پاملا اندرسون باغ عدن

او striding در سراسر خارج از منزل بزرگ است و او خندان و او گفت: سلام اما آواز آن “هه-LOOOW!” مانند او خوشحال و هیجان زده به شما صحبت کنم. به عنوان اگر شما او را آزار.

اما آن را نمی تواند شده اند اندرسون — پاملا ؟ پم ؟ “هر زمان کسی با من تماس Pam, من احساس می کنم مانند آنها دیوانه در من. اما هر چیزی خوب است!” — رویای رویاها به رها کردن همه چیز را در وسط روز برای پاسخ به نصی سوال برای بیش از یک ساعت.

او دارای 6 هکتار جیب کانادا جزیره را اجرا کنند. او درختچه به انتخاب بر اساس معیارهای prickliness (برای حفظ حریم خصوصی) و زیبایی (به صورت کلی بصری هماهنگی). او در نامه های رسمی به نوشتن برای مردان و زنان — اغلب مردان — که خود را نگه دارید برای ملت ایران کد در مورد افراد نزدیک به قلب او. او کردم تا Anaïs Nin به بازخوانی و به مطالعه و سایت طب مکمل و جایگزین به پرده.

گذشته از این وظایف در اخیر بعد از ظهر جمعه اعطا نفوذ به اندرسون, صلح آمیز, insular وجود است. او در حال آماده شدن برای مرمت اولین جاسمین نه لزوما جنسی صریح, وب کم یا “سکس” سایت ارائه می دهد که زنده آنلاین رادیو و ضبط مطالب و پیش بینی شده است به عنوان یک مربی شاخه از LiveJasmin یکی از محبوب ترین, تقریبا همیشه صریح سایت کم در وب است.

جاسمین استخدام کرده بود اندرسون در سال 2019 به عنوان سخنگوی و مدیر خلاق متعهد در یک متعاقب انتشار اخبار است که او به نظر می رسد روزانه وجود دارد و برای اتصال “کاربران با شیوه زندگی ارتباط و رابطه جنسی مثبت اثرگذارندهها.”

سریع قدم زدن در این زمینه از جزیره ونکوور, بریتیش کلمبیا, ملک, Anderson جوشان 52 بازیگران یک برداشت از یک زن که نمی تواند خودش را بیش از حد جدی به جز در راه رویایی مردم تمایل به درمان, همه چیز در جهان با جدیت مساوی.

او یک مایل از یک دقیقه (1.6 کیلومتر کانادا) در مورد او در روستایی زندگی و “اشتباه بازار” که توسط جق زدن صدای او برای اکثر جوانان و دختر وار به جز گاه به گاه کاهش مییابد به deadpan.

پس از توصیف یک وجود افسانه های زیبا پستانداران دریایی برای همیشه frolicking در داخل و اطراف چوبی کوچک حوض او افزود: با faux causticness که مهر “نگاه مانند بزرگ, Rottweilers, شنا کردن در اطراف.” پس از اعلام, خوش بینانه, “من فکر می کنم من یک مقدار زیادی به می گویند که ممکن است جالب به مردم” او را ناگهانی volte-face تعویض به پایین اعترافی دایره زنگی: “چه کسی می داند ؟ چه کسی می داند که راست آنچه من انجام می دهند ؟ من نمی دانم. شاید هیچ کس علاقه مند خواهد بود.”

اموال متعلق به مادر بزرگ پدری Marjorie استفاده می شود که برای اجرای یک فروشگاه عمومی از یکی از ساختمان ها در سایت. اندرسون خریداری آن از چند دهه پیش به طوری که او گفت: مادر بزرگ او می تواند ارزش بازار نقدی برای توزیع به کودکان و زمین می تواند اقامت در خانواده است. آن را در آب در همان شهر کوچک در بریتیش کلمبیا که در آن Anderson بزرگ شد; او در ماه ژوئیه پس از گذراندن چند سال در جنوب فرانسه.

