با نگه داشتن جدید-سن مصرف کنندگان

Consumers now have shorter attention spans. When combined with hyper-connectivity, the end result is ‘a collision of moments’مصرف کنندگان در حال حاضر دهانه توجه کوتاه تر. هنگامی که در ترکیب با hyper-اتصال به نتیجه نهایی ‘برخورد لحظات’

توسط Mohenesh Chamith Buthgumwa

شبکه جهانی وب اختراع شد در سال 1985. فقط چهار سال بعد مبهم سریلانکا با تجربه اولین ایمیل از طریق مودم. مشت زدن و بالاتر از آن وزن جزیره ملت ICT (ارتباطات و فناوری اطلاعات) به مسابقه را از طریق یک تحول در دو دهه گذشته ساخته شده است که آن را یکی از جنوب آسیا را برای اولین بار برای راه اندازی 3G و 5G.

اخبار مرتبط

سریع-فرو بردن قیمت از هر دو داده ها و گوشی های هوشمند حک شده از یک چشم انداز با 50 درصد نفوذ اینترنت که 80% است تلفن همراه-led. از سفارش خود را ‘مرغ kottu آنلاین برای بازدید از این برنامه بیش از بانک های موبایل انقلاب جادوها به شکل گسترده ای برای بازاریابی سنتی مدل.

موبایل افزایش

چه بود یک بار خطی مصرف کننده سفر کرده است بدل به یک جایی که یک مصرف کننده ممکن است در نظر اول تحقیقات بعدی و پس از آن مدافع, قبل از خرید یا, البته, انجام برخی از این به طور همزمان به چالش کشیدن بازاریابان با نزدیک به بی پایان جایگشت از مصرف کننده سفر. چرا ؟ مصرف کنندگان در حال حاضر دهانه توجه کوتاه تر. هنگامی که در ترکیب با hyper-اتصال به نتیجه نهایی ‘برخورد لحظات’. اگر وجود داشت همیشه یک زمان به تجدید نظر ارتباط خود را به عنوان یک تبلیغ و یا یک نام تجاری دیروز بود. در هر صورت ما جذب مصرف کنندگان ما در طی از تلفن همراه لحظه های حقیقت یا نهایت بی ربط.

هر کس می داند تصویری محل می شود و گوشی های هوشمند محبوب ترین راه ما وجود دارد می توانید. این شده است از دست رفته توسط OTT سیستم عامل — ما شاهد راه اندازی Netflix و دیگر خدمات در طول سه سال گذشته است. با وجود OTT سیستم عامل استقبال همراه اول استراتژی حتی همکاری با مخابرات و ارائه دهندگان خدمات مانند اشتراک ویدئو در تقاضا (SVoD) و بیشتر به جیب پسند تبلیغات مبتنی بر ویدئو در تقاضا (AVoD) باقی مانده اند قابل ملاحظه ای دشوار است به فروش برساند.

تصویر متفاوت برای سیستم عامل های ویدیویی مانند یوتیوب و Infinite. مواج از طریق روپیه لانکا برون شهری و روستایی مردم 15-دوم Infinite کلیپ سریع ترین راه برای رسیدن به بزرگترین اعداد در کشور امروز. هر دو Infinite و یوتیوب به رخ کشیدن محلی مشهور نوجوان لذت بردن از زندگی, درآمد, نرخ, و زندگی که در آن بسیاری از ما تنها می تواند از خواب.

با نگه داشتن سریلانکا

اگر شما گوگل پرس و جو در ضمنی عنوان شما خواهد بود گفت: ‘هیچ وقت تفاوت بین هند و سریلانکا’. واقعی, پاسخ, اما, شاید چیزی کمتر از چهار سال است. سری لنکایی, مارک های چهار سال پشت همسالان خود در هند است. به هر دلیل (و وجود دارد هیچ انکار که خالص شل ممکن است یک) بازاریابی برادری بوده است پیشی جستن توسط آن به سرعت در حال تکامل محلی مصرف کنندگان است. هنگامی که آمار نشان می دهد که مردم بر روی تلفن همراه نیست بودجه تبلیغاتی را به خود اختصاص داده درآمده?

متاسفانه در حالی که متوسط سریلانکا به نظر می رسد در تلفن 220 بار در روز بازاریابان ادامه به تلویزیون سهم شیر از بودجه خود را. این برگ فقط 3-5% برای خود تاثیر گذار ترین عامل است. این هم 9/10 خواهد شد صرف اساسی مدیریت رسانه های اجتماعی.

در حالی که داده ها نشان می دهد که گوشی های هوشمند نفوذ در شمال و شرق است که به عنوان بالا به عنوان 80 درصد محلی بازاریابان برای دیدن ادامه دیجیتال, سیستم عامل, به عنوان جذاب تا حد زیادی به کلمبو و حومه مخاطبان است. با توجه به قیمت گذاری عمومی تلویزیون نقطه در زمان نخست آن آشکار است که اکثر برندهای صرف کمتر از یک نقطه تلویزیون را پخش ماهانه خود را رسانه های اجتماعی نگهدارنده.

آیا این نشان می دهد که بر خلاف در هند امروز کشور بازاریابان بیشتر علاقه مند به پوشش پایگاه های خود را به جای در نظر گرفتن ناآشنا مراحل است که حق را برای نام تجاری است ؟ چه فرصت هایی در انتظار کسانی که به اندازه کافی جسورانه به آن را اتفاق می افتد ؟ شاید ما می دانیم در سال 2017.

نویسنده مدیر Isobar سریلانکا

دفعات بازدید: همچنین: Spykar شیوه زندگی باعث بازگشت به the new normal; رزومه عملیات در 37 فروشگاه

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de