاو Siu-کای سابق ارشد هنگ کنگ رسمی دولت که توصیه پکن گفت که فشار آمریکا شکست خورده بود سریع به یک تجدید نظر در هنگ کنگ موضوع در بخشی به دلیل چین را رهبری کرده است پیش بینی ما مخالف در بسیاری از جبهه ها.

“پکن چوب با آن سیاست جدید در قبال هنگ کنگ بدون در نظر گرفتن ما واکنش و آماده است به اقدامات متقابل در یک tit-for-tat شیوه,” او گفت:.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de