مینیاپولیس, مارس 29

پلیس در مینیاپولیس منتشر خبرنگار سی ان ان بود که چراغ خاموش در دستبند در حالی که گزارش زنده در تلویزیون در اوایل روز جمعه پس از سومین شب از تظاهرات خشونت آمیز در این شهر بیش از مرگ یک غیر مسلح در بازداشت پلیس.

افسران به هیچ توضیح آنها به عنوان همراهی سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez و دوربین خدمه دور. خدمه خود را تا به حال فقط نشان داده شده است یک معترض بودن به زندان گرفته شده که حدود نیمی از افسران پلیس در ماسک گاز احاطه شده Jimenez. روزنامه نگاران منتشر شد حدود یک ساعت پس از دستگیر شدن.

“آنچه به من یک بیت از آرامش بود که این اتفاق افتاد در تلویزیون زنده” Jimenez گفت: بینندگان پس از او منتشر شد. “شما لازم نیست به شک داستان من. این فیلتر نیست در هر راه شما آن را دیدم با چشمان خود.”

قابل توجه فیلم دستگیری می تواند اضافه کردن به تنش های نژادی در این شهر و در سراسر کشور بیش از مرگ در روز دوشنبه جورج فلوید که فیلم برداری شده بود گریه کردن برای کمک به عنوان یک افسر پلیس سفید دوخته و او را به زمین با زانو به گردن او. Jimenez سیاه است در حالی که بسیاری از افسران پلیس که او را دستگیر کردند به نظر می رسد به سفید است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در ناآرامی های روز جمعه با آتش زبان گفت که او تا به حال ارائه شده مینه سوتا فرماندار Tim Walz کمک نظامی برای مقابله با داعش است. توییتر مخفی جیر پشت یک هشدار است که او را متهم کرد از “ستایش خشونت” در تخلف از قوانین آن است.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر. “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

پنج شنبه مشخص شده سومین شب از آتش سوزی غارت و خرابکاری در مینیاپولیس برانگیخته شده توسط خشم بیش فلوید مرگ است.

تلفن همراه یکی از اطرافیان به Floyd برخورد با پلیس او را نشان می دهد بارها و بارها ناله و نفس نفس زدن در حالی که او پنجه نرم می کند, “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم”. پس از چند دقیقه فلوید, 46, به تدریج رشد می کند آرام و متوقف به حرکت می کند.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون روز جمعه گفت که او انتظار می رود اتهامات واصل شود به زودی در برابر ماموران با دادستان در نظر گرفتن زمان به مطمئن شوید که آنها را “قوی و مهر و موم شده” مورد.

“هر کس معتقد است که این یک تخلف از آقای فلوید. و من باور دارم که هر کس می خواهد برای دیدن این اتهامات در زمینه به عنوان به زودی به عنوان آنها می تواند” الیسون گفت: در یک مصاحبه در سی ان ان.

سی ان ان لنگر John Berman گفت: بینندگان حدود یک ساعت پس از دستگیری Jimenez که سی ان ان رئیس جمهور جف Zucker سخن گفته بود با Walz که عذرخواهی برای این حادثه است.

Jimenez گفت: خدمه اش شده بود ایستاده در خیابان برای حدود یک ساعت و نیم قبل از پلیس فعالیت لگد کردن. آنها نقل مکان کرد و بر روی یک گوشه به خارج از راه ، در هوا Jimenez گفت: ماموران با پوشیدن ماسک های ضد گاز و چهره سپر که او می خواست به دانستن که در آن به حرکت به خارج از راه خود را و توضیح داد که او یک عضو از رسانه ها.

“این است که در میان ایالتی گشت واحد که پیشرفت کردن خیابان دیدن و پراکندگی معترضان در آن نقطه برای مردم منطقه روشن. و بنابراین ما راه دور” Jimenez گفت: قبل از اینکه به گفته او تحت بازداشت و دستبند توسط دو افسر. “چرا من تحت بازداشت آقا؟”

در یک صدای جیر جیر گشت ایالتی مینه سوتا گفت: سه سی ان ان خدمه دستگیر شدند در حالی که سربازان بودند “پاکسازی خیابان ها و بازگرداندن نظم” و آنها که منتشر شده بود که آن را تایید آنها اعضای رسانه ها.

Walz بود که با توجه به یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از روز جمعه با اعلام وضعیت اضطراری در ایالت مینه سوتا و دستور داد گارد ملی فعال می شود.

تظاهرات همچنین فوران در دیگر شهرستانها عمده در سراسر کشور از جمله لوئیزویل, کنتاکی که در آن پلیس گفت: هفت نفر ضرب گلوله کشته شده بود. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de