هندی-آمریکایی برنده املا مسابقه شبیه به زنبور هجی

نیویورک, مارس 29

یک دختر 14 ساله هندی-آمریکایی برنده اولین نسخه های جدید املا مسابقه که یادآور آمریکا معتبر Scripps Spelling Bee رقابت است.

Navneeth Murali یک هشتم کلاس از ادیسون, New Jersey, برنده SpellPundit مسابقه به درستی هجی “Karoshthi” باستانی cursive اسکریپت مورد استفاده در آسیای مرکزی نیویورک دیلی نیوز گزارش داد.

دوم قرار Nidhi Achanta هند-منبع دختر بچه نیز یک هشتم کلاس در حالی که سوم قرار داده شده harini بازیگر لوگان یک دانشآموز کلاس ششم.

SpellPundit بنیانگذاران Shourav Dasari اعلام کرد Murali به عنوان برنده.

معتبر Scripps Spelling Bee مسابقات است که توسط هندی-آمریکایی ها در طول سال لغو شده است برای سال 2020 در نظر coronavirus همه گیر برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم.

رقابت است که پخش در سراسر کشور در ESPN می دهد و 50,000 تومان پول جایزه را به بازگشت در تاریخ 1 ژوئن 2021. برگزارکنندگان از موسسه ملی Spelling Bee لغو رویداد با استناد به “هیچ مسیر روشنی را با خیال راحت به تعیین یک تاریخ جدید در سال 2020”.

Murali که به پایان رسید در مکان پنجم به ششم-گریدر و 11 محل به عنوان یک هفتم کلاس در نسخه های قبلی املا زنبور عسل را در حال حاضر به خانه 3,000 تومان به عنوان برنده SpellPundit.

“من می دانستم که تمام کلمات در زنبور عسل. من فقط نمی خواهم به پشت, دلیل این که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد در یک املا زنبور عسل زیرا هیچ کس نمی داند این فرهنگ لغت به طور کامل,” او گفت:.

این SpellPundit آزمون شامل یک نوشته املا و لغت در آزمون و سپس دهان تلفظ درست مثل Scripps.

تنها زمان دیگر املا زنبور عسل, یک رویداد سالانه پس از سال 1925 بود لغو شد و از سال 1943 تا 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

سال گذشته پس از در حال اجرا از کلمات است که به چالش کشیدن به اندازه کافی برای شرکت کنندگان املا زنبور عسل به پایان رسید در هشت راه کراوات و در نتیجه بی سابقه قلو-champs. شش نفر از قهرمانان شد, هندی-آمریکایی است. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de