“وجود دارد استفاده می شود نه کابین در اینجا” اندرسون گفت: توقف برای نفس بین جمله انفجار به عنوان او پرسه می زدند. “پدر و مادر من احتمالا تصور من در اینجا. آنها زندگی می کردند در کابین 9. و آنها از ازدواج در اموال است.”

“دیدن این اتاق خواب پرسید: نشان دادن دنج یک قاب اقامت. اندرسون توضیح داده شده در جزئیات که در آن هر کس در خانواده پدر استفاده می شود به خواب. “آنها خیلی زیبا! Tiny.” یکی از کوچک سفید اتاق خواب جایی است که او خواب است در حال حاضر.

“در و پنجره و من یک دارکوب که burrowed یک لانه کوچک. او بیدار من هر روز صبح کوبیدن سر خود در برابر دیوار.” او روشن به یک singsong صدای آواز کلمات بعدی تا مقیاس: “آنها! بنابراین! با صدای بلند!”

“چه چیز دیگری است که در اینجا?” او که خودش خواسته.

او را برای پذیرش خود اندرسون “نوع رها” این اموال برای 20 سال پس از مادر بزرگ او مرگ است. “این واقعا ویران” او گفت:. برخی از خدمه او تا به حال استخدام برای رفع آن تا آن را به نام “خانه خالی از سکنه.” برخی از مردم (از جمله پدر و مادر خود را که در نزدیکی زندگی می کنند) بر این باورند که خالی از سکنه است.

“آنها باید مانند وجود دارد بدن مرده. و هر کس لقب مردم که زندگی در اینجا.”

(“در اینجا اسید ادی خانه” او می گویند بعد در حالی که عبور از مقابل یک کابین کوچک.)

“کسی که به خاک سپرده طلا در اموال. من مانند ” واقعا؟'” او تمسخر.

سال پیش اندرسون و یک شریک سرمایه گذار در زمینه اسناد و مدارک برای ساخت مجموعه ای از آپارتمان و خانه در, اموال, اما برنامه های توسعه fizzled. در تلفن اندرسون گفت که او “هیچ برنامه ای برای آن را به یک کسب و کار است. من فقط می خواهم به اینجا زندگی می کنند.”

“آن را برای خانواده است. یا اگر من تا به حال یک عکس در اینجا من می تواند قرار دادن تمام خدمه در اینجا.”

در علاوه بر این به خانه اصلی اندرسون به دنبال یک گلخانه یک ابزار ساختمان یک زن و شوهر از کابین و یک باغ سبزی که فضل او را می توانید. (“با مادر من!”)

او باغ گل را بود رنگ از اواخر غروب: بلوز بنفش و pinks. “من نمی خواهم پرتقال یا قرمز, بنابراین من دور ماندن از آن,” او گفت:. او می داند که او گیاه نام: خونریزی قلب trilliums, هیکس سرخدار پرچین. او می داند که تعداد دقیق تکان دهنده در صورتی ایو پیاژه بوته گل رز او نیاز: 62 در حال حاضر دستور داد.

“هنگامی که من تا به حال مشکلات در هر زمان در زندگی من من در اینجا خواهد آمد و رویا واقعا وضوح” اندرسون گفت. “هنگامی که من به وسط این زمینه من با تمام درختان اطراف من — آن را فقط مانند آنها به من شناخته شده تمام زندگی من است.”

آب و هوا در بریتیش کلمبیا را نگه می دارد او را آرام او گفت: اگر چه “من واقعا نمی لباس برای سرد است.” در آفتابی لس آنجلس که سواحل اندرسون در بر داشت شهرت گشت زنی در مجموعه تلویزیونی “خش” “من فکر می کنم من بیشتر از نوع عصبی انرژی یا من بیش از حد” او گفت:.

EPISTOLARY حرفه

اندرسون معروف “کشف” در سال 1989 زمانی که یک تصویربردار در کانادا فوتبال بازی او حضور (چادری در بالای محصول است که در تمام Labatt دم شرکت) پخش تصویر او را در ورزشگاه ادم تنومند و بدقواره صفحه نمایش های ویدئویی.

