میلیون ها نفر با تکیه بر کمک های همه گیر می توانید آن را مشاهده کنید و آنها ترس

این تابستان که تاسیسات می تواند ضربه محکم و ناگهانی.

این $1,200 چک فرستاده شده به اکثر خانواده ها از بین رفته حداقل برای کسانی که نیاز آنها با کمی قریب الوقوع چشم انداز برای دور دوم. وام برنامه ای است که کمک به میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد را باد پایین اگر کنگره نمی کند و آن را گسترش دهد. اخراج moratoriums است که نگه داشتن مردم در خانه های خود هستند انقضای در بسیاری از شهرستانها.

و 600 $در هر هفته در اضافی مزایای بیکاری که اجازه داده اند دهها میلیون نفر از گذاشته شدن کارگران به پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

آخرین نشانه ای از فشار اقتصادی و نقش دولت در کاهش آن آمد روز شنبه زمانی که نیروی کار بخش گزارش شده است که میلیون ها آمریکایی های بیشتری کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. بیش از 40 میلیون نفر را برای ثبت مزایای پس از بحران آغاز شد و برخی از 30 میلیون نفر از دریافت آنها.

این multitrillion-دلار چهل تکه های فدرال و دولتی در برنامه های نگهداری نشده است صورتحساب از ستون یا مانع از صف های طولانی در بانک های مواد غذایی. اما آن را تا به کاهش آسیب است. در حال حاضر انقضا از این برنامه نشان دهنده یک صخره آنها برخورد نسبت به افراد و هم برای اقتصاد است.

“مراقبت عمل گسترده بود اما آن را بسیار کوتاه مدت جبران به آنچه که به احتمال زیاد در دراز مدت مشکل” گفت: Aneta Markowska مدیر ارشد مالی اقتصاد برای سرمایه گذاری بانک Jefferies با اشاره به قانونی centrepiece فدرال نجات. “این اقتصاد است که به وضوح رفتن به نیاز به پشتیبانی بیشتر.”

حتی احتمال این که این برنامه اجازه خواهد داشت به پایان می رسد می تواند اقتصادی عواقب Markowska گفت: به عنوان مصرف کنندگان و کسب و کار اماده کردن برای از دست دادن کمک های فدرال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان به بازی کردن نیاز به هزینه های بیشتر گفت: راه حل این است که برای دولت به بازگشایی کسب و کار و شرکت ها اجازه می دهد به مردم را به کار می کنند. بنابراین با وجود درخواست از اقتصاددانان در سراسر طیف سیاسی — از جمله جروم ثانیه پاول رئیس فدرال رزرو — هر فدرال اقدام است که به احتمال زیاد محدود است.

خانه اکثریت رای پنج شنبه به کسب و کار زمان بیشتری را به استفاده از پول قرض گرفته شده زیر چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک است که حفظ و یا rehire کارگران خود را. این لایحه سرنوشت در سنا نامشخص است اما یک معامله به نظر می رسد به احتمال زیاد.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران است به طور جداگانه پیشنهاد گسترش یک اعتبار مالیاتی به معنای شروطي دستمزد و گسترش مزایای بیکاری برنامه ممکن است تمدید شود. اما میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا گفته است که هر گونه کمک های اضافی بسته باید به مراتب باریک تر از قبلی بسته است.

تحویل کمک شده است دور از بدون درز. بسیاری از متقاضیان منتظر هفته یا ماه برای پرداخت. اما این کمک تا به حال تاثیر بر میلیون ها نفر از خانواده ها است.

“من مردم را به طور منظم که در حال تماس با من فقط گریه از آنجا که آنها بدست خود پرداخت و آنها در واقع می تواند پرداخت اجاره بها و پرداخت برخی از چیزهایی که آنها متخلف گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه.

زمانی که Nakitta طولانی گذاشته شد خاموش در مارس 30, او, اول فکر کردم از 900 دلار اجاره به دلیل پرداخت دو روز بعد. او به سختی گرفتن در $507 یک هفته به عنوان یک کارمند موقت در کارولینای شمالی خودرو کارخانه. در حال حاضر او دریافت خواهد بود فقط $223 هر هفته در مزایای بیکاری — اگر او می تواند از طریق اعمال که در زمان هفته.

