قیمت طلا در پرش امروز به عنوان سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه امن دارایی در میان اوج چین-آمریکا تنش

gold price, gold rateریسک دارایی مانند سهام نیز بسیج است که همچنین دربسته در محیط حرکت صعودی طلا در

قیمت طلا افزایش امروز در میان تشدید تنش در ایالات متحده-چین تنش بیش از هنگ کنگ امنیت لایحه و افزایش coronavirus مواردی که سرمایه گذاران مجبور به عجله به حوالی. در MCX طلا ژوئن آینده شد معامله تومان 152 یا 0.33 درصد بالاتر در Rs 46,557 به ازای هر 10 گرم است. در حالی که نقره جولای آتی لبه تومان 67 یا 0.14 درصد بالاتر به تجارت در Rs 48,625 در هر کیلوگرم است. در ضمن در 24 ساعت گذشته هند گزارش سنبله از 7,466 جدید کروناویروس موارد و 175 مرگ و میر. تعداد کل COVID-29 مورد در کشور می ایستد در 1,65,799. “دلار پایین تر نقل مکان کرد اما موفق به تولید به اندازه کافی tailwinds برای طلا به عنوان ما بازده افزایش یافت. ریسک دارایی مانند سهام نیز بسیج است که همچنین دربسته در محیط حرکت صعودی طلا” گفت: Bhavik پاتل ارشد تحقیقات فنی تحلیلگر Tradebulls اوراق بهادار. “خرس تبدیل شده اند به عنوان خسته آنها موفق به کشیدن قیمت زیر $1705 بنابراین ما انتظار داریم قیمت به رانش افقی بالاتر در کوتاه مدت,” او اضافه شده است.

در سطح جهانی افزایش قیمت طلا در روز جمعه به عنوان چین و آمریکا شکاف عمیقتر بیش از حرکت بیشتر با پکن به اعمال قانون تامین در هنگ کنگ لغو جذبه از پناهگاه های امن در میان بازار و عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر به گفته رویترز،. نقطه طلا با 0.1 درصد در $1,719.63 دلار در هر اونس برسد. ما قیمت های آتی طلا افزایش یافت 0.4 درصد به $1,734.60. پالادیوم شد در $1,930.67 دلار در هر اونس برسد. در میان دیگر فلزات گرانبها پلاتین با کاهش 0.9 درصد به $830.81 و نقره با 0.3 درصد افزایش به $17.38.

اخبار مرتبط

قیمت طلا در MCX inched بالاتر به عنوان یک شبه COMEX طلا و قدردانی به دلیل بدتر شدن داده های اقتصادی از ایالات متحده و روابط تجاری با چین می گوید: Jigar Trivedi اساسی تحقیقات تحلیلگران آناند Rathi سهام و کارگزاران بورس. “این پناهگاه امن خرید به ETFs در ادامه به بالا رفتن. از این رو احساسات است به احتمال زیاد مثبت بر روی این فلز زرد” Trivedi اضافه شده است.

در بازار داخلی سهام جبهه تیتر شاخص بودند معاملاتی اندک است. BSE Sensex معامله شد 145 امتیاز و یا 0.45% پایین تر در 32,054 در حالی که گسترده تر بسیار خوب 50 شاخص حاکم در 9,470 پایین 20 امتیاز و یا 0.21 درصد است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net