زندگی او به عنوان یک بسیار قابل رویت شکل عمومی به صورت جدی آغاز شد زمانی که او برجسته بود به عنوان centrefold در فوریه 1990 موضوع پلیبوی. بازیگری حرفه ای به دنبال به انجام خیلی بیشتر Playboy.

او شده است پس از تشخیص تا زمانی که اعضای گونه رشد کرده اند راحت تعامل با او را بیشتر به عنوان یک تازگی از یک شخص به شخص — یک “آن” به معنای یک غریبه راه رفتن به او و اعلام کرد: “من شنیده ام شما اینجا بودند و من تا به حال به آن را ببینید!”

توصیف یک سناریوی مشترک اندرسون گفت: laughing: “من همه scraggly همه جا. من یک sarong و شما می دانید جعلی Ugg boots. این یک نگاه زیبا. آره من احساس می کنم مانند آن!’ “

اما در زادگاه او که در آن وجود دارد برخی از 8,500 ساکنان او گفت: حضور او باعث می شود کمی هیاهو. به تازگی یک پیرمرد (با ماسک) biked تا به او در یک پارکینگ و پرسید: چگونه Julian Assange انجام شد.

اندرسون سال بسیار عکس های بازدیدکننده برای دیدن آسانژ به بنیانگذار ویکی لیکس در Ecuadorean سفارت در لندن جایی که او طفره رفت استرداد هفت سال و در لندن زندان جایی که او در حال حاضر برگزار می شود, باعث حدس و گمان های زیادی در مورد ماهیت رابطه خود را. در نتیجه او با موفقیت جلب توجه عمومی را به آنچه که او به عنوان یک توطئه برای سرکوب آزادی مطبوعات.

صحبت کردن با اندرسون به عنوان یک خبرنگار تسکین دهنده است در کل و دیوانه کننده در خاص است. مکالمه او است بخشنده منابع طبیعی است که بی وقفه خود را بازسازی. به نظر می رسد مناسب برای یک وب کم, سرمایه گذاری در نظر خجالتی voyeurs که به دنبال به درگیر شدن تعاملات با یک زن اما همیشه مطمئن نیستید از آنچه را می گویند.

اما مسیر گفتگو های گرفته شده با اندرسون به سرعت immutably و تا حدودی bemusingly به این نتیجه رسیدند در یکی از سه حوزه: او فعالیت او اعتقاد است که مردم باید سوال همه چیز را بشنوند و به عنوان خوانده شده و یا به طور کلی فلسفه c’est la vie.

این نشان می دهد اندرسون تنبل معروف به داماد. بر خلاف آن طول می کشد یک فعال مصمم متفکر به طور مداوم پیدا کردن راه های جدید به همان سه موضوع (چهار اگر شما تعداد دفعات مشاهده جاسمین). و آنها شایسته موضوعات. اما دیگران وجود دارد.

به هر حال چند چیز روشن است. اندرسون پرشوری حمایت از حیوانات برای بزرگتر اکوسیستم زمین و برای کسانی که “قدرت سوال.”

“مردم باید به آموزش خود و نه به یک محل که در آن آنها خیلی تاکید کردن که آنها را به هر چیزی که به آنها گفت,” او گفت:.

هر کسی اشتباه اندرسون برای یک زمان خوب گال به خوبی انجام مطالعه کردن شخصی, وب سایت که در آن تحت مات برچسب “روزنامه نگاری,” نهفته است یک بایگانی از دقت فرمت شده و باز نامه های نوشته شده به آمار و ارقام در مورد جولیان آسانژ و موضوعات دیگر.

نامه ای به “جناب رئیس جمهور ولادیمیر پوتین” (در مورد “تعیین مناطق حفاظت شده دریایی در شرق قطب جنوب این Weddell دریا و شبه جزیره قطب جنوب”) وحی شامل آدرس پستی از ریاست جمهوری دفتر اجرایی (“23 Ulitsa Ilyinka, 103132 مسکو”).