کمک های فدرال ارائه یک پل. در ماه آوریل او 2200 $محرک پرداخت — 1200 $برای او و 500 دلار برای هر یک از دو جزئی کودکان — که تحت پوشش اجاره و اتومبیل او پرداخت. سپس او شروع به جمع آوری 600 $در هر هفته در دیگر مزایای بیکاری که بدان معنی است که او درآمد بیشتر از او در کار بود.

“من نمی دانم که در آن من خواهد بود” بلند گفت. “اگر من گرفتن بیکاری است که من و پس از آن 600 دلار افزایش و محرک ما را بی خانمان شده اند.”

طولانی 44 است که بدانند چه زمانی که کمک اجرا می شود. او ترس به بازگشت به کار با این ویروس هنوز هم كردن و مطمئن نیستید که چگونه او را انجام خواهد داد بنابراین اگر مدارس و مهدکودکها بسته باقی می ماند. ترین مشاغل موجود پرداخت کمتر از 15 دلار در ساعت است که نمی خواهد تحت پوشش صورتحساب خود.

“من باید به هر آنچه در دسترس را با شما صادق باشد,” او گفت:. “من فکر نمی کنم من هم به وزن آن است. اجاره رفتن به مجبور به پرداخت می شود. چراغ در حال رفتن به مجبور به پرداخت می شود.”

دموکراتیک-چراغ خانه گذشت 3 تریلیون دلار بسته این ماه که گسترش اضافی مزایای بیکاری, ارسال دور دیگری از $1,200 چک به خانواده ها و ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی در میان سایر مقررات. اندازه گیری می ایستد هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون به عنوان نوشته شده است.

“من فکر می کنم حدود یک ماه از هم اکنون ما را نگاه کنید که چگونه همه چیز و قادر به تصمیم گیری هوشمندانه از گرفتن کیسه از 3 تریلیون دلار,” مک کانل سنا رهبر گفت: روز پنج شنبه در یک رویداد در کنتاکی.

به برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره اضافی مزایای بیکاری و دیگر کمک های ساخته شده حس هنگامی که کسب و کار تعطیل شد و دولت منع مردم از ترک خانه. اما به عنوان اقتصاد بازگشایی آنها می گویند این مزایا می تواند مانع از بازیابی با ارائه یک انگیزه ای برای بازگشت به کار.

بسیاری از اقتصاددانان احساس ترس آن ها پر از شکوفه. مزایای سخاوتمندانه ممکن است یک عامل بازدارنده به کار در زمان عادی آنها استدلال می کنند اما این به سختی زمان عادی. حتی خوشبینانه ترین پیش بینی انتظار می رود نرخ بیکاری به خوبی بالاتر از 10 ٪ در زمانی که مزایای اضافی منقضی معنی وجود خواهد داشت به مراتب بیشتر از بیکاری کارگران از مشاغل موجود.

“ایده این است که در یک نرخ بیکاری به شدت بالاتر از در بدترین بخشی از رکود بزرگ — ما در حال رفتن به جلو و عقب پشتیبانی است که فقط دیوانه” گفت: Jay Shambaugh مدیر همیلتون پروژه یک سیاست اقتصادی بازوی موسسه بروکینگز.

تحقیقات به طور معمول در می یابد که بیمه بیکاری یکی از موثر ترین نقاط خالص ایمنی در جذب اثر از دست دادن شغل در خانواده ها و در بلند کردن اقتصاد است. در اقتصاددانان’ زبان های برنامه “خوبی هدفمند” — آن را به افرادی که نیاز به پول و که آن را صرف خواهد کرد. مطالعات مختلف نشان داده است که در آخرین رکود این سیستم باعث جلوگیری از 1.4 میلیون فروش اموال به رهن, ذخیره 2 میلیون شغل و نگهداری 5 میلیون نفر را از فقر است.

