پکن, مارس 28

چین روز پنجشنبه متهم آمریکا و کانادا از سوء استفاده دو جانبه استرداد پیمان به دلایل سیاسی به عنوان یک British Columbia دادگاه حکم داد که این مورد در برابر Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou دیدار آستانه دو جنایت — هزینه خواهد بود جنایات در هر دو کشور آمریکای شمالی.

بریتیش کلمبیا دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه حکومت Meng مورد دیدار کانادا استرداد استاندارد “دو جنایت” دولت-اجرای Xinhua news agency گزارش از ونکوور.

Meng که معاون رئیس شرکت چینی مدیره و دختر موسس آن Ren Zhengfei بازداشت شد در ونکوور در ماه دسامبر سال 2018 در آمریکا به اتهام تقلب در بانک.

این زن 48 ساله نیز متهم به گمراه کننده سرمایه گذاری بانک HSBC Holdings از شرکت در معاملات با ایران که دولت آمریکا تحریم کرده بود. Meng در حال مبارزه با استرداد به آمریکا ،

Meng را بازداشت کرده بود حیرت زده چین با توجه به وضعیت نمادین از هواوی است که نیروگاه های آسیایی بزرگترین شرکت خصوصی است.

آمریکا را ممنوع کرده است با استفاده از Huawei محصولات و تکنولوژی های خود در شبکه های مخابراتی — با استناد به نگرانی های ایمنی.

هر دو کشور چین و Huawei واکنش نشان داد و به شدت به این حکم دادگاه گفت: با انگیزه های سیاسی است. — PTI


‘دو جنایت’

  • یک British Columbia دادگاه حکم داد که این مورد در برابر Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou دیدار آستانه دو جنایت اتهام خواهد بود جنایات در هر دو ایالات متحده و کانادا
  • هر دو کشور چین و Huawei در واکنش به شدت به حکم دادگاه گفته است با انگیزه های سیاسی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de