“عزیز آقایان کنی و Dreeshen” می خواند تهنیت در یک گفتوگوی تلفنی اسماعیل هنیه خطاب به آلبرتا نخست وزیر و وزیر کشاورزی و جنگلداری (ترغیب آنها به طور مستقیم Calgary Stampede یک بازار مال فروشان به ممنوعیت chuckwagon اسب دوانی.)

نامه ای به رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی (با توجه به شرایط زندگی از حیوانات سیرک) به اطلاع گیرنده ممکن است نقض “la loi française (l’article L214-1 du کد روستایی).”

او همچنین نوشته شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در نوامبر. 8, 2019, یک هفته پس از گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد شکنجه گزارش شده است که آسانژ زندگی در خطر بود در زندان و نزدیک به یک سال به بعد و پس از او با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر به عنوان یک “عاشق perv” و “کاملا خودخواه احمق ساده لوحانه است که باید کار برای شیطان” اندرسون در نامه ای به رئیس جمهور و بانوی اول که در آن او به نظر می رسد برای رسیدن به چیزهایی که به تعریف.

پس از یادآوری که خود را “احساسی” سبک “اعتصاب وتر با مردم” او التماس او را به قهرمان مطبوعات آزاد توسط عفو آسانژ.

“برای نجات دموکراسی خواهد بود خود را لحظه تعیین مهر در صفحات تاریخ خواهد شد و خود را به نوبه خود در انتخابات ریاست جمهوری در اطراف.”

“این است که جعلی و یا دستکاری” اندرسون گفت: در این گوشی از اختلاف. “من فقط — وجود دارد هر چیزی مثبت ما می گویند ؟ چرا که آنچه که باعث تغییر, اگر ما می توانیم پیدا کردن چیزهای مثبت و تمرکز بر روی چیزهای مثبت.”

“هر کشور متفاوت است,” او اضافه شده است. “این بسیار مهم است برای فرهنگی, درمان, مردم با احترام. من همیشه کنجکاو در مورد فرهنگ و چگونه به صحبت کردن با مردم در مکان های مختلف.

“برخورد با یک مرد آمریکایی ممکن است متفاوت از برخورد با شخص دیگری است. نفس.” او خندید. “هیچ چیز به نظر در مکان های مختلف. من می دانم که بسیاری از مردم فکر می کنم هیچ چیز مثبت اما همیشه چیزی وجود دارد که شما می توانید پیدا کنید که شاید شما می توانید را تشویق کنند.”

با وجود اندرسون coaxing تهمت نیست موضوع عفو.

با آسانژ در زندان اندرسون گفت: “هیچ چیز وجود دارد بیشتر از من می توانید انجام دهید. و او حتی به من گفت: ‘پاملا من ترجیح می دهم شما فقط نگه داشتن زندگی خود را و شما. و این که شما چگونه به من کمک کند. همین حالا خودتان را در هر موقعیت بی دست و پا به دلیل عشق خود را برای من.'” (Anderson مشخصه رابطه خود را به عنوان یک دوستی.)

عشق و ازدواج

در حال حاضر در میان همه گیر یکی از اندرسون نگرانی های اولیه اخبار — به طور خاص است که پدر و مادر او در حال تماشای بیش از حد بسیاری از آمریکایی برنامه های خبری.

“آنها می تواند نشستن در مقابل سی ان ان و آنها فقط بلعیدن است و MSNBC. و من گفت: “اگر شما در حال تماشای آن شاید شما باید به سازمان دیده بان RT” — دولت-حمایت روسیه شبکه خبر — “و همچنین چون در جایی در وسط حق است. یا الجزیره و یا بی بی سی. بسیاری از چیزهای مختلف رفتن اگر شما می خواهم به تماشای اخبار.”

اندرسون خودش بود به تازگی موضوع برخی از سرگرمی اخبار برای آنچه که شرح داده شد به عنوان یک راز ازدواج Jon Peters یک فیلم تهیه کننده و دوست او بیش از 30 سال است که به پایان رسید بعد از 12 روز قبل از مدارک برای ازدواج گواهی شده بود واصل شده است.

