Facebook سرمایه گذاری در اعتماد صنایع تعجب آور نیست: Brett Biggs, CFO خارج شده

US tech major Facebook last month announced an investment of $5.7 billion (Rs 43,574 crore) to buy a 9.99% stake in Jio Platforms. ما tech عمده Facebook ماه گذشته اعلام کرد سرمایه گذاری 5.7 میلیارد دلار (تومان 43,574 کرور) برای خرید یک 9.99 درصد از سهام خود در Jio سیستم عامل است.

هند یک بازار رقابتی و Facebook سرمایه گذاری در Reliance Industries نیست ‘شگفت آور’ گفت: Brett Biggs, CFO در خارج.

“تکیه شده است یک رقیب برای سال. آن را (هند) بوده است رقابتی اعتماد آمازون است. بنابراین هنگامی که شما به 1.3 میلیارد نفر آن را به جذب بسیاری از سرمایه گذاری بسیاری از دلایل که چرا ما رفت و در آنجا” Biggs گفت: در یک کنفرانس. “پس از آن تعجب آور نیست” Biggs اضافه شده است.

اخبار مرتبط

ما tech عمده Facebook ماه گذشته اعلام کرد سرمایه گذاری 5.7 میلیارد دلار (تومان 43,574 کرور) برای خرید یک 9.99 درصد از سهام خود در Jio سیستم عامل است. این است Facebook بزرگترین خطر خرید پس از سال 2014 در خرید واتساپ برای حدود 19 میلیارد دلار.

این دو شرکت همکاری خواهد کرد در e-commerce مقابل به digitise این کشور بیش از 60 میلیون و کارهای کوچک و متوسط و 30 میلیون محله kirana فروشگاه. ایده اساسی این است که Jio e-commerce نرم افزار Jio مارت را دریافت یکپارچه با FB را رسول پلت فرم WhatsApp را بر روی تخته, محله kirana فروشگاه بر روی یک پلت فرم دیجیتال.

WhatsApp 400 میلیون مشترک در هند و به زودی به راه اندازی پرداخت برنامه می تواند به JioMart اهرم آن نیاز به قادر به لینک میلیون ها نفر از تجار کوچک و kiranas با مشتریان است. JioMart است که در حال حاضر ارائه در بیش از 200 شهرستانها.

Walmart-کنترل Flipkart و آمازون به طور مشترک برگزار 80 درصد از این کشور در تجارت الکترونیک بخش در حال حاضر. در طول فاز اولیه از Covid-19 ناشی از مستند های آنلاین, شرکت تلاش کرده بود به ارائه ملزومات و مشتریان تبدیل به kiranas برای جوراب زنانه ساقه بلند در نیازهای روزانه. آمازون و Flipkart لازم نیست یک حضور قوی در مواد غذایی و بازار است که به رهبری BigBasket و Grofers.

به زودی پس از اعلام این توافق آمازون هند راه اندازی شد ‘مغازه های محلی در آمازون’ برنامه برای فعال کردن مشتریان کشف محصولات از مغازه های محلی در این شهر در حالی که کمک به مغازه داران مکمل footfalls با حضور دیجیتال.

“Flipkart برای ما واقعا در دراز مدت سرمایه گذاری” Biggs گفت. برای گرفتن یک پای هند را به بخش خرده فروشی وال مارت به دست آورد سهام کنترل در Flipkart در سال 2018 در سنگین 16 میلیارد دلار معامله شد. قبل از سرمایه گذاری خارج شده بود در حال حاضر در کشور عمده فروشی و حمل بخش.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de