پاکستان مبارزه با مواد مخدر شرکت به واردات بالقوه COVID-19 درمان از بنگلادش

اعلام توسط سرل شرکت محدود یک روز پس از 56 ویروس مرگ و میر ثبت شده در جنوب کشور آسیایی که بالاترین تلفات در یک روز.

این شرکت گفت: آن را تا به حال وارد شده به یک منحصر به فرد صدور مجوز و بازاریابی توافق با بنگلادش Beximco داروسازی اولین شرکت در جهان را به شما معرفی generic نوع از مواد مخدر است.

“سرل داروسازی در حال برنامه ریزی برای واردات remdesivir در فرم به پایان رسید (آماده استفاده) برای دیدار فوری این کشور مورد نیاز” شرکت گفت: پاکستان بورس.

Remdesivir مواد مخدر طراحی و توسعه توسط Gilead Sciences, اتحاد برداشت توجه به عنوان یکی از مهمترین درمان برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است که به کشته شدن بیش از 350 ، 000 نفر در سراسر جهان.

این ماه Ferozson را داروسازی گفت: آن را به مواد مخدر در پاکستان پس از امضای قرارداد غیر انحصاری مجوز پیمان با جلعاد به ساخت و فروش مواد مخدر به 127 سازمان ملل اما هشدار داده است که تولید می تواند “هفته”.

پاکستان شمارش عفونت می ایستد در 64,000 با 1,317 مرگ اما مقامات تخمین می زنند این بیماری را نمی قله تا ماه ژوئن.

سرل گفت: بنگلادش واردات خواهد اطمینان فوری عرضه مواد مخدر در قیمت مقرون به صرفه کمک به از بین بردن, درمان تاخیر توسط پاکستان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

جلعاد ثبت اختراع می دهد ما شرکت حقوق انحصاری به ضد ویروس. اما تجارت جهانی قوانین اجازه می دهد سازمان ملل تعریف شده توسط سازمان ملل متحد به عنوان حداقل کشورهای توسعه یافته (کشورهای) به چشم پوشی از حق ثبت اختراع و مواد مخدر بیشتر مقرون به صرفه در بازار خود را.

بنگلادش یکی از 47 کشور که سقوط در این دسته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de