“من ازدواج نکرده بود” اندرسون گفت: هنگامی که این موضوع مطرح شد. “نه” او گفت:, صدایی برای اولین بار در مکالمه و نه غمگین. “من عاشقانه است. من فکر می کنم من یک هدف آسان است. و من فکر می کنم مردم فقط در ترس زندگی می کنند.

“من نمی دانم آنچه که در مورد, اما من فکر می کنم ترس واقعا بازی های زیادی به آن.”

“این فقط نوع یک لحظه کمی,” او گفت:. “لحظه ای که آمد و رفت ولی هیچ عروسی; وجود نداشت ازدواج وجود دارد هیچ چیز. آن را مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است. که برای تلفن های موبایل عجیب و غریب است.” او خندید. “اما که در آن است.”

چگونه او به این لحظه ؟

“من در هند رفتم به این panchakarma پاک و من رفته به مدت سه هفته در این آیورودا مرکز مراقبه خیلی روشن است. من برگشتم و <em>VWOOM</em> در عرض 24 ساعت دیدم جان. آن را مانند این گردباد چیزی بیش از آن بود واقعا سریع و آن چیزی بود. هیچ چیز فیزیکی است. این فقط یک دوستی.

“ما همه مردم زخمی,” او گفت:. “و من مؤمن بزرگ در سرنوشت سرنوشت تمام کسانی که چیزهای دیوانه. بنابراین من فقط چیزی در مورد دانستن کسی برای مدت طولانی و تفکر ” آه!’ آن را — بدون قلب شکسته شد. من نمی دانم چه مقاصد خود بودند. و آن را تقریبا مانند من حتی نمی خواهم در مورد آن فکر می کنم بیش از حد به دلیل آن می شود احتمالا بیش از حد مضر است.”

نیویورک پست گزارش داد که پس از nonmarriage به پایان رسید پیترز ارسال یک ایمیل به صفحه شش که در آن او ادعا کرد که پرداخت می شود $200,000 ارزش اسکناس برای اندرسون. او پس از آن محروم ساخت این ادعا را در مصاحبه با اندرسون زادگاه روزنامه Ladysmith Chemainus کرونیکل. (“من نمی کسی نیاز به پرداخت صورتحساب من” اندرسون گفت: کرونیکل.)

“من امیدوارم که او انجام OK در واقع در طول کل این بحران به این دلیل من می خواهم به مطمئن شوید که او سالم و … .” او سوار. “اما من در ارتباط با او.”

آن است که کمی خلع سلاح به گوش کسی توصیف خودش را به عنوان “بسیار شاعرانه” اما اندرسون می کند و در انصاف به او به نظر می رسد.

“من یو پی اس و فراز زندگی,” او گفت:. “اما من و فراز زندگی. من آن را دوست دارم زمانی که من پایین هستم. و من می خواهم به سوار که از.” زمانی که او دو پسر بزرگسال ناراحت هستند در مورد چیزی است که او گفت: او به آنها می گوید “می توانید گیتار خود را ، رنگ یک تصویر. نوشتن شعر. این یک برکت و رحمت به شما داده شده است. زمانی که دنده خود را صدمه دیده است و شما احساس می کنید چیزی داخل این چیزی است که هنرمندان ارزو; آنها نیاز است. شما خوشحال خواهید بود دوباره. این را منتقل می کند و شما آن را درک. چگونه می تواند به شما می دانم که داغ اگر شما نمی دانید که سرد؟”

او واقعا بحث کند و مانند آن. و او واقعا نوشتن بسیاری از اشعار بسیاری قابل مشاهده در وب سایت خود را.