این تاثیر می تواند بیشتر در این بحران به این دلیل که برنامه در حال رسیدن به مردم بیشتر و آنها را با دادن پول بیشتر. دولت پرداخت 48 میلیارد دلار در منافع در ماه آوریل رسیده است $86 میلیارد دلار در ماه مه به گفته وزارت خزانه داری.

Markowska از Jefferies, انتظار, دولت, داده, جمعه نشان می دهد که درآمد شخصی در واقع افزایش در ماه آوریل با تشکر از مزایای بیکاری محرک پرداخت و دیگر برنامه ها. که پول جریان از طریق اقتصاد در پرداخت اجاره بها, فروشگاه مواد غذایی, سفر و سایر هزینه — نه تنها کمک به دریافت کنندگان, اما همچنین جلوگیری از تندتر رکود.

“این چک چک مردمی که در حال رفتن به صرف این پول گفت:” الیزابت Ananat یک Barnard College اقتصاددان که در حال مطالعه اثرات این بیماری همه گیر در پایین دستمزد کارگران است. “آنها در حال رفتن به صرف این پول نگه داشتن ما را از داشتن یک اجاره-بحران پرداخت و از داشتن یک دچار سوء تغذیه-کودکان بحران است. که من اعتصاب به عنوان بسیار خوبی برای اقتصاد به طور کلی.

زمانی که جولی گلاسر احضار شد به آنلاین گروه نشست در اواخر ماه مارس او فکر او ممکن است یاد بگیرند که چگونه شرکت خود یک تعطیلات اجاره, راه اندازی, در سیاتل بود و پوسته پوسته شدن پشت خریداری و یا تطبیق با رشد همه گیر. از آن زمان تا پایان جلسه برای رئیس او به ارائه اخبار واقعی: هر کس در تماس بود گذاشته بلافاصله.

یک مادر دو گلاسر کاربردی برای مزایای بیکاری در همان روز. او ثبت نام در بیمه سلامت از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه و امضا برای مواد غذایی تمبر. هنوز هیچ راهی نبود که او می تواند پوشش هزینه های.

“من سریع ریاضی و متوجه شدم که من می تواند پرداخت وام مسکن من و شاید چند مواد غذایی و که در آن بود,” او گفت:.

یک هفته بعد از کنگره تصویب مراقبت عمل می کنند. در اواسط ماه آوریل گلاسر دریافت اول بیکاری را بررسی کنید با این پول اضافی. اما او در حال فکر کردن در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که پول اجرا می شود.

“این یک کمک بزرگ و پس از آن نیز این حباب فکر کردن بالا سر من از” چه مدت است که این به گذشته است؟'” او گفت:. “من قطعا نمی خواهد بود قادر به زنده ماندن در حال حاضر در پرداخت است که دولت بیکاری است.”

خطر ابتلا به گلاسر و میلیون ها نفر از دیگر جویندگان کار این است که عقب نشینی در کمک های دولت منجر به دور جدیدی از اخراج فقط به عنوان آنها باید سعی کنید برای بازگشت به کار.

همه که عدم قطعیت می تواند منجر به عقب نشینی در هزینه های حتی قبل از برنامه پایان می رسد.

لورا طناز, یک بازیگر زن در شهر نیویورک شده است از کار از اواسط ماه مارس زمانی که تئاتر شروع لغو اجرای برنامه ها و رستوران که در آن او کار می کرد به عنوان یک سرور خاموش شد. از آن زمان تا 12 آوریل — یکشنبه عید پاک — به دریافت از طریق به دولت بیکاری ،

در حال حاضر که او خود مزایای طناز شده است قادر به پرداخت اجاره و لوایح دیگر تعلق طول هفته افزایش بیکاری. اما به عنوان جولای 31 صخره روش او را قطع چه کمی هزینه های اختیاری باقی مانده به عنوان او تلاش می کند برای ساخت تا خود را پس انداز.

“این بسیار ساده است اگر شما فکر می کنم در مورد آن,” او گفت:. “اگر مردم ندارد و آنها نمی توانند آن را صرف. و مردم که پول نمی خواهد آن را صرف زیرا آنها نگران است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de