مستند 5.0 دستورالعمل ها و قوانین وزارت امور خارجه-حکیم: آنچه ممکن است تغییر کند اگر دولت okays مستند فرمت 5.0?

Lockdown 5.0 Guidelines in indiaمستند 5.0 دستورالعمل در هند: دولت انتظار می رود به گسترش مستند.

مستند 5.0 اخبار مستند 5.0 دستورالعمل در هند اخبار به روز رسانی: تعجب آنچه تغییر خواهد کرد اگر دولت نارندرا می رود برای مستند فرمت 5.0 میان سرعت در حال افزایش تعداد coronavirus موارد در هند. در 24 ساعت گذشته خود به هند شاهد بالاترین تا کنون سنبله در COVID-19 موارد با 7,466 جدید COVID-19 موارد و 175 مرگ و میر. با توجه به وزارت بهداشت و درمان تعداد کل COVID-19 نفر در این کشور در حال حاضر در 1,65,799 از جمله 89,987 فعال موارد 71,105 درمان/مرخص/مهاجرت و 4706 مرگ و میر. گمانه زنی ها مملو از این رو بیش از مستند فرمت به خصوص پس از اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه ملاقات امروز ساعت مودی به او اطلاع در مورد دیدگاه ها و از همه وزرای ارشد در مستند فرمت.

فعلی مستند به پایان خواهد رسید در مه 31. شاه در حال تلفنی گفتگو با تمام CMs قبل از پایان مستند 4.0. در ضمن گوا وزیر Pramod Spike گفت news agency آنی که مستند باید تمدید مدت 15 روز بیشتر. او گفت: این مستند فرمت مورد نیاز بود به عنوان نمودار COVID-19 موارد رو به افزایش بود. Spike گفت: او به شاه در گوشی و او احساس کردند که این مستند ممکن است تمدید مدت 15 روز بیشتر. “ما تقاضا است که باید وجود داشته باشد برخی از تسهیلات – رستوران ها باید با اجازه اجتماعی فاصله در 50 درصد ظرفیت است. بسیاری از مردم نیز می خواهم به ورزشگاه رزومه” Spike به نقل شد. دهلی وزیر بهداشت Satyendra جین گفت: دولت دهلی نو معتقد است که مکان های که در آن اجتماعات بزرگ را مانند سینما سالن باید بسته باقی می ماند. مدارس و کالج ها نیز باید بسته باقی می ماند.

اخبار مرتبط

جدید مستند دستورالعمل: اگر مستند تمدید?

دولت مرکزی شده است آرامش بخش قوانین پس از آن همه مستندات پس از اولین اعلام کرد در ماه مارس این سال است. انتظار می رود که بیشتر تسهیلات اجازه خواهد داشت در مستند 5.0 دستورالعمل.

Spike بیانیه امروز اولین نشانه ای که در این مستند بیشتر ممکن است تمدید شود بیشتر است. اما دستورالعمل های بیشتر ممکن است آرام شود. در مورد lokdown است تمدید تسهیلات زیر ممکن است اجازه داده می شود:

سفر هوایی: پرواز مسیرهای باز ممکن است در مستند 5.0. در حال حاضر پروازهای مجاز به حمل مسافر تا یک سوم از ظرفیت. دستورالعمل های جدید ممکن است دوباره در این نگاه. در مورد این مسئله از پروازهای بین المللی اتحادیه های هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در هفته گذشته نشان داد که برخی از پروازها ممکن است شروع قبل از ماه اوت است.

آموزش خدمات: راه آهن در حال رفتن به اجرای 100 جفت از پست.قطار اکسپرس از 1 ژوئن. مجموعه بعدی از قطار ممکن AC خدمات کلاس.

اتوبوس و مترو: تسهیلات در حال اجرا درون دولت و اتوبوس و ممکن است در دیده می شود در بیشتر متحده است. مترو خدمات نیز ممکن است باز در یک ظرفیت محدود.

مغازه ها و مراکز و بازارهای: مرحله چهارم از مستند مجاز فروش غیر موارد ضروری. پنجمین مرحله ممکن است آرام تر اقدامات برای بازارهای خرید مجتمع ها و مراکز تجاری.

ورزشگاه سینما, مذهبی, مکان سالن: با توجه به افزایش سریع موارد COVID-19 محدودیت در این ممکن است به احتمال زیاد باقی می ماند.

مدارس: این HRD وزارت کار در دستورالعمل های دوباره باز مدارس.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de