محدود تاثیر در ودانتا عملیات با توجه به کروناویروس مستند: Crisil

The company is expected to undertake cash preservation measures such as reduced capital expenditure (capex) and limited dividend payout in FY21, which shall support liquidity.این شرکت انتظار می رود به انجام نقدی حفظ اقداماتی مانند کاهش مخارج سرمایه گذاری (capex) و محدود پرداخت سود سهام در FY21 که باید حمایت از نقدینگی.

این COVID-19 ناشی از مستند تا به حال محدود تاثیر بر عملیات ودانتا با مسئولیت محدود رتبه آژانس Crisil گفته است.

همچنین افزایش صادرات جبران کاهش تقاضای داخلی در این مستند با حمایت هزینه پایین آن موقعیت در کسب و کار کلید آن را گفت.

اخبار مرتبط

“این COVID-19-چراغ مستند تا به حال محدود تاثیر بر آن (ودانتا با مسئولیت محدود) عملیات به عنوان آن را به تولید کالاهای ضروری (روي نفت و گاز و فولاد) و یا می افتد تحت فرایند مداوم صنایع (آلومینیوم),” Crisil گفت.

اما اختلال در زنجیره تامین و کاهش در حجم فروش در حساب طولانی مدت جهانی همه گیر خواهد شد کلید monitorables آن اضافه شده است.

این شرکت انتظار می رود به انجام نقدی حفظ اقداماتی مانند کاهش مخارج سرمایه گذاری (capex) و محدود پرداخت سود سهام در FY21 که باید حمایت از نقدینگی.

علاوه بر این به حفظ نقدینگی ودانتا را availed توقف در آن مدت تعهد بدهی که هر RBI دستورالعمل پس از تصویب از بانک مربوطه.

رتبه آژانس مجددا بر رتبه خود را در ابزار بدهی و تسهیلات بانکی از ودانتا در ‘Crisil AA/ منفی/ Crisil A1+’.

تاکید مجدد این رتبه بندی نشان دهنده انتظار پایدار عامل سودآوری در FY21 با وجود ضعیف تر شدن چشم انداز قیمت کالاها را گفت.

این است که عمدتا به رهبری انتظار بهبود درآمد در آلومینیوم بخش کمک های پایین تر آلومینا هزینه و افزایش زغال سنگ و بوکسیت ارتباط و دوره رشد در روي نفت و گاز و کسب و کار.

این امتیاز منفی چشم انداز نشان دهنده خطر پایین تر از حد انتظار حجم و یا به طور قابل توجهی کاهش قیمت کالاها به خصوص نفت خام برنت, روی و آلومینیوم پایدار بودن در مالی 2021 در پی گیر آن گفت.

عامل سودآوری در مالی ادامه دارد بنابراین می تواند پایین تر از حد انتظار و در نتیجه خالص اهرم حفظ در بالای 2.8 بار.

“چشم انداز منفی نیز نشان دهنده خطر ضعف ودانتا را ریسک مالی با مشخصات زیر را تکمیل VRL را (منابع ودانتا) پیشنهاد بدهی بودجه خصوصیسازی ودانتا” آن گفت:.

در زمان پیشنهاد قیمت تومان 87.25 هر سهم های مورد توجه خواهد بود Rs 16,173 کرور روپیه برای خرید 49.86 درصد سهام اقلیت سرمایه گذاران.

در حالی که معامله را ساده ساختار سازمانی, بهبود, گروه, مالی, انعطاف پذیری, و می تواند یک امتیاز مثبت برای ودانتا در میان مدت را نیز افزایش می دهد اهرم.

پیشرفت در مقابله با VRL در کشف قیمت بر اساس معکوس کتاب فرایند ساخت همراه با جزئیات از بودجه خواهد بود کلید monitorables آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de