“خدا را شکر این اتفاق افتاد راه آن اتفاق افتاد و من اینجا هستم و من خوشحال هستم,” او گفت: از نه کاملا-ازدواج و افزود: در همان نفس “من تنها شده است متاهل — ازدواج کردم سه بار. مردم فکر می کنم ازدواج کردم پنج بار. من نمی دانم چرا. من ازدواج کرده ام و سه بار. من ازدواج کرده ام به تامی” (لی از گروه Mötley Crüe و فرزندان پدر’); “من شده است به باب” (Ritchie بهتر به عنوان شناخته شده Kid Rock); “و به ریک” (Salomon). “و که در آن است. سه ازدواج. من می دانم که بسیاری” او گفت:, و منتظر “اما آن را کمتر از پنج است.”

می تواند او را ببینید خودش ازدواج دوباره ؟

“کاملا! فقط یک بار دیگر. فقط یک بار دیگر لطفا با خدا. یک بار دیگر تنها. تنها!”

زندگی می کنند رویای خود را’

در جاسمین اثرگذارندهها تنظیم یک نرخ (بین 1.99 دلار و $14.99 در هر دقیقه) که کاربران پرداخت به ارتباط برقرار کردن با آنها را بیش از متن چت تصویری و یا پیام مستقیم. این شرکت گفت: اثرگذارندهها پرداخت می شود با توجه به “sliding-scale درصد درآمد به اشتراک گذاری سبک” مدل های 30 تا 60 درصد و درصدهای تعیین شده توسط چگونه اغلب یک تاثیر گذار درگیر با کاربران است.

اندرسون ارائه شده مبادرت به عنوان یک فرصت برای ایجاد ارتباط عاطفی و مبارزه با تنهایی.

“گاهی اوقات آن را آسان تر به صحبت کردن با یک غریبه تر از یک دوست و یا پدر و مادر” او گفت:. “ما نیاز به برقراری ارتباط است. انسان نیاز انسان است.”

برخی از مردم او را مشاهده کنید پرداخت به تعامل به عنوان یک تقلید از صمیمیت به جای پرورش چیزی که واقعی است.

“من فکر می کنم مردم تمایل به همیشه آن را می خواهم به مانند آن استفاده می شود — خیال بافی گذشته” او گفت:. “ما نیاز به خیال بافی آینده است. و خیال بافی که در آن ما در حال حاضر.

“شاید یک راه وجود دارد برای تکمیل روابط ما با استفاده از برخی از این سیستم عامل است.”

“به آنها بگو: پاملا نازل شده’,” او گفت: با اشاره به یک برچسب بر روی جاسمین صفحه “از آنجا که من هرگز واقعا نشان داده این نوع از سمت من است.”

در عین حال محتوای تحت آن عنوان به نظر می رسد به نمایش گذاشتن کنار اندرسون که با آن مکان آشنا است: آن متشکل از دو gauzy سیاه-و-سفید فیلم های کوتاه است که در آن Anderson, کرست, چادری, نقش لباس با مروارید و یک عکس. آن می تواند شاید تلقی می شود آشکار — قطعا وجود دارد flesh بر روی صفحه نمایش — اما بسیار وجود دارد در راه جدید جزئیات.

این حاکی از معمای اندرسون خود اعلام کرد “باز کردن کتاب” ارائه در گفتگو است که نه آنقدر یک کوچه بن بست به عنوان یک غیر قابل نفوذ مه “رمانتیسیسم” یک مفهوم او باعث می شود منابع به اغلب, اما مبهم. به نظر می رسد تقریبا در نظر گرفته شده به معنی آرمان و حرفه که نجیب هستند مهم و عاری از مواد نگهدارنده شیمیایی.

وقتی پرسید که آیا او تا به حال هر عملی او فکر می کردم ممکن است مفید باشد به کسی که تحت coronavirus مستند اندرسون گفت: “Hmm” و سپس “فقط شما می دانید زندگی می کنند رویای خود را.”

در این پیشنهاد که “زندگی می کنند رویای خود را” است که به شدت توصیه های عملی او ایستاده بود و او را زمین. “من فکر می کنم که توصیه های عملی, چرا که آن را یک انتخاب است. این فقط یکی دیگر از راه نگاه کردن به همه چیز.”

و سپس FaceTime به پایان رسید. اندرسون رفت به تمایل به اموال و زندگی می کنند رویای خود را.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de